Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Biżuteria i wyroby hand made na rynku polskim. Wzloty i upadki?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-09, 12:10   #13
lookrecya
Zadomowienie
 
Avatar lookrecya
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 166
GG do lookrecya
Dot.: Biżuteria i wyroby hand made na rynku polskim. Wzloty i upadki?

miom zdaniem rynek bizuteryjny rzeczywiscie jet przesycony - wystarczy spojrzec na ilosc galerii internetowych i ruch tamze oraz na ilosc powstalych absolutnie wszedzie straganow z tzw "bizuteria hand-made"
ale to chyba normalne dla kazdej branzy ktora sie upowszechnia - pozostaje liczyc ze rynek sie ucywilizuje - tzn. ze zostana najwytrwalsi, z najlepszym wykonaniem i pomyslem - no i ze sie do tej garstki zalapie

ale w zasadzie chcialam nie o tym poruszyl mnie post o podejsciu Twojej mamy - z moja mialam ten sam problem "rob proste rzeczy, tanie materialy, szybkie skladnie, mala marza i tylko te rzeczy ktore sie sprzedaja..." na szczescie nie mieszkamy razem i to bardzo wyraznie poprawilo nasze stosunki postanowilam robic po swojemu, sprzedaje glownie w galeriach, robie tylko to na co mam ochote - do domu rzadko zawoze prace bo nie moge sie z nimi rozstac w razie gdyby sie cos sprzedalo - a mama ciagle prosi zebym przywiozla, bo kolezanki chca obejrzec
fakt - nie kupuja za duzo, ale ile sie mama naslucha ochow i achow - a najczestsza klientka i tak jest ona sama, bo jak tylko potrzebuje cos na prezent zaraz dzwoni - i nawet na rabatowe ceny nie daje sie namowic bo po reakcji znajomych wie, ze ta bizutria naprawde jest duzo warta
lookrecya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując