Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-15, 21:31   #202
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Cytat:
Napisane przez Quills Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
No wiec zastanawiam sie nad kupnem wlasnie tej farby, najbardziej interesuja mnie odcienie rudego. Czytalam od poczatku i niestety pogubilam sie, bo tak naprawde nawet niektore brazy farbuja na rudo i ..czerwono. Co do stanow moich wlosow obecnie sa wlasnie brazowo - czerwone.. nigdy tak naprawde nie farbowalam wlosow jedynie uzywalam szamponetek z palette i zazwyczaj byl to kolor: mahon, ostatnio jakis odcien brazu wybralam bo chcialam powrocic do mojego naturalnego koloru (ciemny blond albo sredni braz ..sama nie wiem ) ale oczywiscie lekko czerwone mi zostalo ..chociaz wcale mi to nie przeszkadza No ale oczywiscie juz po 2 tygodniach znudzilo mi sie wracanie do mojego naturalnego koloru, wiec zastanawiam sie nad ta farba Najbardziej wlasnie przyciagnely mnie dobre opinie i to, ze jest to szamponetka.. jak na razie od farb wole sie trzymac z dala No wiec nie wiem jaki kolor wybrac: bursztyn? miodowy karmel? a moze cos innego..
oj troche sie rozpisalam
bardzo ladnie prosze o pomoc bo mam dylemat
Tylko wlasnie moze byc problem. Bo odcień nie wyjdzie taki jak z opakowania, by zdemaskowac czerwień. Bursztyn moze wyjsc z refleksami czerwieni. A miodowy karmel taki lekki brązik z mahoniem. Nie wiem ...sprobuj ciemnym blondem ?
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując