Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-20, 13:19   #4181
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez caterinar2 Pokaż wiadomość
Czesc, ja chcialabym dowiedziec sie jak podkreslic taki typ urody, ciemne czkoladowe wlosy, jasna cera(probowalam samoopalaczy ale wychodza albo pomaranczowe albo zolte) czarne duze oczy pelne usta. Myslalam o rozu, np wibo nr 10, podobny to wychwalanego tu essence. Moze jakies podpowiedz?
Tak bez zdjęcia trudno coś podpowiedzieć. Mogę tylko spróbować ogólnie coś nakreślić.
Jasny podkład by wyrównać kolor skóry, rozświetlacz, by dodać jej blasku (ja ostatnio przeżywam fascynację tym kosmetykiem bo naprawdę potrafi zdziałać cuda). Delikatny róż - akurat tutaj trzeba uważnie testować kolory; dla mnie cute as hell był zbyt ostry i wylądował w koszu, bo nie spodziewałam się, że cieszy się aż taką popularnością.
Jeśli chodzi o oczy i usta, to warto zdecydować się który element chce się zaakcentować. Uważam że przy czarnych oczach ma się ogromne pole do popisu - pięknie wygląda na nich większość cieni - od mroźnych bieli po nasycone brązy.
Piszesz, że masz pełne usta. Uważam że warto to wykorzystać, bo blada cera plus szminka na ustach (np. odcienie czerwonego wina, wiśni) wyglądają zjawiskowo Wtedy oczy schodzą na 'drugi plan'. Kreska na powiece, delikatny, mlecznobeżowy albo inny jasny cień oraz tusz do rzęs wystaczą.
To tak ogólnie
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora