Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-18, 12:25   #47
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

Mam nie lada problem kupiłam perfumy na Allegro, używany Dior Addict od pewnej dziewczyny. Dostałam dzisiaj te perfumy i już na poczcie okazało się, że cała koperta pływa w pachnącym płynie, aż przeciekła i umazała wszystko dookoła. Co lepsze od razu dowiedziałam się od pań na poczcie, że zostały one wysłane NORMALNA!!! priorytetową przesyłka za 4 zł (koszty przesyłki podane na aukcji wynosiły 10zł) Po naradzie z Paniami z poczty przesyłkę odebrałam, ponieważ mówiły, że i tak nie można reklamować przesyłki zwykłej (też tak mi się wydawało). Od razu zadzwoniłam do sprzedającej a ona wielce zdziwiona, bo przecież "wysłała dobrze, tak jak było napisane priorytetem" Pieniędzy oddać oczywiście nie chce. Wchodzę na maila otrzymanego od Allegro po raz kolejny i faktycznie wysyłka "list priorytetowy" ale nawet do głowy by mi nie przyszło, że ktoś może być tak durny i wysłać to zwykłym priorytetem Nie wiem teraz co mam robić zupełnie. Jestem stratna kupę forsy, perfumy to rozbrojeniu okazały się być zapakowane w papierowa! (nie bąbelkową nawet) kopertę, owinięte kawałkiem folii bąbelkowej od zewnątrz a wewnątrz flakonik z niecałą połową zawartości i zupełnie rozwalonym atomizerem (zupełnie spadła ta rurka z atomizera i nie działa kompletnie).

Czy mogę takie coś zgłosić do obsługi Allegro?
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując