Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MMowe plotki:)
Wątek: MMowe plotki:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-29, 16:19   #1260
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Dziękuję Ollemku


Fergi, dziś nie zrobiłam nic poza przetrzepaniem internetu w poszukiwaniu ofert Znalazłam 4. Nie są to moje wymarzone prace, ale i tak wyślę tam CV bo właśnie... opcje finansowe są dramatyczne
Mam do opłacenia szkołę trenerów biznesu i mieszkanie, które wynajęłam miesiąc temu (sic!), po uprzednim trzykrotnym (!) upewnieniu się, że moja szefowa przedłuży ze mną umowę. Cóż, rozmyśliła się Awansowała sobie jakiegoś starego pracownika, któremu dołożyła obowiązków o prace, które wcześniej wykonywałam ja i tym sposobem obcięła koszty o jeden etat
No więc na chwilę obecną mam czyste konto i niewyobrażalną potrzebę znalezienia szybko nowej pracy Co gorsza - żeby utrzymać mieszkanie potrzebuję przynajmniej 2tys. na rękę miesięcznie i zdaję sobie sprawę jak trudno będzie w Polsce coś takiego znaleźć
Ehhh, się porobiło...
****a, ze tak sie wyrażę. Akurat kwestia szukania pracy jest nam wyjatkowo bliska więc Cie rozumiem-i nie chce panikować-ale czy Ty dasz radę? Nie mam zielonego pojecia jak jest w Polsce z pracą, można ja rzeczywiscie tak szybko znaleźć? Szukasz online czy nie tylko? Bede trzymala kciuki i informuj na bieżąco
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora