Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-28, 19:44   #1269
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
rany jak zazdroszczę... ja jeszcze siedzę w pracy, w sumie to nie wiem kiedy wyjdę bo lista moich "todosów" przez ostatnie dwa dni urosła do rozmiaru XXL
aktualnie robię sobie małą przerwę relaksacyjną... chcialabym żeby już był grudzień
jesli Cie pocieszy to ja codziennie nie wyrabiam sie z paroma todosami.. i caly wieczor sie stresuje. I zostaje wiecznie dluzej, to juz chyba taka regula ze gdybym wyszla o czasie byli by w szoku..
(gdzie pracujesz Krystle, jesli moge..?)
Do grudnia juz blisko Bardzo blisko..


Hmm.. rurki to mi sie podobaja.. ale na kims.. Ja sama.. srednio. A naprawde maja fajne kolekcje-gdyby tylko rozszerzyli nogawki..


tak wogole-wrocilam Wrzuce zdjecia-pomożcie wybrać
1, 2, 3=Moj faworyt, ale maja dziure.. Juz widze jak bede w grudniu smigac w nich(zara, tanie)
4-tez zara, srednio wygladaja na takich zdjeciach iphonem, traca duzo uroku, ale sa ladniejsze w rzeczywistosci..
5-nie pamietam juz co, ale znajde jutro jakby co. tylko takie ujecie mam bo tz jeczal..

Pomozcie
Brac te pierwsze? Przetarcia maja..

Bea-Disel mowisz..? Jeansow nigdy za malo
Ale naprawde nachodzilam sie dzis za nimi, jak juz znajde to kupie pare par i z glowy na jakis czas..

Selenko..

Vio mialam duzo komentowac co piszesz ale juz zapomnialam ale lubie Cie czytac..


Sorry za takie ujecia z d... ale kto oceni jak nie Wy Tz tylko jeczy w kazdym sklepie, nie mam sily do niego! Bede chodzic sama, a on niech jeczy potem jak zobaczyc wyciag
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2009-10-28 o 19:45
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora