Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - <3~Wszystkie Pieguski - łączmy się !:D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-06, 16:09   #63
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: <3~Wszystkie Pieguski - łączmy się !:D

Dziękuję za wszelkie komplementy
Włosy hoduję od zawsze
Miałabym teraz pewnie jush setkę na liczniku
Ale mnie pani kiedyś opitoliła strasznie
Zamiast 2cm- ciachnęła 22
Poza tym one takie idealnie proste tylko wtedy jak od fryca wyjdę
A później są takie max do następnego dnia
i znowu jestem pofalowana

Muszę się przyznać bez bicia, że ostatnimi czasy prócz szamponów z Herbal Care Farmony i mgiełki Radicalu nie robię nic
Ale ze swej strony polecam bardzo Biovax z L'biotici
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...wypadania.html
Używam na zmianę do blondu i wypadających
Mam przetłuszczające się włosy przy skórze, a suche na końcach- nie powoduje u mnie nadmiernego przetłuszczania, a fajnie niweluje suchość niższych partii
Prócz tego, że odżywia włosy, stymuluje wzrost nowych
Moja fryzjerka [trzymam się teraz tylko tej sprawdzonej ] po stosowaniu przeze mnie właśnie tej odżywki [przypilnowałam sieę i nakładałam dwa razy w tygodniu] orzekła, że mam mnóstwo nowych włosków, a obecne nie są jush tak zniszczone
Włosów nie suszę praktycznie- chyba, że zimą [ jak położę się z mokrymi, to głowa mnie boli następnego dnia;/].
A teraz pozwalam im schnąć naturalnie

Ze swej strony polecam henny z Elda ==> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...do-wlosow.html
Fajnie odżywiają włosy [ moje kumpele śpią w tym ], dają ładny kolor i nie niszczą tak, jak chemia.
Moja Mama ma dużo włosów, ale cienkich- odkąd uzyskuje kolor dzięki tej hennie, kondycja włosa zmieniła się na duuuży plus
Poza tym fajne jest to, że można eksperymentować z kolorami- mieszać dowolnie i uzyskiwać oryginalny efekt

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Kurczę, Dziewczyny
Tak przeglądam zdjęcia- co jedna to ładniejsza, no!
Marnujecie się tutaj
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując