KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Rimmel Nail Rescue, Save Me 14 Day Nail Hardening Treatment (Odżywka do paznokci)

4 na 56 opinii

Kupi ponownie: 67% osób
    Lilotka
    27 marca 2013 o 19:34
    5 / 5
    S.O.S dla krótkich i łamliwych paznokci.
    Idealny produkt dla osób które chcą zapuścić paznokcie. Wystarczy stosować się do zaleceń producenta a efekt będzie murowany. Rzeczywiście działa! Wzmacnia, uelastycznia i chroni przed uszkodzeniami. Zawsze miałam problem z łamliwymi paznokciami ;( po zastosowaniu łamliwość ustąpiła a ja mogę cieszyć się pięknymi długimi pazurkami. Polecam. Używam tego produktu od: kilku miesięcy. Ilość zużytych opakowań: DWA (jest bardzo wydajny)

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    baikala
    31 marca 2014 o 18:44
    Kapitalny!
    Moja przygoda z tym preparatem rozpoczęła się już rok temu. Koleżanka przysłała mi z Anglii trzy buteleczki, mówiąc, że to jest HIT:) Przychylam się do tego bez mrugnięcia okiem:) Plusy: -wydajny - szybko wysycha - nie zostawia smug - nie zlewa się po bokach paznokcia (owszem jakby ktoś mocno przesadził to tak się stanie) - nie zbryla się i nie osadza na ściankach, konsystencja przez ok. 4 mc jest taka sama (a używam trzy razy w tygodniu bo tak maluję paznokcie) Pytanie podstawowe czy wzmacnia? Moim zdaniem tak. Paznokcie mi się nie łamią a mam dość długą naturalną pytkę. Używam go zawsze pod lakier. Dla mnie jest to absolutna rewelacja:) Minusy? Jak na razie nie widziałam go nigdzie w żadnej drogerii w Polsce. Używam tego produktu od: ponad roku Ilość zużytych opakowań: trzy całe i w trakcie czwartego

TiareFlower
    17 października 2012 o 14:48
    1 / 5
    Wielki NIE
    Używałam trochę tej odżywki, działanie było niezauważalne. Po pomalowaniu paznokcie ładnie lśniły i wszystko było ok dopóki nie odkleiłam naklejki, której na początku nie zauważyłam... W składzie - formaldehyd. Nie wiem czy jest to ten lotny czy nie, ale nie zamierzam ryzykować wdychania tego świństwa nigdy więcej. Wątpię by taka chemia mogła pomóc paznokciom bardziej niż skutki uboczne, z tego co czytałam paznokieć po prostu się broni dlatego to daje iluzję mocniejszego paznokcia. Pożałowałam, że kupiłam tą "odżywkę" i wylądowała w koszu na śmieci. Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: połowa

malpi
    2 lutego 2012 o 13:18
    Wreszcie dłuższe paznokcie!
    przyznam szczerze, że nie stosowałam Nail Rescue wg zaleceń na opakowaniu - tj 2 malowania na 2 tygodnie bo po prostu za często przemalowuję paznokcie na inny kolor i używam go jako bazy. W tej roli jest naprawdę super: -szybciutko schnie -odrobinę wygładza paznokieć - wydaje mi się, że przedłuża nie tylko życie paznokci ale i lakieru na nich! -BARDZO wydajny z powodu zwiekszonej "przyczepnosci" i niegęstniejącej konsystencji Dzięki regularnemu stosowaniu moje dotychczas łamliwe i rozdwajajace sie paznokcie mogły wreszcie trochę urosnąć. Nie ozdrowiały zupełnie (moja wina, bo zaniedbuję diete) ale różnica jest naprawde spektakularna. jesli chodzi o minusy to: -NIE wolno nakładać więcej niż TRZY warstwy. lakier traci wtedy elastyczność, zdarzyło mi się, że odprysnął z warstwą paznokcia (!) po 2 dniach noszenia. -czasem bywa trudno dostępny Używam tego produktu od: 5 miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

alex1989
    11 listopada 2011 o 20:59
    moje KWC
    Cóż się rozpisywać :D Jak dla mnie cudo i niezbędnik w kosmetyczne! *odrazu po nałożeniu paznokcie są twarde *pomaga paznokciom już po tygodniu. nie rozdwajają się , nie łamią, lśnią *po 2 tygodnia są już naprawdę zdrowe a po miesiącu wyglądają jak tipsy *paznokcie po zmyciu odzywki mają zdrowo różowy kolor * nie niszczy skórek jak diamentowa odżywka eveline *po odbudowaniu pazkoci używałam jej jako baze i przedłuża wytrzymałośc lakieru - minusem może być cena bo 18 zł to nie mało ;) Używam tego produktu od: ok 6 miesięcy z przerwą Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2