Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dobór koloru pudru
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-24, 14:27   #28
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: dobór koloru pudru

Cytat:
Napisane przez kasiaa1100 Pokaż wiadomość
Czyli bezpiecznie Super! to dla mnie bardzo ważne! Dziękuję za odpowiedź! Narazie nie mam z kim dzielić zamówienia a nie widziałam żeby ktoś organizował grupowe z tej strony Jeszcze chciałabym dorzucić swoje zdanie w sprawie pudrów z Ben Nye - ja osobiście mam puder transparentny w odcieniu Fair i jestem bardzo zadowolona chociaż nie jest on moim nr jeden ale zastanawiam się czemu zamawiacie zza granicy? Przecież wszytskie odcienie są dostępne na stronie charakteryzacja.com (czy jakoś tak:P), poza tym ja całkiem przypadkowo odnalazłam że mają oni sklep stacjonarny w Warszawie i można do nich przyjść i wszytskiego pomacać mało tego mają większą ofertę niż na stronie i są strasznie uprzejmi.
Głównie kwestia ceny - na cameraready puder 49g wyszedł mi za niecałe 30zł już z kosztami dostawy. Z polskiej strony ta sama pojemność kosztowałaby mnie ponad 70zł z przesyłką, bo z Warszawy nie jestem. Przy jednym pudrze nie ma większego znaczenia, ale ja brałam aż 3 kolory, więc różnica wyszła duża.
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując