Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oral dziewczyn .
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-27, 19:26   #14
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Oral dziewczyn .

Cytat:
Napisane przez BARBIEDOLL Pokaż wiadomość
Mam pytanko które mega bardzo mnie ciekawi ;p
dosc czesto rozmawiam na tematy sexu ze znajomymi, wieksza czesc dziewczyn w tym ja sama, mamy pewiem [problem?] jesli chodzi o sex oralny.
Mój chlopak (17 lat) mówi, ze Go to brzydzi, ALE gdy to ja wykonuję sex oralny dla Niego, jest wszystko okej..
Kilka kumpli powiedziało, ze ich to brzydzi, bo jak to się potem można całowac, i wgl. ?
.. dlaczego Wy męźczyźni tak to odbieracie ?
nie mówie tu o chigienie, bo chyba kazda z nas o nią dba, wiec z tym nie ma problemu.. więc ock ?
czy naprawdę z Waszego punnktu widzenia jest to 'obrzydliwe' ?
Faktycznie, na dobrym forum watek zalozylas, jesli zwracasz sie z tym do mezczyzn

Cytat:
Napisane przez Ivy123 Pokaż wiadomość
Gówniarze z nich jeszcze i tyla.Do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć.
Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Po prostu niedojrzali goście. W dodatku w seksie raczej biorą niż dają. Jak im przyjemnie to cacy jak sami mieliby się wykazać to bee... Albo z tego wyrosną albo będzie z nich marny materiał na faceta (o podejście do dziewczyn mi chodzi a nie o np awersję do oralu)
Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Jak się umawia z dzieciakami, to się brzydzą. Jak dorosną to przynajmniej części z nich przejdzie. Natomiast gdyby facet się brzydził seksu oralnego ze mną, to ja bym mu powiedziała że z mojej strony też się niczego nie doczeka
Aha, czyli te wszystkie dziewczyny, ktore nie chca robic loda, to po prostu gowniary i jeszcze niedojrzale sa? Wydalo sie

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Brzydzę się strasznie!

A najbardziej brakiem słownika i wyszukiwarki.
Cytat:
Napisane przez BARBIEDOLL Pokaż wiadomość
jakiś problem ? :/
Tak, problem, ze pomimo ze regulamin wymaga sprawdzania, czy danego watku juz nie ma, to go ignorujesz, taki problem.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując