AA, Ciało Wrażliwe, Odżywczy krem do rąk i paznokci z ekstraktem z malin i witaminą A (stara wersja)

Witamina A zapobiega skutkom starzenia się skóry oraz wzmacnia paznokcie. Ekstrakt z owoców malin zawiera składniki odżywcze i zmiękczające delikatny naskórek.
Krem doskonale wchłania się z powierzchni skóry, pozostawiając ochronny film. Systematycznie stosowany powoduje wyraźny efekt wygładzenia skóry, poprawy jej kolorytu. Zapobiega wysuszeniu rąk i łagodzi podrażnienia.

Pięknie pachnie, szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia tłustych rąk. Fajna konsystencja, kolorowe opakowanie, zachęcająca nazwa nawet;)
Efekt gładkich rąk utrzymuje się dość długo, zapach niestety krócej.
Nic temu produktowi nie mogę zarzucić. Idealny do nawilżenia dłoni jesienią.

Używam tego produktu od: jakiś czas

Dobry

Dobry kremik spełniający moje oczekiwania. Ładnie nawilża, wygładza skóra wokół paznokci i chroni skórę dłoni. Pięknie pachnie. Wydajny :) no i cena wporząsiu :)

Używałam tego produktu przez: 1,5 miesiąca

Dobry

Plusy:
- cena
- wydajność
- świetnie nawilża
- szybko się wchłania
- skóra jest po nim miękka
- nie pozostawia tłustego filmu
- długo utrzymuje się na dłoniach

Minusy:
- zbyt intensywny i mdły zapach

Gdyby nie zapach ten krem byłby ideałem.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Calkiem dobry

Oceniam wersje w innym opakowaniu (nie jestem pewna, czy to ten sam krem...)

Wg mnie taki sredni, ale nie spotkalam jeszcze kremu do rak, ktory by mnie mocno pozytywnie zaskoczyl.

++ blyskawicznie sie wchlania
+ pozostawia lekki film ochronny na skorze
+ pachnie jak malinowa Mamba :)
+ nie podraznia, nie uczula
+ wydajny

- nawilza tylko wtedy, kiedy go sie stosuje codziennie, jeden dzien przerwy i juz skora nie jest taka gladka..
- pod koniec opakowania ciezko cos wycisnac z tubki

Używam tego produktu od: 7 mies.

KWC - Miła miękka skóra !

Najlepszy krem do rąk jakiego używałam. Już po paru dniach stosowania na bardzo przesuszone ręce, są miłe w dotyku oraz zdrowo wyglądają nawet po ich umyciu. Szczerze polecam, używam już tylko tego kremu.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: ok 5

dobry.

Dobrze nawilża skórę, ale efekt ten jest jedynie doraźny...
Co dla mnie bardzo ważne, nie pozostawia tłustej warstwy, wchłania się błyskawicznie.
Do pozytywów należy również zaliczyć:
-zapach (boski, niczym budyń malinowy), dość długo utrzymuje się na skórze
-wydajność

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Jeden z najlepszych kremów do rąk jakich miałam przyjemność i nieprzyjemność stosować. Nawilża, naprawdę nawilża - nie jest to chwilowy efekt natłuszczenia dłoni. Pięknie pachnie, zakochałam się w tym malinowym zapachu ;) mogłabym smarować nim dłonie non stop. I nie wiem czy to mylne spostrzeżenia, ale zauważyłam że paznokcie stały się bardziej rozjaśnione za co duży plus oraz to, że skórki dużo łatwiej się usuwają.

Polecam ;)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Ulubiony

Pierwsze opakowanie dala mi zeszlorocznej zimy mama i pokochalam ten krem od razu.
Nie lubie mocno glicerynowych kremow, bo pozostawiaja taka niby-parafinowa powloczke, z ktorej moim zdaniem nic nie wynika - nie natluszcza suchych skorek czy popekanej skory.
Ten krem jest inny, gliceryny jest zdecyowanie mniej, super nawilza, wygladza skorki wokol paznokci. Nie wiem, jak to okreslic, ale wydaje sie, jakby relaksowal skore.
Wielki plus za przepiekny zapach, ktory po posmarowaniu sie tym kremem wyczuwalny jest nawet dla osob, ktore blisko siedza czy stoja.
Jak kazdy krem sie kiedys zmywa, ale utrzymuje sie dosc dlugo na dloniach, po jednym umyciu ich wcale nie trzeba wcierac kolejnej porcji kremu :)
Wczoraj kupilam drugie opakowanie (rzadko kupuje jakis kosmetyk dwa razy), stwierdzajac, ze nie ma co szalec w Rossmanie i decydowac sie na inny, niesprawdzony krem.
Ten bedzie juz ze mna zawsze :)Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

malinowa mamba!

Cudowny zapach malinowej mamby sprawia, że ma się ochotę używać tego kremu w kółko:) Bardzo dobrze nawilża i nie podrażnia mojej wrażliwej skóry. Doskonała ochrona i pielęgnacja dla dłoni. Gorąco polecam!

Lekki

Bardzo lubię ten krem :) Przypomina mi malinową mambę. Rozweselający :) Krem jest lekki, nie pozostawia tłustego filmu, szybko się wchłania. Skórę odżywia i dość dobrze nawilża. Taki do codziennego użytku. Wydajny. Polecam każdemu.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: kilka

na lato w sam raz

Bardzo lubię owocowe zapachy, więc to był główny powód, dla którego wybrałam ten krem. Było warto, bo ślicznie pachnie malinami, nie jest to słodka woń, ale lekko kwaskowata. Zapach dość długo utrzymuje się na dłoniach.

Poza tym krem dobrze nawilża, szybko się wchłania, nie jest lepki ani tłusty. Jednak dla mnie na zimę jest trochę za słaby, bo wtedy wolę bogatsze kosmetyki, które radzą sobie ze zmarzniętymi i spierzchniętymi dłońmi. Za to latem dobrze się sprawdza.

Używam tego produktu od: z przerwami od roku

ok

Krem ma bardzo ładny malinowy zapach. Konsystencja jest przyjemna, szybko się wchłania, nawilża skórę. Ot... jak wszystkie kremy, ale z pewnością wyróżnia się zapachem mailn. Nie powinien nikomu zaszkodzić.

Używam tego produktu od:? kto by pamiętał
Ilość zużytych opakowań:? jw