Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-26, 08:15   #39
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez ambulance007 Pokaż wiadomość
Witam. Potrzebuję kobiety waszej porady :<
Nigdy nie należałam do osób interesujących się kosmetykami. Można powiedzieć, że jak pierwszy raz, mając 18 lat skorzystałam z podkładu mamy, to pozostałam przy nim do dzisiaj. Mowa o Revlon Colorstay do cery tłustej i mieszanej. Bardzo go lubię, bo ładnie wszystko kryje, jednak na zbliżające się temperatury obawiam się, że może być za ciężki.
Kupiłam ostatnio podkład matujący z Avon, ale matujący to on jest tylko z nazwy. Błyszczę się zaraz po nałożeniu. Co prawda jego konsystencja przy nakładaniu jest dużo lepsza niż ten Revlon, ale dla mnie się wogóle nie nadaje.
Mam cerę tłustą w okolicy T a na policzkach suchą. Walczę z pojedynczymi syfkami, które mi wyskakują prawie codziennie, ale ogólnie nie mam większych przebarwień czy innych dolegliwości.
Czy możecie mi coś zaproponować na lato, jakiś podkład/mus/cokolwiek, co wyrówna mi lekko koloryt, będzie się trzymać na twarzy przez cały dzień, i w jakimś stopniu zatuszuje te cholerne syfki oraz będzie niewidoczny? Jadę za niedługo do koleżanki do portugali i jak pomyślę, że będę musiała nakładać tam na siebie warstwę Revlonu i chodzić w tym cały dzień to odechciewa mi się jechać :<
Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Mam Twój problem.
Tez uzywam colorstay i teraz szukam czegos lzejszego
Moja cera: naczynkowa, czerwony odcien skory

Z tego co widze co kryje to: kupilam, i jest ok ale trzeba go troche nalozyc warstw: Golden Rose, Liquid Powder Mineral Foundation (Podkład mineralny w płynie) - na mojej skorze malo co go widac i malo co kryje


Teraz ide kupic, bo ten golden rose szalu nie robi:
Manhattan, Powder Mat Make Up

Jak znajdziesz coś wartego uwagi, jako następce revlona w lzejszej wersji, to napisz proszę.



iwostin, pharmaceris, avene


1. Soraya, Beauty Therapy Kuracja Matująca, Matująco - nawilżający krem na dzień z Aquaphyline - ktoś wie czy jest jeszcze produkowana ??

2. Pharmaceris R, Lipo - Rosalgin (Multikojący krem do suchej skóry) - 36zł / 30ml

3. Pharmaceris N, Vita - Capilaril (Krem nawilżająco - wzmacniający do twarzy) (nowa wersja)

4. Avene, Antirougeurs Creme Riche (Bogaty krem nawilżająco-ochronny do skóry z rozszerzonymi naczynkami) - 62zł/40ml
Cytat:
Napisane przez zbuntowana20 Pokaż wiadomość
Co do tego podkladu, to kupilam go wlaśnie w zastępstwie Revlona Colorstay i musze powiedziec ze naprawde super kryje i matuje, trzyma sie dość długo na mojej tlustej skórze. Tylko jeśli masz cere sucha lub normalna to nie polecam bo strasznie wysusza po kilku dniach stosowania no i mam wrazenie ze troszke zapycha, no ale mimo wszystko wart tych dwudziestukilka złotych

Więc Manhattan, Powder Mat Make Up może okazać się lżejszym zastępcą Revlona hmm - spróbuję tym bardziej.



Ktoś wie czy jest jeszcze produkowany ten krem? do kupienia w aptece / drogerii ??
Soraya, Beauty Therapy Kuracja Matująca, Matująco - nawilżający krem na dzień z Aquaphyline




Jak Wasze wrażenia po używaniu Diadem, Long Lasting Foundation with Squalane (Długotrwały podkład ze skwalanem) ?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ne.html&next=1
5,00 z 2 opinii
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2013-06-26 o 09:08
Friese jest offline Zgłoś do moderatora