Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 5. Smolisty
Wątek: 5. Smolisty
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-27, 11:59   #17
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: 5. Smolisty

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
pasuje ci taki mocny makijaz
wiem ze brak roztarcia to efekt zamierzony ale chociaz delikatnie moglas rozmyc
no ale jest tak inaczej-czekam na wiecej
hehehe dzis mam plan na cos czarnego
Dzięki Podejrzewam że gdybym rozcierała granice zrobiłabym ten makijaż dwa razy szybciej, bo uzyskanie takiego efektu zajęło mi bardzo dużo czasu - ciężko o jednolitą czerń... Ciekawa jestem jak Tobie wyszedł ten czarny

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
mi sie bardzo podoba
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez NATALENKA100 Pokaż wiadomość
Bardzo mocny.....ale Tobie pasuje
Dzięki

Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
Coś mi monitor oszukuje bo przy zdjęcach całej twarzy widze zielono-czarno-granatowy cień,a przy zdjęciach samych oczek już czarnyA wracajac do samego makijażu bardzo podoba mi się jaką linią idzie ten cień(u mnie cały czas kanty są).Oczka i Ty pięknie się prezentujesz w takich kolorkachTaki kociak
Naprawde slicznie
Paulinko, kolory mogą się różnić, bo bawiłam się w Photoshopie, by - o ironio - uzyskać odpowiednią barwę Chciałam dobrze, wyszło jak zawsze No cóż, makijaż był czarny, bez przebłysków innego koloru. Nałożenie cienia w odpowiednim kształcie także jest moją zmorą Dziękuję za miłe słowa

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
A ja bym troche roztarła granice i by było ładniej moim zdaniem Ale fajnie Ci wyszło
Roztarte granice nadałyby makijażowi zupełnie inny charakter niż ten zamierzony Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Przy otwartych oczkach jest świetnie Jednak przy zamkniętych pokusiłabym się o roztarcie granic Ale rozumiem, że taki efekt był zamierzony Pasuje do Ciebie taki smolisty makeup
Dziękować

Cytat:
Napisane przez OnYoo Pokaż wiadomość
Faktycznie, pięknie Ci to wyszło. Ja na sobie bym tego nie spóbowała bo mam jakąś taką niewyraźną urodę ale wyżywałam się kiedyś na koleżance, która ma piękne czarne oczy i jej to pasuje. Chyba mi nie wyszło jednak tak fachowo . Zdjęcie koleżanki mam ale na stronce internetowej (w budowie stronka jeszcze) ale jakbyście miały ochotę popatrzeć i pokrytykować to zapraszam na www.diosa.com.pl Tam przy wieczorowych i stylizacjach sa takie mocniejsze makijaże właśnie
Dziękuję Mi też się wydaje, że jestem nijaka, ale odpowiedni makijaż potrafi nadać charakterku A stronka sympatyczna, masz talent
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując