Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-17, 14:20   #1780
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Anteia Pokaż wiadomość
Niby tak... Choć najbardziej to ja lubię spać

Dobra, wstawiam.
Wiedziałam, że przesadzasz
Jak zwykle boskie skóreczki

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
nie są złe, co Ty!

Spamuję Rimmelem. Polubiłam go bardzo Więcej zdjęć i opis na blogu
Faajny
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
z jakiej okazji?
No masz dziś swoje świeto Kocie

Cytat:
Napisane przez Anteia Pokaż wiadomość
Niestety, ale są złe. Słabe, łamią się i rozdwajają. Nie pamiętam, kiedy ostatnio były w tak kiepskim stanie...
Rimmel piękny.

Używam, teraz takiej - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-paznokci.html
Może polecicie mi jakąś skuteczną odżywkę ? Chcę moje stare paznokcie z powrotem!
Omasz! Skąd ją masz??
Wycofana jest...

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Pamiętacie, jak pisałam, ze nie jestem przekonana co do czerwieni? Chyba właśnie ją pokochałam
Na paznokciach virtual z boxa (piękny, soczysty koral, taki w stronę różu, nie pomarańczu) i miyo (jasna, soczysta czerwień z mnóstwem drobinek, dupe karnawałowej czerwieni PR. Miał być dla Karoli, ale okazało się, że ma już podobne, więc został ze mną). Jestem zakochana w tym połączeniu Niby nic, ale razem wyglądają tak żywo i radośnie! Oczywiście mój aparat na starość jest coraz większym daltonistą - w ogóle nie widać drobinek, a koral jest za mało różowy.
Ten koral niesamowity

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Zgłaszać spam powyżej. I nie klikac w link!
Nie klikłam, bo zauważyłam ban i jak najechałam na link, to coś dziwnego się pokazało. Co to?

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Słiiiiit
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Dzień dobry! Właścicielki kotów proszę o wyprzytulanie swoich futer z okazji Dnia Kota
No właśnie składałam Ci już życzenia. Moje futro od rana wyściskane
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Uprzedzam - uwalane skórki! Muszę je porządnie wymoczyć w kąpieli wtedy puszczą, ale chyba nie będę miała czasu wstawić już zdjęć
Według zapowiedzi: czerwień i boxowy NYC lub Dor. Nie mogłam się zdecydować, więc jest to i to
Aparat zupełnie nie łapie czerwieni, ciągle ją spomarańczawia, ale oglądałam też słocze w necie i to samo - kolor trudny do uchwycenia To Vitrual Strawberry Kiss.
Dalej mamy dwa brokaciki - Nyc Midnight Confetti (fioleto-róż i jasnoniebieski/morski) i Dor 105 (złoto-seledynowy) Cuda, panie, cuda! Zapowiada się długie noszenie bez nudy
Dobra... Zmywam mani... maluje na czerwono!
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość

Chyba Omlet

:
Dokładnie

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość

Hhaha on widzę upodobał sobie Twoje Szczęście do spania.
Jak on się wabi bo zapomniałam?
:
Teraz leży na fotelu i chrapie.
Omlet znaczy, nie Szczęscie
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora