Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-10, 11:35   #3707
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
HEJ!






ja stwierdziłam, że wróciła jak wydała wszystkie pieniądze

umyłam wczoraj włsoki i stwierdziłam że jednak ten garnierek jest ok poprostu wyszedł taki naturalny na odroście i ok5 cm poniżej co w porównaniu z długościami wydaje się rudawe ale ładnie przechodzi ze soba tzn nie odcina się jakos strasznie ,a mi chodziło o taki naturalny odcień na całości ,ale to z czasem może się zrówna ogólnie jest ładnie
też bym wydał bo to wiele nie jest
no najgorzej jak farba wyjdzie dobrze na odroście a za chłodno na reszcie i odrost wydaje sie za ciepły...

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
aaaa zapomnialam sie pochwalic ze ,dolaczylam do fanek conversow i od soboty jestem szczesliwa posiadaczka trampek z malymi cwiekami do tego
no coz zmienia mi sie co nieco nie no ,tak na serio to potrzebowalam czegos wygodnego i pasujacego do dzinsow , baleriny jakos mi sie odwidzialy juz i znudzily a jakie fajne na zime widzialam skorzane i z futerkiem w srodku
wyzsze obuwie zostawiam na okazje i wyjscia , bo na codzien nie dam rady w nich wyrobic prawie caly dzien za bardzo bola mnie stopy i puchna lydki

mam na telefonie foto zaraz przesle
łaaaał też mam jedne szare

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Hej blondaski!
Jestem na moment.
Napisze w klubie.
U mnie dalej trochę lipa, z dziadkiem najmocniej... Imieniny miałam super, spilis.y się wszyscy. Wczoraj byliśmy u rodziny tz, nafarbowalam się trochę
Nie wiem kiedy teraz do was zajrzę...
A co z kitka miała farbować?
dobrze, ze dajesz znaki że jesteś poczekamy az wszystko się uspokoi i będziesz miała czas dla samej siebie

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
kolejny dzien bez kawy i zadnego energetyka
mam nadzieje,ze wszystko u niej dobrze


no ja mam z DeeZee roz.37 gdzie dl.wkladki to 24cm, teraz znalazlam inne 37 na All i dlugosc wkladki jest 23,5
rozm.38 ma dl.wkladki 24 ale nie wiem jak sie do tego odniesc





w promo 2 farby Palette
ja bym nie mógł bez kawy O.o

tak! to na pewno były dwie palette
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora