Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Guerlain - kolorówka część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 13:06   #1104
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;21978319]Ależ Urbanek porównał i to bardzo obrazowo i szczegółowo :
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=752[/QUOTE]

Dziekuje Wyjelas mi to spod palcow

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale Lingerie też jest podkłądem rozświetlającym, jak Aqua.
Teraz same rozświetlajace wypuszczają - nowy Lancome to samo.
W ktorym miejscu on jest rozswietlajacy, Corii? Chyba tylko w opisie Konkretnej definicji "rozswietlenia" w kontekscie podkladow nie znam, ale moim zdaniem Lingerie jakos niebardzo to robi ... Tzn. skora wyglada ladnie, ale rozswietlenie ?!

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;21978232]O, no jeśli będzie jeszcze lepszy od Lingerie to ja nie wiem Coraz trudniejszy wybór podkładu widzę mi się kroi (jak wreszcie wykonczę swój)
A co on 'robi' ten Clinique'owy?[/QUOTE]

Redukuje zaczerwienienie To kolejny produkt z serii Redness Solutions I tak jak do tej pory ZADEN podklad Clinique mi nie podszedl, tak nadal sie (naiwnie?) ludze, ze to sie zmieni Bo cena jest zachecajaca ($24.50)

Cytat:
Napisane przez zwierzun Pokaż wiadomość
Urbanku, mam prosbe do Ciebie, bo tylko Ty zdaje sie masz juz nowy podklad Lingerie de Peau?

Moglabys porownac Lingerie i Parure Aqua? Bo oba kusza ale w sieci nie moge znalezc porownania w sensie konsystencji, krycia, trwalosci, itp itd.
Jak juz Ewelinka napomknela, porownanie bylo. I ja osobiscie wole Lingerie. Jest dla mnie o niebo lepszy

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
a jak guerlenowy dalej nic Ci nie zapchał? i jak dlugo n sie trzyma na twarzy
Nic mi nie zrobil Trzyma sie ok, zdecydowanie jedno z najtrwalszych ustrojstw tego typu, ktore posiadam Jedyne co do niego mam, to to, ze moglby byc jasniejszy Jakby zrobili kolor ala BB 00 albo EL shell to mialabym nowy KWC, a tak musze troche kombinowac ...

---

Laski kochane, zbieram sie na lotnisko. Dzis poczatek wycieczki do Chicago
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora