Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-06, 16:37   #33
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część III wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
NIestety, mam troche grubszych:/ Co do zniszczen, to calosc jest sucha i drutowata, tak samo jak po poprzedniej wizycie. Dopiero moja maseczka z dodatkami powinna pomoc. Bo to gowno, co ona mi nalozyla, nic nie dalo.
Sama mam dola, bo liczylam na cos jasniejszego. Ale co zrobic? wiecej tam nie pojde
mam nadzieję, że nie masz doła z powodu tego co napisałem? napisałem co uważam o pasemkach po prostu, ale źle nie jest sądze, ze brąz się wyplucze zwłaszcza ze nakładała go na rozjasnione włosy, jest szansa zebyś się dowiedziała jakiej farby ona używała i z jaką wodą?

no tak na logikę....nie mogła zrobic Ci blondu bo stwierdziła ze nie wyjdzie ale pasemka do blondu rozjaśniła a reszte przyciemniła, równie dobrze mogla potraktowac całe włosy tak jak pasemka prawda?

a ja od serca polecam maskę gliss kur ultimate repair ta czarna taka, ale nie nakładaj na całe włoski, obciąża! choć w Twoim przypadku będzie to pomocne zeby ogarnąc sianko na końcach. jest ciężka ale to dobrze bo na prawde pomaga. jest mega mega wydajna
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2012-07-06 o 16:38
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując