Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-28, 17:20   #527
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
dziewczyny, aż mi się głupio zrobiło, że ja tak narzekam na swoją cerę i wszystko, a przecież może rzeczywiście nie jest tak źle i wiem, że wiele dziewczyn ma cerę gorszą niż ja i większe trudności z jej wyleczeniem, więc chyba nie powinnam aż tak narzekać, tylko postarać się polubić siebie...
Cathy i powinno Ci być głupio, bo też się już czasem zastanawiałam czemu Ty tak o sobie źle piszesz? Masz naprawdę bardzo ładną cerę, pięknie się malujesz, masz piękne rysy twarzy i figurkę też masz niezłą. I tak się zastanawiałam kiedyś oglądając Twoje fotki na naszej klasie, czy Ty modelką nie byłaś - i widzę że byłam blisko. Ja rozumiem, że na Wizażu jest też sporo słodzenia, i trudno odróżnić prawdziwe komplementy od tych grzecznościowych ale uwierz, że Tobie naprawdę łatwo jest mówić prawdę, bo niczego Ci nie brakuje.
I pomyśl jeszcze, co czują osoby, które mają dużo gorszą cerę od Twojej i widzą, jak na nią narzekasz...
Należy Ci się tylko za takie gadanie.

I jak Ci piszemy że jesteś śliczna to podziękuj i obiecaj kolejne fotki, bez żadnego dodatkowego marudzenia, o!
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując