Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-01, 08:51   #650
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Psttt. Ty lepiej nie wychwalaj, bo ja mam dwa odcienie i intensywnie sobie powtarzam, że więcej nie chcę! I czekam na opis ocienia pudru. Bo własnie kończę ostatnie resztki 01 i kusi mnie 02, kupię niemal napewno, tylko mi napisz, czy jest nieco ciepły.
I dziękuję za , wzajemnie
Cytat:
Napisane przez irie18* Pokaż wiadomość
Frantic: jak sie sprawuje rozswieetlacz Bell? wiem ze to temat o Joko ale ten puder taki sliczny ze musialam zapytac
W całodziennym makijażu jeszcze go nie testowałam, może dzisiaj to zrobię, to zdam dokładniejszą relację. Na razie - po próbach na ręce i policzku - mogę z całą pewnością powiedzieć, że odcień 02 jest ciepły, lekko żółty. W zasadzie to zrobione przeze mnie zdjęcia odzwierciedlają dokładnie jego kolor (przynajmniej na moim monitorze tak to się wyświetla). Dodam, że mam cerę bladą, o żółtym odcieniu i mi ten rozświetlacz bardzo pasuje. Co do efektu rozświetlenia, to jest on delikatniejszy niż czekoladka Joko, co mnie bardzo cieszy, bo mogę go używać na codzień, a czekoladka tylko do wieczorowego makijażu. Ma mniej drobinek, faktycznie daje efekt zbliżony do tafli. Aha, no i jest dość miękki (taki w zasadzie jak czekoladki), więc trzeba delikatnie maziać po nim pędzlem. Na razie tyle, co do trwałości wypowiem się może jutro. Mam nadzieję, że coś pomogłam.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując