Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Dream World Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-14, 09:07   #57
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Dream World Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
frantic jakbys ewentualnie chciała się pozbyc tych za ciemnych dla Ciebie to ja się zgłaszam (oczywiście postaram się zrewanzować)
jmw mogę Ci oddać całą próbkę Erce (luna), nawet jej nie otwierałam i zrobić odsypkę Neith (luna).
Co do formuły cloud to odcienie Elli i Kishar są baaardzo podobne, nawet Minerva niewiele odstaje, więc zmieszałam je wszystkie i mam jeden praktycznie ten sam odcień. Nawet jak je wrzucałam do pudełeczka to nie było widać jak się proszki łączą. Jeżeli więc jesteś zainteresowana również taką odsypką, to chętnie Ci ją zrobię - odcień naprawdę wychodzi taki jak każdy z trzech z osobna.
Jest jeszcze Nike - niesamowicie oliwkowy jak dla mnie. Wygląda na mnie po prostu zielono.
Daj więc znać co Cię interesuje i co mam odsypywac.

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Frantic czy któraś formułą ma drobinki błyszczące ?
Absolutnie żadna nie ma drobinek typu formuła o-glow z EDM lub Morning Dew z Joppa. Ale tak jak kiedyś pisałam na twarzy widać lekki glow przy formule sand, zaś luna według mnie daje pełen mat.

Cytat:
Napisane przez Gween Pokaż wiadomość
Doszły do mnie próbki DW dwa temu to też załączam zdjęcia Podkłady jak widać same żółtki, zdziwił mnie Juno na stronie był bardzo kurczakowaty, a w opakowaniu taki stonowany. Trzecie zdjęcie to gratisowe cienie które dostałam. Jak je zobaczyłam to się przeraziłam kolorystką, ale jedna z tych miedzi(Hummers Gift) na skórze zamienia się w całkiem przyjemny kolor, a Ambera to fajny złoty kolor, na mokro może posłużyć jako eyeliner. Cienie bardzo błyszczące, dające taki mokry efekt na powiecie.
A mnie zdziwiło jak jeden odcień różni się pomiędzy formułami. Mam na myśli Elli - w formule cloud jest prawie tak ciemna jak Erce w formule luna. A już ten sam odcień Elli w formule sand wychodzi znacznie jaśniej. To niestety tylko utrudnia dobór podkładu.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując