Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-26, 19:54   #3227
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Moim zdaniem opinie o tym, jak to minerały leczą skórę i nie wiadomo jeszcze co robią są mocno przesadzone i najczęściej wynikają z tego, że osoby, którym po prostu ten makijaż leży wmawiają sobie, jakie to one nie są dzięki temu zdrowsze i jak to o siebie lepiej dbają. W końcu każda z nas ma co jakiś czas to uczucie, że jak wydała na coś pieniądze, to przez sam ten fakt już czuje się bardziej zadbana
Dokładnie Ja stosowałam minerały i naprawdę żadnej kolosalnej poprawy, ogólnie nie wyglądało to dobrze. Mam problematyczną cerę i minerały albo podkreślały suche skórki i wyglądałam jak spękany tynk, albo ciasto. Wolę nałożyć minimalną warstwę fluidu i przypudrować pudrem ryżowym niż męczyć się z minerałami.

A co myślicie o tym kremie na co dzień?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...zy-spf-30.html

Skład: Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, C12-15 Alkyl Benzoate, Cetearyl Glucoside, Diethyloamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Pentylene Glycol, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Ethylhexyl Triazone, Cyclohexasiloxane, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol (nano), Sodium Polyacrylate, Dimethicone, Inulin, Hydroxyethyl Urea, Propylene Glycol, Lonicera Caprifolium (Honeysuckle) Flower Extract, Allantoin, Mandelic Acid, Polysilicone- 11, Decyl Glucoside, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Urea, Ammonium Lactate, BHA, Salvia Officinalis (Sage) Extract, Ethanoloamine, Xanthan Gum, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Diethanolamine, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum (Fragrance)

Czy podkłady nie będą go destabilizować i czy w ogóle jest stabilny, nadaje się do ochrony na co dzień, kiedy nie ma wielkiego żaru z nieba? Chciałabym go sprawdzić bo do mojej cery by się nadawał, ale nie wiem jak z ochroną.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora