Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dobry krem nawilżający w przystępnej cenie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-05, 16:21   #21
ewka_n
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 102
Dot.: dobry krem nawilżający w przystępnej cenie

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
poczytaj KWC, wersja biolipidowa moze Ci sie wydac tlustawa i trzeba poczekac tak z 10 min zeby moc zaczac sie malowac, zaznacze ze uzywam calmy bardzo malo. rozsmarowywuje sie cudownie wg mnie. jesli nie chcesz miec uczucia wody/tluszczu na skorze kup sobie na poczatej calme nawilzajaca jesli sie zdecydujesz, biolipidowa, jest przeznaczona dla skory ktora nie jedno przeszla (opalanie na sloncu, za mocne peelingi, zluszczanie). zawsze mozesz zaryzykowac, sloiczek calmy w naturze kosztuje okolo 5-7 zł. no i kazda skora reaguje inaczej.
no i lektura kwc, obowiazkowo

wersja nawilzajaca https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...wilzajacy.html
wersja biolipidowa https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...olipidowy.html
przeczytam wszystko na pewno, nie raz już się kierowałam w zakupach opiniami na KWC i jak narazie źle na tym nie wyszłam ani razu dzięki za linki

Cytat:
Napisane przez Clarissa:) Pokaż wiadomość
A ja Calmę odradzam - u mnie zostawia paskudną błyszczącą powłokę, i gdy mam jakieś małe podrażnienia strasznie piecze mnie po niej cera. Poza tym nie nawilża dostatecznie. Moja mama jest tego samego zdania .
Widocznie, masz bardzo wrażliwą cerę, no cóż nie każdemu wszystko pasuje. Ja na szczęście, jeszcze nie trafiłam [ tfu tfu ] na coś co by podrażniło mi cerę, najczęściej właśnie nie widzę efektu jakiego się spodziewam... a na Calmę chyba się jednak skusze, bo jak narazie to jedyna opcja którą mam w zanadrzu

Cytat:
Napisane przez norana Pokaż wiadomość
ja ze swojej strony mogę z czystym sumieniem polecić krem Alantan plus. super nawilża i na mnie działa matująco. po prostu mój ideał. aaa i do tego jest bardzo tani- ok.8zl.
na pewno też będę mieć na uwadze, jak Calma jednak u mnie się nie sprawdzi zobaczymy...

Cytat:
Napisane przez Monifash34 Pokaż wiadomość
Kupiłam ostatnio krem Nivea visage odżywczy nawilżający na dzień.Krem przeznaczony do cery suchej i wrażliwej.Ja mam cerę suchą.Krem ma delikatny miły zapach.Na razie jest w fazie testowania bo mam go dopiero od tygodnia.
A poprzednio używałam kremu nawilżającego z Garniera z wyciągiem z róży i passiflory(chyba tak się pisze)też dla cery suchej i wrażliwej.
No ja właśnie miałam Nivea visage i w ogóle się dla mnie nie sprawdził, nic nie nawilżał, pozostawiał tłustą, świecącą powłokę i poza tym się jakoś tak dziwnie zwijał na mnie... by go skończyć używałam go na noc na odczepnego...

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
Ja mam Calmę biolipidową, wzięłam prez nieuwagę, zamiast nawilżającą. Używam tylko na noc, po demakijaży. Fakt, zostawia tłusta poświate, ale rano buzię mam miękka, nawilżoną
Wydaje mi się, że wezmę narazie po prostu nawilżającą , zobaczymy jak się sprawdzi
ewka_n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując