Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zaręczynowo, vel "zemsta japońskiego fryzjera"..:D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-02, 20:55   #37
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: zaręczynowo, vel "zemsta japońskiego fryzjera"..:D

Cytat:
Napisane przez Moccari Pokaż wiadomość
a ja nie Tobie a
Tż-towi pragnę złożyć najserdeczniejsze gratulacje, podjął najlepszą, najpiękniejszą i najukochańszą decyzję życia
a z Tobą Madziu pozostaje mi się z tego radować, cieszyć się Twoim (Waszym) szczęściem , kuuurcze ale bym Cię dzisiaj spiła

makijaż rewelacyjny, taki hmmm królewski jakoś tak z królestwem mi się kojarzy no bomba jak zwykle ale nie jak zwykle przepełniony... uśmiechem i błyszczy
drugi baaaardzo klimatyczny, kwiaty prawie tak piękne jak Ty
co do włosków się nie wypowiadam, znasz moją opinię

no dobra, gratuluję Wam obojgu bo fajny Tż Ci przypadł na całe życie

dawaj ślubne
dziekuje Ci slicznotko wiesz jak bym chętnie to świetowała z przyjaciołmi w Polsce.. ale niestety do czerwca napewno nie przylece..
Ale panienski będzie baaardzo huczny

dziekuje za cudowne słowa
To raczej mi Tżta gratulować trzeba

slubne.. pewnie z moim tempem i czasem-zbiore się za pol roku
(jak wyglądaja makijaże slubne..??)

Cytat:
Napisane przez kitek85 Pokaż wiadomość
jasne zapraszam na PW może coś mi przypasi z twoich kremików

OK

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o MM - wkręciłam się już dawno patrząc na Twoje i Eweski cuda. Potem doszła Ishi, OE6 i pełno dziewczyn, które nie sposób wymienić...Raczej nie namówisz, bo mam w domu dwa cienie na krzyż, nie umiem zrobić z nich użytku, brak pędzli (ale mam zamiar jakieś z EDM zamówić )... Ale może za jakieś pół roku... Na razie chciałabym sobie w róże EDM poinwestować , a dopiero potem cienie (choć i tak pewnie przewiną się w tym czasie jakieś te z niższej półki cenowej typu MySecret, Essence czy nawet Inglot - na droższe mnie nie stać - kieszeń nastolatki )
to umowmy sie tak:Pokaż mi jakie masz cienie(mam w domu jeszcze jakies resztki essence itp-a jaka nie to dobiore podobne odcienie moich) i pokaże Ci jaki mozesz zrobic makijaż bez uzycia pędzelkow, ew z patyczkiem higienicznymA że inwestujesz w minerały to się bardzo ceni Nie zapominaj ze ja się maluję dopiero od 5-6 lat (stara jestem) i przez wiekszość tego czasu byłam biedną studentką
Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
A mi się bardziej 1 podoba Ferg wracajże do PL i umaluj mnie!
deal!
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując