Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-28, 19:57   #1274
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

ok.. nadrabiam

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
kamień to mi tak jepsnął o podłogę, jak leciał z serca, że popękały kafelki już wymieniłam
Żurek ja zawsze ze łba robię (z głowy, znaczy sie...znaczy się no z pamięci jako tako) ........ to jak będę roić to zanotuję...bo zabijcie mnie, ale nie powiem co, kiedy dodaję, tak ....... na sucho
musialam zacytować no
Miałaś tez cos pisac co mnie bo cytowałas, ale chyba w tloku Ci umkneło..
Ciesze sie bardzo z Toba zdrowie najwazniejsze!

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
ja też rzadko kupuję spodnie, w sensie co pół roku, nie mam 10 par na raz jak niektórzy... ale to przez to że w sklepach nic normalnego nie ma, przynajmniej w mojej wschodniej pipidówie
i to jest system ... na to czego nie lubimy kupowac(np buty i spodnie.. wogole mnei NIGDY nie ciagnie.. a minerały to bym mogła kazdego dnia)

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Życzę ci tego

Co do spodni, nawet nie wiesz, jak dobrze cię rozumiem. Dobre w biodrach - luz w pasie, dobre w pasie - ciasne w biodrach A w dodatku zazwyczaj wszystkie za długie ...
No wlasnie-może powinni Ci projektanci wziaźć startystyczna Polke i dopiero szyć! Zawsze wszystkim odstaje w talii-z kim nie rozmawiam. Cos w tym jest w takim razie..

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Ja tak myslałam o tych urodzinach..Fajnie by było gdyby w dzień urodzin uzytkownika przy nicku wyswietlał sie jakis symbol o urodzinach. niby cos tam jest , ale jakos tam nie zagladam- jedynie dominka chyba sledzi na bieżąco Może akurat jakis kochany i wyczekiwany moderotor przeczyta moja dyskretną sugestię
dobry pomysl.. Jest lista na dole na glownej forum.. ale kto tak bedzie zagladal i szukal..


Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość

Tworzę petycję o powrót uroczych dziewczyn na avatarki, kto się podpisze?



tak podpisuje sie. Zwlaszcza Kamila i Selena.. no ja rozumiem wolnosc wyboru, freedom i te pe. Ale kurczaki-dawac swoje twarze..

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
hihih...wykapałam sie no i oczywiście musiałam zajrzec bo przeciez komp jest odpalony to jak mam sie oprzec a co do opierania znam dobry kawał.
na sali sądaowej pada pyatnie:
Czy została Panoi zgałcona?
- Tak
A czy opierała sie Pani ?
- Tak , o drzewo
jeszcze mi sie ten o gwałconej sprzataczce podobal.. w tej swojej grotesce był zabawny

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Ogladam makijaże z konkursu,,chyba troszeczkś się dziewczyny niektóre zapędziły i nie przeczytały regulaminu ..Czy nad tym ktoś czuwa ? Jestescie sliczne dziewczyny Ferg i violl - chcę mieć taka cere jak Wy!!!!

Nie jest super piekna-bo mam naczynka popekane. A wypryski jakies drobne wyleczylam Effaclarem K. Uzywasz go nadal..?
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora