Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-07, 23:33   #937
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Teraz machnęłam Ce Ce 10.71 - chciałąm szybko kupićcoś niedrogiego a tylko to mieli w dużych tubkach i odcień wyglądał obiecująco. Dałam utleniacz 12% mniej więcej 1:2. Odrosty wyszły mi jasnomiedziane, ale to podejrzewałam, gorzej że reszta włosów nie rozjaśniła się, a przynajmniej nie wyglądają tak... co gorsza część pasm mam jaśniejszych i one się zawsze farbują na szarozielono czy fioletowawo w zalezności od odcienia farby a reszta włosów jest zółtawa. Farbuję tymi chłodnymi blondami i po farbowaniu są beżowe ale wciąż nie tak zimne, jak można by oczekiwać, a potem wypłukują się do ciepłego... Myślałam, że w końcu się wypłuczą do jasnego.

Chyba zrobię znowu kąpiel rozjaśniającą.
nie znam sie na tej firmie ale poziom 10 chyba nie jest rozjaśniający?

---------- Dopisano o 00:33 ---------- Poprzedni post napisano o 00:32 ----------

Cytat:
Napisane przez patusia88 Pokaż wiadomość
no dobra to zrezygnowałam z dekoloryzatora niech bedzie. ale boje się ze ta rudość nie zostanie zabita no nic... zobacze. a co poradzisz jak mam 2 cm odrostu? jak naloze te zmieszane to mi odrost złapie a nie mam jak inaczej jak nałożyc na całą głowe.
odrosty powinny wyjść jasno ale zafarbujesz potem całe włosy srednim blondem to je wyrównasz. chociaz no powinnaś je ominąć w sumie ale wiem ze to łatwe nie będzie
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując