Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-28, 16:14   #1823
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Dziewczyny !
Mam wielką prośbę. Kupiłam dzisiaj w drogerii próbki maseczki i peelingu enzymatycznego .
Prosiłabym o analizę.

Dax Cosmetics Perfecta No Problem Antybakteryjny Peeling enzymatyczny z ekologicznym wyciągiem z goji, enzymem proteolitycznym z papai i kompleksem Sebocontrol.
Ingredients: Aqua, Paraffinum Liquldum, Glycerin, Sodium Chloride, Papaln, Sodium Carbomer, C14-22 Alcohol, C12-20 Alkyl Glucoside, Isopropoyl Myristate, Dimethicone, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Lycium Barbarum Fruit Extract, Butylene Glycol, Spiraea Ulmaria, Allantoin, Disodium Edta, Sodium Hydroxide, Ethylparaben, Methylparaben, BHA, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum.

Dax Cosmetics Perfecta No Problem Antybakteryjna maseczka oczyszczająca z ekologicznym wyciągiem z goji, glinką termalną, krzemem.
Ingredients: Aqua, Glyceryl Stearate, Steareth-25, Ceteth-20, Stearyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Kaolin, Slit, Glycerin, Zinc PCA, Lycium Barbarum Fruit Extract, Hydroxyethylcellulose, Panthenol, Dimethicone, Allantoin, Ethylparaben, Methylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum.

Powiedzcie mi czy są one odpowiednie ?
A i mam pytanie czy z tej samej serii Toniki tez sa dobre ?

Z góry dzieki i czekam na wasza analizę.
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora