Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wszystko na temat BB Cream - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-02, 21:53   #3992
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Lilipedd Pokaż wiadomość
Dopiero dziś zobaczyłam jak SkinFood Peach & Sake Pore #1 i #2 wyglądają w świetle dziennym... Dlaczego wszyscy piszą, że one są mocno żółte? Nie są! Może są żywsze niż np. różowy skin79, ale na pewno nie są żółte Bardziej pomarańczowo-łososiowe Tak samo jak te wszystkie Skin79 Oriental Gold, Oriental Gold Plus, VIP Gold - wszystkie tak naprawdę mają sporą domieszkę różu, a ludzie piszą, że są żółte Jeśli pomarańczowy Skin79 jest tak samo "żółty" jak wszystkie powyżej wymienione, to chyba będę musiała pożegnać się z BBc, bo nic dla siebie nie znajdę

Dla mnie te Peach & Sake to mniej więcej taki kolor (tyle że #1 jest jaśniejszy):
Nie martw się, dla mnie też jest on brzoskwiniowy a nie żółty (chyba obie mamy skrzywioną percepcję kolorów). Pomarańczowego skin79 nie miałam niestety, mam za to Skin 79 Dear Rose i jest to ładny beż, nie jest typowo żółty, ale nie ma sinych czy brzoskwiniowych podtonów. Pomarańczowy Skin79 wydaje się być dość podobny do Dear Rose, tylko trochę ciemniejszy i bardziej treściwy.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora