Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-14, 12:38   #162
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Myślę po opisie, że Frances (który jest obok Shannon ) będzie jasnością taki jak Shannon , ale bardziej zółty , typują go dla Azjatek, weź obie próbki Shannon widziałam "na żywo" więc bym się nie bała, ale jak potrzebujesz dużo żółci to czemu nie Frances ?
Frantic a jakie kolory z LaurEss Ci pasowały, dla mnie Ivory jest za różowy (popatrz fotka pnożej, chociaż mega ilość położyłam podkładów żeby róznicę było widać na zdjęciach)
A Annabelle myślę, że będzie za chłodny dla Ciebie , Rebecca jest za neutralna dla mnie a jest napisane "is a light medium foundation with slight golden tones." czego przy Annabelle nie masz "Neutral Beige foundation for women with light medium complexions"
Kurcze jestem zaskoczona jak różowo wychodzi u Ciebie Ivory z LaurEss, bo dla mnie to odcień idealny - jasny z delikatnie żółtymi tonami, nie żaden żółtek ani jajecznica. Gentle Ivory lub Delicate Ivory to właśnie moje odcienie z LaurEss - bardzo podobne do Olive Fair z EDM.

Jestem juz skołowana szukaniem u nich odcienia. Czy tak trudno im zrobić dobrze oddane fotki i ułożyć kolory po kolei?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując