Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-18, 18:14   #873
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Prosiłabym o porównanie dwóch kosmetyków oczyszczających Garniera. Pierwszy mam, drugi ma doskonałe oceny w KWC i zastanawiam się, czy warto wydawać 20zł. Mam podejrzenia, że wersja "Active" może być bardzo podobna do zwykłej Czy druga faktycznie jest jakoś nakierunkowana na zaskórniki?

Garnier, Czysta Skóra, Żel + peeling + maseczka 3w1
Skład: aqua/water, kaolin, glycerin, butylene glycol, zea mays/corn starch, CI 77891/titanium dioxide, decyl glucoside, polyethylene, sodium laureth sulfate, chondrus crispus, peg-7 glyceryl cocoate, salicylic acid, eucalyptus globulus leaf extract, menthol, zinc gluconate, jojoba esters, propylene glycol, triethanolamine, xanthan gum, tetrasodium edta, methylparaben, phenoxyethanol, CI 77007/ultramarines, parfum, benzyl salicylate, limonene, linalool


Garnier, Czysta Skóra Active, Blackheads scrub (Peeling eliminujący zaskórniki)
Skład: water, glycerin, cetyl alcohol, stearic acid, peg-7 glyceril, cocoate, sodium laurethsulfate, palmitic acid, steareth-21, polyethylene, salicylic acid, coco-betaine, ammonium polyacryldimethylataurami de / ammonium polyacryloydlimethhyl, taurate, capryloyl salicic acid, ci 42090/blue 1 lake, ci 77007/ ultramarines, copper pca, menthol, pentasodium ethylenediamine tetramethylene phosphonate, polysorbate 60, sodium hydroxide, synthetic wax, tetrasodium edta, vaccinium myrtillus extract, zinc gluconate, parfum



pierwszy też mam drugi różni sie o tyle, że nie jest to 3w1, tylko peeling mechaniczny ale zwierający też dużo kwasu salicylowego, który pomaga odblokować pory będzie dość kremowy i wg mnie pomoże na zaskórniki z resztą, 3w1 też ma kwas salicylowy i oczyszcza cerę. myślę, że warto wypróbować
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora