Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-31, 21:34   #1698
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

dziewczyny, pytanie mam... do tej pory używałam żółtej 30 rossmana - w zesżłym roku zakupioną jako jeden z tańszych fotostabilnych filtrów. Ale ja sierota nie doczytałam, a używam od jakiegoś czasu podkładu, rózu i korektora z edm czyli 99% mica :/ Czyli niby mam nałożony filtr, ale zdestabilizowany (co wobec tego mi on w ogole daje?). No i poza tym to jest wersja do całego ciała, więc alkohol niestety też ma... Sierota ze mnie nieprzeciętna, a używam retinoidów (epiduo w tej chwili), więc filtrów też muszę :/
Myślałam nad avene mineralnym, ale oni wszędzie pakują triglicerydy, na które moja skóra wyjątkowo silnie reaguje (wysypem, a czymże innym)....
ten klorane się nada? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...la-dzieci.html , nie zaszkodzi mojej zmaltretwanej trądzikowej skórze? czy polecicie coś innego..? Bo tak przeglądam składy i wszędzie zapychacze... po co w filtrach np. silikony? (akurat o silikony się nie matrwię, ale jest sporo innych nieciekawych składników)
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora