Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-20, 08:24   #1003
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Kupiłam krem na trądzik i właśnie krem pod oczy Wszystkie kremy do twarzy mają 2% stężenie olejków eterycznych, a krem pod oczy 1%. Wczoraj wieczorem pierwszy raz użyłam kremu na trądzik, rano jeszcze czułam zapach olejków, ale po jednym razie nie mogę powiedzieć, jak działa…. Ale na pewno po jakimś czasie go zrecenzuję
Krem pod oczy ma 30 ml, więc cena nie jest aż tak obciążająca dla portfela a jaką ma on konsystencję ?


Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Czy kolagen może zapychać? Kupiłam ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...e-peptide.html użyłam kilka razy i mam wrażenie, że trochę mnie po nim wysypało. Odstawiłam i czekam. Może to być też wina hormonów dlatego nie jestem w stanie jednoznacznie stwierdzić. Odczekam kilka dni zanim go znowu użyję.

Mnie zasyfił konkretnie kolagen z BingoSpa i to tak, że pierwszy raz w życiu podreptałam do lekarza i brałam antybiotyk I na 100% to on, bo nic nowego wtedy specjalnie nie wprowadziłam do pielęgnacji. Zresztą, żeby się o tym przekonać próbowałam podchodzić do niego 3 razy i ostatni raz skończył się leczeniem



Dziewczyny, ile szła do Was przesyłka z próbkami Amazingy i jaka to była przesyłka? zwykła, czy rejestrowana ?
__________________



Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2015-11-20 o 08:26
Contax jest offline Zgłoś do moderatora