Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-28, 20:08   #1279
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
pierwsze mi się fasonowo podobają, ale te przetarcia
drugie,
trzecie mało co widać, tyle że bootcut ale chyba przy krótkie
mówisz..?
ostatnie za krotkie ale moge zamowic dluzsze.. fajne sa bo klasyczne, zadnych cieć, przetarć ani nic.. moze dwie pary?


Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
no marna to pociecha
w sumie to ja nawet lubię pracować wieczorem w biurze gdy już sobie wszyscy pójdą, jest taka cisza i spokój, nikt nie dzwoni i mogę robić moje rzeczy ale coś czuję że to się wkrótce skończy... do tej pory raczej nie wpadałam na wizaż przez sieć firmową, bo wiadomo - pernamentna inwigilacja - ale dzisiaj przekroczyłam kolejną granicę i właśnie na calego wizażuję z biura! aby to odpowiednio zobrazować mogłabym użyć mojego ulubionego tekstu z Dnia świra

pracuję w jednej z większych międzynarodowych korporacji, której nazwy nie wymienię... chyba że na PW

spodnie wszystkie fajne ale chyba te ostatnie najmniej.
hmm.. no ja wlasnie o tych ostatnich mysle. lepiej wygladaja na zywo. ale slucham Waszych rad
(tu miejsce na narzekanie na figure-bo "zlej baletnicy.." ale nie bede niiiic mówic)

Wizazujesz z pracy..? U nas tez jest rejestrowane wszystko. Juz nawet nie chodzi o wizaz bo a.i tak nie rozumieja b.nic zdroznego to nie jest c.wszyscy I TAK siedza na necie jesli jest czas.. tylko wlasnie ta ilosc czasu na wizazu. Nie wylaczam strony jesli nie korzystam, tylko mam caly czas w tle open.. ale nalicza sie to chyba jako korzystanie..?
aaa...w d .. mam. Jak mnie wyrzuca to chociaz odpoczne psychicznie.
zaraz pisze PW do Ciebie

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

no i macie. Nie gotuje dzis wiec bede was meczyc na wizazu

Ilonko-masz pięęękny ten zbiór(tylko nie widzę wszystkich kolorów..) i dużo.....

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Dziękuję miło słyszeć, że choć jednej osoby nie zanudzam swoimi wywodami a tak już mam, że czasem czuję się jak głupek, tzn mam wrażenie że tak jestem postrzegana ale to już inna sprawa jest

Co do spodni - nr 3 i 5 mi się najbardziej podobają
laseczko
Nigdy nie zanudzasz.. Dlaczego jak gUpek? Masz taka fajna ekstrowertyczna osobowość. Lubie takich ludzi..
a ja juz kurcze chyba wszystkie 3 wezme..? ale jeszcze widzialam fajny sweterek, taki dlugi, z szarej welny..
i bluzeczke biala (oo.. kolejna rzecz ktorej nigdy za malo bluzki i podkoszulki białe)

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
ferg te 1-3 mnie się podobają, ładnie, wiedziałam z kim się zaręczać ...., a Tż niech nie marudzi, bo konkurencja go wychłoszcze.....
Tż pyta-Mam sie bać..?

No no.. pewnego dnia ja go wychłoszczę.



Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość

Powiedziała ta, która sama nie ma swojej buzi w avku

truskawaka jest ładna..


Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
1 wyglądają na Tobie świetnie I muszę dodać że jesteś śliczna i masz świetną figurę i... [odkłada delicje] odchudzam się!
weźże nie przesadzaj! Jedz delicje, po tym sie chudnie
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora