Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - publiczne podgladanie - szok - jak to sie robi w Austrii...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-31, 21:50   #24
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: publiczne podgladanie - szok - jak to sie robi w Austrii...

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
dokladnie...no ale na niektorych ludzi nie ma rady, wchodza na fora z nastawieniem, ze musza kogos skrytykowac i to robia, obojetnie czy z sensem czy nie...
Mowisz o sobie i swojej reakcji na osoby o innych pogladach niz Twoje?

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
taka nagonke na moja osobe obserwuje juz od jakiegos czasu na wizazu i zastanawiam sie skad sie tacy biora?
Nieco przeceniasz zainteresowania swoja osoba. To jakas proba podniesienia wlasnej samooceny?

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
A ja sobie pozwolę uczynić dygresję, czy jak się mówi na forum, offtopa. Zauważyłam na forum o seksie bardzo ciekawe (i bardzo przykre) zjawisko: jeśli tylko ktoś porusza temat zachowań seksualnych nieco odbiegających od przyjętej tu (bardzo wąskiej zresztą, jak widzę, normy) jest momentalnie bombardowany gradem krytyki. I OK., zgadzam się, ze nie wszystkie zachowania w tej sferze muszą się każdemu podobać, ale nasuwa mi się pytanie: czy to jest forum przeznaczone dla dorosłych ludzi, którzy reprezentują pewien poziom i krytykę potrafią wyrazić w sposób kulturalny i używając w miarę logicznych argumentów, czy może forum (chyba edukacyjne) dla młodszych nastolatków, dla których jedyną znaną formą krytyki jest „fuj”, „blee” czy „ohyda”. Żeby to był koniec – nie, sporo osób przechodzi do personalnych wycieczek, wyrażonych w bardzo niesympatyczny sposób, i nikt na to raczej nie reaguje – a jeśli nawet, to krytyka ta jest zagłuszana. Nie zauważyłam również, żeby reagowali moderatorzy (nawet jeśli nie czytają wszystkich wątków, co zresztą zrozumiałe, kto by na to znalazł czas – czemu nikt takich zachowań nie zgłasza?) – a przecież mottem tego forum jest podobno kultura wypowiedzi ( <tu ikonka wyrażajaca ogarniający mnie śmiech pusty>)

Primo: to nie jest zadne forum dla doroslych, pelnoletniosc nie jest wymagana w zadnym momencie przy rejestracji

Secundo: widzialem juz kilka takich wypowiedzi jak Twoja i uwazam ze sa przesadzone. Jakie ludzie maja odczucia, tak sie wypowiadaja, samosadow nikt nie robi. Ciezko sie spodziewac, ze grupowe spotkania onanistwo byly powitane z aprobata, czyz nie?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując