Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inglot
Wątek: Inglot
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-15, 20:02   #983
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak sie sprawuje pedzel do kresek. Ten z zagiętą metalową czescia przy włosu (mam nadzieje że w miare zrozumiale pisze)
Jest absolutnie fantastyczny! Przed chwilą użyłam go pierwszy raz, i ja, która nie potrafi zrobić prostej kreski eyelinerem, zrobiłam kreskę prawie że perfekcyjną! (Dodam, że użyłam do zrobienia kreski cienia Inglota na mokro - z wodą) Jest cudowny, możesz nim robić kreski cienkie, grube, wywinięte...
Wczoraj kupiłam sobie paletkę PRO5 i właśnie na oczach mam wszystkie jej kolory Paletkę fundnął mi TŻ, jako prezent walentynkowy, no i w sumie cienie też walentynkowe, bo jest i złoto-łososiowy, i różowy, i czerwony... Ogólnie wybór cieni z nowej formuły jest bardzo mały, aż mnie to zaskoczyło. Pierwsze cztery kolory wybrałam od razu, a nad piątym zastanawiałam się chyba z 10 minut. No i zaskoczyło mnie to, że cienie w PRO5 są mniejsze niż w PRO16, którą kupiłam ok. pół roku temu (ale to były cienie staroformułowe). No i nabyłam trzy pędzle - do eyelinera właśnie, kulkę i ten maleńki, który jest w promocji przy kupnie paletki. Chyba na tych pędzlach się nie skończy...
__________________

Edytowane przez Jeanne90
Czas edycji: 2009-02-15 o 20:04
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora