Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-31, 23:57   #2166
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Jasne, chętnie się pochwalę
Jakiego płynu micelarnego używasz?



Aaaargh, jestem w gorącej wodzie kąpana, poszłam do Rossmana i kupiłam tę emulsję Alterry. Był to chyba jedyny mleczkowaty kosmetyk, który nie miał w sobie parafiny Czyli tak jak mnie uprzedzałaś No nic, była dziś na promocji, więc wzięłam. Poza tym mój partner nie mógł na mnie patrzeć, jak się nie mogę zdecydować, i sam mi ją kupił Spróbuję go zużyć, coś mi się wydaje że szybko pójdzie, a jako kolejny wezmę już ten Sylveco.
Wzięłam również micel Garniera (z braku laku w sumie, poza oliwką nie mam teraz nic do zmywania makijażu...), obiło mi się o oczy wcześniej, że jest chwalony (to ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...wrazliwej.html).
No i nabyłam całe pól litra miodu, z jakiejś bio uprawy czy czego tam
Musiałam sobie nastrój poprawić, bo po dwóch tygodniach zapewnień, że mam pracę w konkretnym miejscu, dzisiaj się dowiedziałam (i to nie oficjalnie, a pocztą pantoflową), że jednak nikt mnie w tym miejscu do pracy nie przyjmie. Dzięki takim sytuacjom coraz bardziej przekonuję się do emigracji
Green Pharmacy bardzo fajny.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora