Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-21, 15:06   #1607
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny –pamietacie mnie jeszcze


Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
To może nabędę czysty olej z wiesiołka w jakimś naturalnym sklepie z półproduktami Jak się nie sprawdzi, zawsze będę mogła wzbogacić krem na noc
Na razie typuję głównie masła mango, babassu, shea lub kakaowe. Myślę, że zakupię małe pojemności w celu testów.
Jeżeli chodzi o wiesiołka to polecam to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...twist-off.html Są we wszystkich aptekach, tylko w większości trzeba zamówić, żeby sprowadzili.

Masło kakaowe jest bardzo twarde, dość kłopotliwe w użyciu, dobre raczej do mieszanek.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Zrobię sobie listę kremów, maseł i innych specyfików, które mi proponujecie i zacznę powoli ją realizować, może trafie na coś, co będzie strzałem w dziesiątkę
Kiedyś używałam peelingu do dłoni i faktycznie było lepiej, teraz może sama sobie jakiś ukręcę
Polecony tu krem dr schellera u mnie osobiście kompletnie się nie sprawdził, podrażniał, także też trzeba uważać, bo nie ma pewniaka.

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Tak, tak Korah spirulinkę. Można chyba, nie zaszkodzi - prawda?
A czy w ogóle któraś z was widziała nowy żel do higieny intymnej chyba z AA od 1 roku życia, tak się nazywa. Looknęłam na skład, jest krótki, parabenów nie widziałam, SLS też nie, no ale wolałabym aby ktoś z bardziej fachowym okiem na niego zerknął, tym bardziej, że ja już z wprawy wyszłam.
Nie znalazłam jeszcze tego w necie, ale znalazłam inny, od 3 roku życia. Co sądzicie o tym składzie, nadaje się na nasz wątek?: Aqua, Lauryl Glucoside, Lauramidopropyl Betaine, Glycerin, Betaine, Panthenol, Cholesterol, Glyceryl Oleate, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Lactic Acid, Coco-Glucoside, Allantoin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.
Wyczytałam, że DLS jest średnio drażniący, więc jest nawet okay.
Spirulinka na wszystko dobra A skład niezły, tylko ten DLS wątpliwy, niektorzy uważają, że gorszy nawet od SLS.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora