Potrzebuje więcej atencji w zwiąązku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-05-21, 11:45   #1
Dominika200000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-05
Wiadomości: 1

Potrzebuje więcej atencji w zwiąązku


Jestem z moim chłpokiem 5 miesięcy. Mamy po 19 lat. Ja już jestem po maturze a on nadal się uczy bo chodzi do technikum. Ja aktualnie szukam pracy a on w weekendy czasami pracuje w tedy kiedy może i dodatkowo dorabia po szkole u kolegi na gospodarstwie bo jest typem faceta który lubi mieć zajecie bo jak siedzi w domu to wariuje. W naszym związku jest niby wszytko okej. Spotkamy się okazuje mi uczucia nie tylko słownie ale również w czynach traktuje mnie tak nikt inny wcześniej, widać że zależy mu na mnie i mi również na nim. Kiedy jest w szkole piszemy trochę ale nie cały czas wymienimy jakieś pare wiadomości rano on zawsze pisze do mnie pierwszy rano, zdarza się że ja napiszę jakoś wiadomość a on odpisze po 3h (nie mówię to o jakiś ważnych sprawach bo jak zadaje jakieś pytanie to oczywiście odpisze, to bardziej chodzi o takie głupotki, żarty) i problem polega na tym że ja twierdze że napisanie wiadomości nie zajmie dużo mimo że jest zajety. W tedy jak mi nie odpisuje mam myśli że mu się narzucam albo że już mnie nie kocha mimo że po szkole już dzwoni do mnie i gadamy jakieś 2h. Proszę napiszcie co o tym myślicie czy ja waruje, mam jakieś problemy że może potrzebuje zbyt dużo atencji i robię problem z niczego czy faktycznie jest coś nie tak?
Dominika200000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-05-22, 09:22   #2
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 386
Dot.: Potrzebuje więcej atencji w zwiąązku

Jesteście razem krótko, więc to okres motyli w brzuchu i potrzebujesz dużego zainteresowania z jego strony, sama się przekonasz że z czasem ta potrzeba trochę maleje.
Możesz z nim porozmawiać i powiedzieć mu to co piszesz tutaj, że potrzebujesz częstszego kontaktu. On może postarać się i spełnić Twoją prośbę, ale jeśli ma taki a nie inny charakter to takie pisanie godzinami może być dla niego uciążliwe i sprzeczne z jego charakterem. Ty też nie chciałabyś żeby facet wymagał od Ciebie czegoś z czym czujesz się nieswojo, prawda?
A jeśli nie uda się Wam dogadać, pozostaje Ci szukać faceta z równie silną potrzebą kontaktu co Ty.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-05-22, 11:13   #3
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 298
Dot.: Potrzebuje więcej atencji w zwiąązku

Wg mnie on po prostu nie ma czasu. Ty go masz za dużo. Tobie się wydaje że odpisanie na sms to jest chwila i po częsci masz rację. Ale jak się jest zajętym to robienie przerywników by coś skomentować, odpisać, po części przeszkadza. To nie jest tylko kwestia odesłania emotki albo 3 słów - jakąś energię angazuje się w sam proces myślenia. Wg mnie fakt, że odpisuje po 3 godzinach świadczy o tym, że mysli, pamięta, a odpisuje gdy ma na to czas. Niepotrzebnie wariujesz i tworzysz problemy.

Nie powiedziałabym że chodzi o silną potrzebę kontaktu tylko zalezy jakie się ma zajęcia i jak do nich podchodzi. Zaangazowanie w pracę. Można pracować w ciągu dnia długo, ale niezbyt intensywnie i mieć czas i głowę na pisanie smsów od ręki. Ale jak się w coś angazujesz i zajęć masz sporo, to brakuje czasu na proste sprawy.

Edytowane przez rejczeI
Czas edycji: 2024-05-22 o 11:16
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-05-22, 22:03   #4
Senja_NO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 30
Dot.: Potrzebuje więcej atencji w zwiąązku

Skoro pierwszy do Ciebie pisze rano i odpisuje dość szybko jak masz jakies pytanie, a dluzej czekasz az odpisze, jak sama nazwałas "na jakieś glupotki, zarty" to zwyczajnie wyluzuj, odklej sie od swojego smartfona i zrozum, że nie kazdy żyje z telefon przyklejonym do ręki i są ludzie, ktorych takie pisanie sobie glupotek nie kręci. Obys szybko prace znalazla to m9ze przekierujesz na co innego swoją uwage.
On pewnie i tak z grzeczności i szacunku to Twojej potrzeby atencji na to w ogole odpisuje, chocby po tych 3 godzinach.
Ja np na takue wiadomości typu zarty, głupotki i durne "smacznej kawusi" w ogole nie opisuje, kompletnie to olewam, bo to nic nie wnosi, bezsens totalny jak dla mnie. Mam wiecznie mnostwo nie przeczytanych wiadomosci, od niektorych w ogole nie czytam, bo same glupoty piszą.
Senja_NO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-05-23, 06:22   #5
green_witch
Raczkowanie
 
Avatar green_witch
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 89
Dot.: Potrzebuje więcej atencji w zwiąązku

Cytat:
Napisane przez Dominika200000 Pokaż wiadomość
(...)jest typem faceta który lubi mieć zajecie bo jak siedzi w domu to wariuje.
Jak widać w Twoim poście, Ty też wariujesz jak masz za dużo czasu wolnego.


Wyluzuj, daj chłopu oddychać, bo udusisz jego i ten związek.
__________________
www.dobryklik.pl
green_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-05-23, 07:19   #6
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 778
Dot.: Potrzebuje więcej atencji w zwiąązku

Przesadzasz. Chłopak ma szkołę i dwie dorywcze prace, pewnie również jakieś domowe obowiązki, czas dla siebie samego też jest ważny. Pisze do Ciebie pierwszy rano, jak ma tylko czas od razu odpisuje (z tego co rozumiem również w trakcie szkoły), gadacie przez telefon po 2 godziny (mało kto w dorosłym życiu ma czas żeby codziennie tak długo gadać). Jak masz za dużo wolnego czasu to znajdź sobie hobby.
Flashdance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-05-23 08:19:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:27.