Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-14, 21:31   #4199
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość


obawiam się, że Ty też do tej sekty należysz - bo mama Ferg uważa, że wizaż to ściema i ZUO i że na pewno sami sekciarze i zboczeńcy tu siedzą... słodko

Ferg - i żeby nie było, bo ja się nie nabijam tylko po prostu mnie Twoja mama rozczuliła hehehe. Moi też nie do końca rozumieją fenomen Internetu, zwłaszcza tata. Ale chyba już przywykł i nam tu (mnie i bratu) nie marudzi
Ja wiem Vio, ja wiem

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
jestem zszokowana ... szybkością dzialania Poczty Polskiej - wysłałam w piątek
mam nadzieję, że zaspokoiłam Twoje wymagania

a pryzmy nie uciekną, w lutym zaliczę kilka lotnisk
zazdroszcze Ci Indii.. bardzo....\de otwierac pierwszy sloik i napawac sie. Nie moge sie zdecydowac co.. zwlaszcza ze mialam juz dzis 2 obiady, kolacje i deser(kluski slunskie, rolede i modro kapuste u tesciowej, plus ciasto i rosol jako preludium, potem w domu rosol znowu i lazanki.. WRESZCIE zapamietali ze lubie rosol)\
wybiore losowo

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Dziewczyny, z wami choćby i do sekty
Zamiast prania mózgu - drenaż kont, zamiast zbiorowych samobójstw - zbiorowe zamówienia

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość

a jakich Ci brakuje
noo.. musze wymyslic jakiego
pedzli nigdy dosc!

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość

gdzie lecisz? ja zalicze co najmniej kilka lotnisk w najblizszch 3 tygodniach. ale na TFN wycofuja Guerlain, pisalam o tym wczesniej kilka olbrzymich perfumerii zlikwidowalo stoiska, W UK moge popatrzec bo bede kilka razy w perfumeriach jak ktos chce no i w najwiekszych centrach w Londynie, a tam zawsze suepr ceny...

Samochodem sie martwie, impreza nie, mam kilkanascie sukienek w ktorych bylam raz albo wcale, zreszta towarzystwo bedzie na odlocie ...wiec nie matrwi mnie co zaloze...ale nasz biznes w piatek musimy zrobic i lecimy......
dlaczego wycofuja/wycofali Guerlain..? I inne..?

Cansado.. dzis aktywnie szukalam wzrokiem blondynek o zagadkowej urodzie-nie wiem dlaczego kojarzysz mi sie z taka blondynka na szpilkach a kostiumie i eleganckim, dziennym pin up'ie. ZObaczylam jedna-biala bluzka, zakiecik, spodniczka i szpilki na(gole??) nogi! Bez plaszcza wyszla z samolotu, potem ja stracilam z zasiegu. pewnie zamarzla i tam zostala.

Powiedz ze to nie Ty!
Ubierz sie cieplo, naprawde..

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
będę 29 grudnia w Krakowie...
bedziesz 29tego w kraku?? A o ktorej??

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
i nauczymy ję śmigać po wizazu i używać minerałów ...
i bedzie nosic pedzle
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora