Pharmaceris, T, Sebo - Moistatic, Krem nawilżająco - kojący do twarzy SPF 30

Pharmaceris, T, Sebo - Moistatic, Krem nawilżająco - kojący do twarzy SPF 30

Apteka Polska APTE.PL
Średnia ocena: 4.86/5

Krem polecany do skóry trądzikowej- przesuszonej i podrażnionej na skutek kuracji przeciwtrądzikowych w tym również leczenia farmakologicznego, wymagającego wysokiej ochrony przed promieniowaniem UV.
Krem nawilża przywracając hydro - równowagę skórze wysuszonej kuracjami przeciwtrądzikowymi. Dzięki działaniu higroskopijnych cząsteczek nawilżających i Hydructora krem wnika w warstwy skóry wiążąc i utrzymując wodę w naskórku. Zmniejsza uczucie napięcia i dyskomfortu. Zawarty w kremie kompleks prebiotyczny oraz alantoina koją i łagodzą podrażnienia oraz stymulują wzrost ochronnej, fizjologicznej mikroflory naskórka zmniejszając nadwrażliwość skóry na czynniki zewnętrzne. Składniki antybakteryjne regulują proces złuszczania naskórka, zapobiegając powstawaniu nowych niedoskonałości.
Krem zawiera filtr SPF 30, który minimalizuje ryzyko wystąpienia podrażnień oraz przebarwień w wyniku reakcji fotoalergicznej lub fototoksycznej. Szybko się wchłania i nie zatyka porów.
Stosować codziennie rano, idealny jako baza pod makijaż.

z pompką
lekkie
na dzień
nawilżające, ochronne, przeciwtrądzikowe, na zaczerwienienia, łagodzące
trądzikowa, tłusta, wrażliwa
Filtry
SPF 15 – 30

Strata czasu

Nie zauważyłam efektu nawilżenia, jedynie świecenia. Moja cera trądzikowa tylko się po nim świeci i zostawia tłustą warstwę. Kiepski pod makijaż. Nie ma zapachu, opakowanie zwyczajne, tubka jest w porządku, bo można ją zużyć do końca.

Przyzwoity ale nie mat

Używałam go podczas kuracji Epiduo, ale moja skóra nie była jakaś super podrażniona.
Liczyłam na większy mat, niestety po 2-3h się wyświeca.
Smaruje się ok, nie bieli, nie lepi się.
Skóra nawilżona.

Jest po prostu ok, ale odkąd przesiadłam się na Niveę, to do niego już raczej nie wrócę.

Mój must have

Od wiele lat używam tego kremu. Jest to jeden z niewielu kremów, które potrafią ogarnąć to co mam na twarzy. Moja skóra jest przesuszona i skłonna do pryszczy. Nawilża skórę. Jak się go trochę za dużo nałoży to może wybielać ze względu na filtr SPF. Ten SPF to jest dla mnie dość duży plus zwłaszcza jak wychodzę z domu na pełne słońce.

Bardzo fajny!

Krem sprawdził się u mnie bardzo dobrze - trudno mnie przekonać do SPF na dzień (poza latem), bo na co dzień noszę makijaż. Kremy z SPF raczej mi się kojarzyły z tłustą formułą, a tu niespodzianka - lekki, nawilża, a do tego dobrze się sprawdza pod makijażem. Dodatkowo szybko się wchłania, nie zostawia białych śladów, dodatkowo nie zapycha!
Cena również przyzwoita ????

3 razy TAK

Krem kupiłam w zestawie z kremem na noc z retinolem tej samej firmy.
Sprawdził się u mnie bardzo dobrze - trudno mnie przekonać do SPF na dzień (poza latem), bo na co dzień noszę makijaż. Kremy z SPF raczej mi się kojarzyły z tłustą formułą, a tu niespodzianka - lekki, nawilża, a do tego dobrze się sprawdza pod makijażem.

Niezbędny w mojej kosmetyczce!

Produkt zakupiłam podczas kuracji izotekiem i już wiem, że zostanie ze mną nie na dłużej ale na wieczność!
Świetny dzienny krem z SPF, nawilża, łagodzi podrażnienia no i ten filtr... świetny na zimową/wiosenną porę.
Zwolenniczką SPF50 jestem tylko w lecie w przypadku mocnego słońca.

Świetnie się rozprowadza na skórze, nie bieli, ładnie się wchłania jednak pozostawia świetliste wykończenie co jest dla mnie właściwie na plus, czasami w miarę potrzeby przypudrowuję go pudrem bananowym.

Podsumowując przyjemny w stosowaniu i przede wszystkim skuteczny.

najlepszy krem dla skóry skłonnej do niedoskonałości

Ten krem jest jednym z moich ulubionych! Krem nie bieli, dosyć szybko się wchłania no i ma SPF co jest wisienką na torcie. Od kiedy używam ten krem skóra twarzy jest wyciszona, pojawia się mniej stanów zapalnych a do tego jest nawilżona, ale nie tłusta. Krem wydajny.

Krem nawilżający

Kupiłam ten produkt, kiedy miałam problem ze skórą - trądzik, ale też bardzo przesuszona skóra na żuchwie, policzkach. Produkt bardzo dobry, dodatkowo z SPF30, ale opakowanie stanowczo za małe. Stosując go regularnie, miałam go na raptem 2 tygodnie...

Ostrożnie! Zapycha!!!

To teraz ja ;)
Jestem posiadaczką bardzo kapryśnej, problematycznej, trądzikowej cery.
Po ponad półrocznej kuracji antybiotykowej zarówno w postaci tabletek jak i maści, skóra była kompletnie wysuszona.
Z polecenia dermatologa, po kuracji farmakologicznej miałam się wspomagać kosmetykami serii T od Pharmaceris (głównie polecony był ww. Krem nawilżająco- kojący i krem z kwasem)
I tak sobie stosowałam do wykończenia dobrych kilku/ nastu kremów (stosowałam zarówno na dzien jak i na noc)
I niby fajny z początku, dość tłusty, TREŚCIWY, dawał uczucie łagodzenia podrażnień i ukojenie na skórze.
DO CZASU!
Moja cera zaczeła się bardzo mocno zapychać. Mnóstwo grudek podskórnych (zaskórników), więc zaczęłam powoli eliminować kosmetyki, żeby znaleźć przyczynę.
No i znalazłam
Krem owszem daje nawilżenie, jest ,,sycący" ale też bardzo zapychający , czego w życiu nie spodziewałabym się po kosmetykach DEDYKOWANYCH skórze trądzikowej- problematycznej.

Ulubiony!

Kupiłam go z myślą o nawilżeniu podczas leczenia trądziku. Sprawdził się cudownie, jest co prawda lekko za tłusty, ale jestem w stanie mu wybaczyć. Dodatkową zaletą jest spf30. W porządku na jesienno-zimowe dni, w lecie jednak taka ochrona mogłaby się okazać za mała. Jednak nie to było dla mnie kluczowe. Bardzo ładnie radził sobie z suchą skórą wokół ust, nosa i oczu. Nie zapchał mnie ani nie podrażnił. Mam cerę raczej normalną w stronę suchej i z trądzikiem. Chwilę po nałożeniu wchłania się i na twarzy pozostaje lekki glow. Z pewnością do niego wrócę gdy moja cera znów będzie potrzebowała mocnego nawilżenia.

Średni

Krem zakupiłam w poszukiwaniu idealnego spf. Po recenzjach myślałam, że jest bardziej satynowy na skórze. Na mojej cerze daje dosyć mocne glow, ale nie lepi się w ciągu dnia i wchłania minimalnie po 2/3h noszenia. Jest przyjemny na skórze, ładnie nawilża, nie zapycha. Pod makijażem wygląda świetliście, nic się nie waży.

Moja cera: mieszana z tłustą strefą T

Konsystencja: dosyć gęsty, ale dobrze się rozprowadza

Zapach: delikatny, trochę trawiasty

Efekt na skórze: ładnie nawilżona i dosyć mocny glow

Sprawdza się do cery wymagającej

Kupiłam mojemu facetowi, ponieważ zmagał się on z niedoskonałościami, a zwykle kremy go podrażniały. Sprawdził się super. Krem ma gęstą konsystencję, wchłania się dobrze, ale potrzebuje trochę czasu na to. Nie podrażnia, jest delikatny, dobrze nawilża.