Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-11, 20:23   #47
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Frantic - ja kiedyś specjalnie dla Ciebie wrzucę zdjęcie bez makijażu, to zobaczymy co wtedy powiesz Nie mniej jednak - baaardzo Ci dziekuję Tego mi własnie było trzeba po 3 dniach spędzonych w łózku
E tam po co masz straszyć ludzi.

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
A co do minerałów- wpadłam bezpowrotnie chyba ...Pierwszy raz dzisiaj miałam problem, który podkład użyć, bo przyszły do mnie 2 zamówienia z joppa, 1 z buff'd, 1 z silk naturals i 1 z EDM.. I siedziałam przerażona patrząc na te wszystkie próbki i tak mi się zeszło z tym, że ledwo zdązyłam się umalować, a już światła nie było odpowiedniego, by obfotografować moje nowe zdobycze
Zamawiałaś podkład z SN, ten do własnoręcznego mieszania? Jak tak, to czekam (nie)cierpliwie na Twoje oceny jak już go spróbujesz.

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
a ten duo- kurczę, maleństwo straszne, ale wiesz co? Da się tym róż nałożyć.. Chociaż on chyba będzie lepszy do bardzo napigmentowanych i ciemnych kolorów, bo nałożenie nim widocznej warstwy różu wymaga kilku porządnych machnięć.. I niestety- ma jedną wadę- mnie osobiście nieco drapie Ale spróbuję go jeszcze do płynnego korektora użyć, bo podobno w tej roli spisuje się świetnie..
Myślę, że jak duo będzie za mały dla mnie do różu, to może być dobry do rozświetlacza na szczyty kości policzkowych. Mam taki rozświetlacz champagne z EDM, który pięknie rozświetla, ale jest tak diabelsko błyszczący, że zwykłym pędzlem baaardzo łatwo o efekt bombki. A zauważyłam też, że takie pędzle duo fiber jakby "gubią" drobinki, tzn. po aplikacji nim róże nie są tak błyszczące jak przy aplikacji zwartym pędzlem. Byłoby to z korzyścią przy tym rozświetlaczu, bo tak mocno drobinkowego efektu nie lubię.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując