Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rossmann
Wątek: Rossmann
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-09, 01:36   #2885
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Iwonka , ja też się ciesze jak cię widze na biochemi

Ja jeszcze nie znalazlam idealnego kremu do rąk , czyli tani i dobry , ale od lat kupuje malinowy krem z AA , zapach mnie uzależnił bo jest boski . Smarowanie się nim to czysta przyjemność . Nic się nie wałkuje , a lubie dużo nakładać . Taki zwyczajny krem , na codzień zwłaszcza jak co chwile myje się ręce , to nie żal go zmyć , bo znów mam przyjemność przy nakładaniu . tu link do kwc ,

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...witamina-A.htm
teraz ma już inne opakowanie , ale zawsze jest w Rosmanie

U mnie na noc sprawdza się lanolina , czyli maść Alantan Plus + rekawiczki
Natalio ja na biochemii to jestem w porywach na kilku wątkach tylko

Dziękuję za link do kremu obejrzę go sobie w sklepie, na razie najlepiej mi pasuje maść z wit.A bo szybko mi się w tej białej tubce wchłania, ale rekawiczek na noc nie przewiduję, wystarczy, że mam skarpetki
A do stóp co polecasz na noc?

---------- Dopisano o 02:36 ---------- Poprzedni post napisano o 02:34 ----------

Cytat:
Napisane przez marilyn monroe Pokaż wiadomość
ja spedzalam swieta w Zakopanym i oczywiscie nie omieszkalam wstapic do rossmana, zakupilam filtr bd bo wypatrzylam ze jest,widzialam ze wode do twarzy i kremy z figa ale nie umialam sie zdecydowacco jest mi bardziej potrzebne i w koncu nie wzielam zadnego tylko sam filtr.i mam takie pytanie,troche smieszne czy ja go powinnam nakladac na krem czy przed,bo juz zglupialam
Znaczy sie pytasz kiedy nakładac krem z filtrem? tak? bo nie rozumiem pytania. Jesli o to, to filtr nakładasz albo na serum, albo na krem (jesli czujesz potrzebę) albo po prostu tylko samym kremem z filtrem smarujesz buzie i juz
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując