Słaba-silna wola!!! Dla tych co diet utrzymać nie potrafią - 1 kwiecień 2006 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-31, 13:36   #1
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812

Słaba-silna wola!!! Dla tych co diet utrzymać nie potrafią - 1 kwiecień 2006


Witam Was bardzo serdecznie dziewczyny!
Akurat na tym forum udzielam się po raz pierwszy. Widzę,że jest tutaj wiele wątków dotyczących odchudzania od danej daty i takie grono wzajemnej pomocy i podtrzymywania się w walczeniu ze zbędnymi kilogramami, których niestety co poniektóra ma za dużo. Wątek dla tych osób, które nie potrafią wytrwać w danej konkretnej diecie, tylko dla tych które po prostu chcą ograniczyć jedzenie ilościowo, jedząc wszystko to co wcześniej. Dodatkowo wyrzucamy z jadłospisu:
*fast foody, typu zapiekanki czy to domowe,czy kupne, pizze, frytki, hamburgery itd,
*słodycze, cukierki, żelki, chipsy, przekąski różnego rodzaju słone czy to słodkie, kiśle do zalania itd
*cukier do kawy,herbaty
*napoje gazowane czy to niegazowane
*zupki chińskie, zupki do szybkiego zrobienia
*masło,margaryna itd na chlebku
*piwo, i ograniczenie innych alkoholi bądź wyrzeczenie całkowite,no chyba że w grę wchodzą jakieś imprezy i okazje
A więc tak:
*Jemy wszystko to co zawsze za wyjątkiem w/w rzeczy,
*staramy sie nie podjadać między posiłkami, czyli 5 mniejszych posiłków w ciągu całego dnia - mniej więcej w tych samych godzianach każdego dnia,
*ostatni posiłek 3 godziny przed snem,
*do dziennego menu dorzucamy jakieś warzywko bądź owoc (ilość dozwolona)...
*do tego ponoc powinno sie pic duzo napojow, nie koniecznie wody... ja polecam herbatki owocowe, ziółka, wode z cytryna, bądź samą wodę. Z tego co znajoma mi mówiła, która zajmuje się dietetyką hobbystycznie, kawa pomaga w odchudzaniu. No i to by było narazie na tyle,jesli cos mi sie przypomni to napisze.
No więc ja piszę jak mniej więcej ma wyglądać mój dzień... śniadanie o godzinie 6:45,czyli kromka chleba albo bułka jak zawsze, z czymś na to, do tego herbata gorzka,woda albo mleko. Póżniej wyjście do pracy.Tutaj na dzień dobry kawusia rozpuszczalna,w miedzyczasie moze jakas woda,herbat itd... o godzinie 10 jakis owoc, tak by mnie nasycil... np 2 jablka czy cos... pozniej znowu napoje (akurat moja praca tego wymaga, przez caly dzien mowie,wiec i tak duzo napojow spijam). O godzinie 13 planuje jesc drugie porządniejsze śniadanko,tzn tak jak rano, chlebek albo bułeczka z czymś do tego. O godzinie 17 ciepły posiłek, czyli to co przygotuje mama,nie wybrzydzając (bądź tata). A ok 20-21 coś lekkostrawnego - owoc, pieczywo wasa, jogurt, albo cos takiego. No chyba,ze będę głodna, zjem po prostu jakies pieczywko. No i oczywiscie pomiedzy posilkami, napoje... no i guma do zucia wchodzi w gre, pomaga mi w opanowaniu glodu.

Kto zaczyna ze mna? Od jutra? I jeszcze dwie reguły...
*Kto zacznie ze mną od 1 kwietnia - na wagę po raz pierwszy od czasu rozpoczęcia diety, wchodzimy 15 kwietnia!! Następne ważenie 31 maja. Później pomyślimy co dalej. I bez oszukiwania
*trzy razy w tygodniu jakaś choćby mała seria ćwiczeń (u mnie w gre wchodzi głównie brzuszek - a ze względu na brak czasu i moją słabą-silną wolę wyznaczam sobie obowiązek ćwiczenia 3 razy w tygodniu czegoś na brzuch, a dodatkowe ćwiczenia od "zachcenia się"
*dla chcących: wymiary, waga, zdjęcia sprzed odchudzania itd
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania







Edytowane przez bassienkaw
Czas edycji: 2006-03-31 o 14:19
bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 14:04   #2
Sheloba
Raczkowanie
 
Avatar Sheloba
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 171
Dot.: Słaba-silna wola!!! Dla tych co diet utrzymać nie potrafią - 1 kwiecień 2006

.
__________________
"Don't give up on the dream, don't give up on the wanting"

Edytowane przez Sheloba
Czas edycji: 2007-05-03 o 14:54
Sheloba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 14:10   #3
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Słaba-silna wola!!! Dla tych co diet utrzymać nie potrafią - 1 kwiecień 2006

A aeroby?? Basenik 1x to troszke malo co do aerobow. Zeby spalic tluszyk to polaczyc nalezy cwiczenia z aerobami. Rowerek, skakanka, taniec, wszelki ruch. Skuscie sie na wiecej . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 14:16   #4
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Słaba-silna wola!!! Dla tych co diet utrzymać nie potrafią - 1 kwiecień 2006

sheloba
gratuluje silnej woli co do cwiczen i checi,ja niestety nie mam jakos do tego czasu, wytrwania rowniez brak... a co do wymiarow,to nie ma problemu,tylko mozecie sie troche przerazic,choc w sumie mozna podac je już dzisiaj... fotki w sumie tez moznaby dodac ja nigdy nie nalezalam do chudzinek, i wiem,ze wiekszosc z was ma figury jak dla mnie idealne,ale i tak widza w sobie jakies niedoskonalosci. Ale ostatnimi czasy przytylam 8kg i teraz naprawde juz troche zle sie z tym czuje,dlatego biore sie za siebie.Moze dzieki Wam zdecyduje sie na czestsze cwiczenia,moze mi sie uda.Ale 3 dni w tygodniu na bank!

Pusiak89:
mozliwe,ze skusze sie na wiecej,nie powiem,ze nie... jednak zobaczymy jak to bedzie,ja glownie narazie chce sie ograniczyc w jedzeniu i sposobie w jaki sie odzywiam,potem moze bedzie tez wiecej cwiczen...jak bedzie cieplej,tez bedzie inaczej
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 14:22   #5
Sheloba
Raczkowanie
 
Avatar Sheloba
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 171
Dot.: Słaba-silna wola!!! Dla tych co diet utrzymać nie potrafią - 1 kwiecień 2006

.
__________________
"Don't give up on the dream, don't give up on the wanting"

Edytowane przez Sheloba
Czas edycji: 2007-05-03 o 14:54
Sheloba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 14:23   #6
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Słaba-silna wola!!! Dla tych co diet utrzymać nie potrafią - 1 kwiecień 2006

Cytat:
Napisane przez bassienkaw
sheloba
gratuluje silnej woli co do cwiczen i checi,ja niestety nie mam jakos do tego czasu, wytrwania rowniez brak... a co do wymiarow,to nie ma problemu,tylko mozecie sie troche przerazic,choc w sumie mozna podac je już dzisiaj... fotki w sumie tez moznaby dodac ja nigdy nie nalezalam do chudzinek, i wiem,ze wiekszosc z was ma figury jak dla mnie idealne,ale i tak widza w sobie jakies niedoskonalosci. Ale ostatnimi czasy przytylam 8kg i teraz naprawde juz troche zle sie z tym czuje,dlatego biore sie za siebie.Moze dzieki Wam zdecyduje sie na czestsze cwiczenia,moze mi sie uda.Ale 3 dni w tygodniu na bank!

Pusiak89:
mozliwe,ze skusze sie na wiecej,nie powiem,ze nie... jednak zobaczymy jak to bedzie,ja glownie narazie chce sie ograniczyc w jedzeniu i sposobie w jaki sie odzywiam,potem moze bedzie tez wiecej cwiczen...jak bedzie cieplej,tez bedzie inaczej
Hehe... no to fajnie . Ja to zawsze kusze . Poprostu trzeba sobie twardo postawic sprawe i zabrac sie za siebie. Zebrac checi i znalesc czas na meczenie cialka . W krotce stanie sie przyjemnoscia pocenie sie i meczenie cialka . W gruncie rzeczy latwiej wiecej pocwiczyc niz mniej zjesc a efekty super sa . Wiesz ze dietka bez cwiczen nie przyniesie efektu zarowno odwrotnie. Zachecam do poswiecenia sie i wiekszego wysilku i aerobow . A co do dietki jeszcze... zamienila bym jasne na ciemne pieczywo, tluste na chude rzeczy i wuykluczla makarony i sosy oraz jedzenie po 19. Wtedy bylo by mega super . Napewno jest to proste tylko trzeba chciec sie poswiecic . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 14:25   #7
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Słaba-silna wola!!! Dla tych co diet utrzymać nie potrafią - 1 kwiecień 2006

Cytat:
Napisane przez Sheloba
Raz w tygodniu na wuefie uczymy się podstawowych kroków różnych tańców. Jesteśmy teraz na sambie. Rowerek...Hm...Mam w domu stacjonarny, ale powiem szczerze nie lubię na nim jeżdzić. Jakieś takie nudne mi się to wydaje.. No ale czasami sie zmuszę i przez 40 minut pojeżdżę. Jak znajdę czas... No i zapomniałam napisać, że w poniedziałek, środę i sobotę tańczę też taniec brzucha Veeny i Neeny. Oprócz tego codzienna droga do szkoły i ze szkoły zajmuje mi 20 minut. Na większą ilość ruchu nie mam czasu po prostu. Chyba, że zaczęłabym wstawać o 5 rano...
No to oki . Nawet bardzo . Heh... po meczeniu sie silowymi zachecam do zmuszenia sie do rowerka. Przy telewizji przeciez mozna i jest przyjemnie i nie nudzi sie . Skakanka tez jest swietna... tak 10 min miedzy silowymi a rowerkiem . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-31, 14:29   #8
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Słaba-silna wola!!! Dla tych co diet utrzymać nie potrafią - 1 kwiecień 2006

Cytat:
Napisane przez Pusiak89
Hehe... no to fajnie . Ja to zawsze kusze . Poprostu trzeba sobie twardo postawic sprawe i zabrac sie za siebie. Zebrac checi i znalesc czas na meczenie cialka . W krotce stanie sie przyjemnoscia pocenie sie i meczenie cialka . W gruncie rzeczy latwiej wiecej pocwiczyc niz mniej zjesc a efekty super sa . Wiesz ze dietka bez cwiczen nie przyniesie efektu zarowno odwrotnie. Zachecam do poswiecenia sie i wiekszego wysilku i aerobow . A co do dietki jeszcze... zamienila bym jasne na ciemne pieczywo, tluste na chude rzeczy i wuykluczla makarony i sosy oraz jedzenie po 19. Wtedy bylo by mega super . Napewno jest to proste tylko trzeba chciec sie poswiecic . Pozdrawiam
no ale wlasnie o to chodzi,ze ja nie chce wyrzucac za duzo ze swojego jadlospisu... ciemne pieczywo rowniez bede jadla,ale u mnie w domu kupuje sie jasne pieczywo,a nie bede za kazdym razem kupowala dla siebie, jak dla mnie wystarczy mi,ze nie bede jadla tego pieczywa z maslem... makarony lubie,wiec jesc bede,choc nie w tak duzych ilosciach, sosow jem malo... ziemniaki jem przewaznie suche, jedynie czasem do klusek... a co do tlustych czy chudych potraw, u mnie w kuchni rzadza rodzice,wiec raz dziennie moge zjesc posilek przygotowany przez nich... a jedzenie do godziny 19,to nie tak... bo np jak ktos chodzi spac o godzinie 1 w nocy,to nie wydaje m sie,zeby to bylo dobre... dla mnie 3 godziny przed snem wystarcza... a co do cwiczen,zobaczymy jak to bedzie,moze akurat...
a tak jak pisalam,jakiejs konkretnej diety nie mam zamiaru stosowac i wyrzekac wszystkiego po kolei
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 14:34   #9
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Słaba-silna wola!!! Dla tych co diet utrzymać nie potrafią - 1 kwiecień 2006

Cytat:
Napisane przez Sheloba
Raz w tygodniu na wuefie uczymy się podstawowych kroków różnych tańców. Jesteśmy teraz na sambie. Rowerek...Hm...Mam w domu stacjonarny, ale powiem szczerze nie lubię na nim jeżdzić. Jakieś takie nudne mi się to wydaje.. No ale czasami sie zmuszę i przez 40 minut pojeżdżę. Jak znajdę czas... No i zapomniałam napisać, że w poniedziałek, środę i sobotę tańczę też taniec brzucha Veeny i Neeny. Oprócz tego codzienna droga do szkoły i ze szkoły zajmuje mi 20 minut. Na większą ilość ruchu nie mam czasu po prostu. Chyba, że zaczęłabym wstawać o 5 rano...
ja tez ogolnie mam malo czasu... wstaje ok 6, czy tam po 6... z rana jakis wysilek, to jedynie droga do pracy z przystanku, no i schody na 4 pietro,dorzuce jeszcze ranne zlatywanie z 8 pietra w drodze na przystanek... siedze w pracy do 16,w domu jestem o 17... w miedzyczasie szybki marsz na przystanek,bo malo czasu od wyjscia z pracy do autobusu... i albo spotykam sie juz z moim TŻ na przystanku i idziemy do mnie,albo jem obiadek i od razu wychodze,bo ja jade do niego... jedynie jak go moge wykorzystac,to jakis spacerek (teraz cieplo to jest taka mozliwosc - dlugasny spacerke oczywiscie) no i w ... sposób (niegrzeczny tak troche ). Wieczorem postaram sie pojezdzic troche na rowerku,a przed kąpielą porobić trochę brzuszków. Postaram sie czasem gdzieniegdzie wrzucic skakanke. A i obiecuje tutaj przed wami, że jak moje kochanie będzie pracowało na popołudnie, gdzie całe wieczory będę miała dla siebie,wtedy też zabiorę sie za swoje ciałko, bardziej intensywnie i obiecuje więcej ćwiczyc. A w najblizszym czasie wyciągne tez TŻ na basen tzn pojdzie z mila checia... chetniej pojdzie ode mnie (ze wzgledu na moj duzy przyrost wagi i tluszczyku)
zobaczymy jak to bedzie
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 14:41   #10
Sheloba
Raczkowanie
 
Avatar Sheloba
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 171
Dot.: Słaba-silna wola!!! Dla tych co diet utrzymać nie potrafią - 1 kwiecień 2006

.
__________________
"Don't give up on the dream, don't give up on the wanting"

Edytowane przez Sheloba
Czas edycji: 2007-05-03 o 14:53
Sheloba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 14:42   #11
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Słaba-silna wola!!! Dla tych co diet utrzymać nie potrafią - 1 kwiecień 2006

Przylaczam sie od dzis . Mam nadzieje ze wytrzymam , bo u mnie ciezka z silna wola .Ostatnio przytylam ,,trosze'' i chcem to zrzucic!!!
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-31, 14:43   #12
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Słaba-silna wola!!! Dla tych co diet utrzymać nie potrafią - 1 kwiecień 2006

Cytat:
Napisane przez bassienkaw
no ale wlasnie o to chodzi,ze ja nie chce wyrzucac za duzo ze swojego jadlospisu... ciemne pieczywo rowniez bede jadla,ale u mnie w domu kupuje sie jasne pieczywo,a nie bede za kazdym razem kupowala dla siebie, jak dla mnie wystarczy mi,ze nie bede jadla tego pieczywa z maslem... makarony lubie,wiec jesc bede,choc nie w tak duzych ilosciach, sosow jem malo... ziemniaki jem przewaznie suche, jedynie czasem do klusek... a co do tlustych czy chudych potraw, u mnie w kuchni rzadza rodzice,wiec raz dziennie moge zjesc posilek przygotowany przez nich... a jedzenie do godziny 19,to nie tak... bo np jak ktos chodzi spac o godzinie 1 w nocy,to nie wydaje m sie,zeby to bylo dobre... dla mnie 3 godziny przed snem wystarcza... a co do cwiczen,zobaczymy jak to bedzie,moze akurat...
a tak jak pisalam,jakiejs konkretnej diety nie mam zamiaru stosowac i wyrzekac wszystkiego po kolei
No okey . Ale jak cos to wlasnie weglowodany tucza bardziej niz tluszcze. Ale dobrze... staraj sie jak najczesciej ten ciemny chlebek . Co do makaronu... mocno tuczy, ale czasem mozna oczywiscie . A co do tlustych rzeczy... pogadaj z rodzicami zeby w kuchni bylo jak naj mniej takich tlustych potraw. A w sumie to mialam na myli chuda wedline, sery, mleko i takie tam . Da sie duzo osiagnac a zmiany sa raczej nie duze . No i wybacz ze sie powtorze...zachecam do cwiczonek i ruchu . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 14:48   #13
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Słaba-silna wola!!! Dla tych co diet utrzymać nie potrafią - 1 kwiecień 2006

dobra kto zaczyna ze mna... proponuje podac wasze wagi, i jesli macie mozliwosc to zdjecia... albo wymiarki,jak kto woli... ja narazie uciekam,koniec pracy,a na rozmowe o prace jeszcze biegne,odezwe sie prawdopodobnie poznym wieczorem
postaram sie cwiczyc dzisiaj na pewno cos porobie...
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 15:06   #14
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Słaba-silna wola!!! Dla tych co diet utrzymać nie potrafią - 1 kwiecień 2006

Dobra to ja się wreszcie wezmę tak serio za siebie

Więc moje wymiary to: 93/67/89 a wzrost to 170. Wagi nie jestem teraz w stanie podać. Zrobię to później.

Ja postanowiłam pić dużo kefirków. Zaczęłam chodzić na stretching, taniec brzucha oraz pilates. Więc mieśnie tez sobie wyrobie Właściwie to juz zaczynają mi się powolutku pojawiać.

Trzymajmy sie razem a bedzie nam łatwiej
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 15:07   #15
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Słaba-silna wola!!! Dla tych co diet utrzymać nie potrafią - 1 kwiecień 2006

Tylko ja zacznę juz od dzisiaj Ide wieczorem na impreze i jedyne czego sobie nie odmowie to piwo. Ale żadnych orzeszków, paluszków nie tknę
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 16:01   #16
*chocolate*
Raczkowanie
 
Avatar *chocolate*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 182
GG do *chocolate*
Dot.: Słaba-silna wola!!! Dla tych co diet utrzymać nie potrafią - 1 kwiecień 2006

Ja się przylanczam... Juz od wczoraj staram się 3mac jakiejs wymyslonej diety :P ale facet pokusił wczoraj czipsami, a dzis zamiast zdrowego obiadku zafundowali mi sajgonki ... ale od jutra juz na serio zabieram sie za dietke... Dwa dni siedze przed kompem i ukladam jakies smieszne grafiki z cwiczeniami :P Ale ide dzis (zreszta jak co tydzien) na imprezke do klubu topewnie znowu tak się wytancze, ze jutro zakwasy bede miała.... :P

No ok, czyli postanowilam to co wyzej pisalyscie:

W moim przypadku: ZERO: cukrów, soli, tlustych rzeczy, gazowanych napojów, słodyczy, pełnego mleka i tłustego nabiału, masła, margaryny ( i tak nie lubie) (!!)...
RZADKO: ziemniaki, biały ryż, makaron, jasne pieczywo...
CODZIENNIE: przynajmniej litr mineralnej dziennie (mało pijam), oczywiscie owoce, warzywa, zamiast slodyczy jakies naturalne jogurciki, przynajmniej diwe filizanki herbatki wspomagającej przemianę materii... i jakies witaminki wspomagajace chce sobie kupic...

Cwiczenia: Callanetisc w czwartki i wtorki, środy i piątki mam po dwie godziny ostrych wf'ów (zajecia rozciągjąco-silowe),pątki i soboty zapewne balety na parkiecie w ulubionym klubie, do tego półgodzinne spacerki z psem szybkim krokiem, w piątki sauna na wypocenie. Do tego chce wcisnąc jeszcze jazde do szkoły na rowerze i bycmoze w niedziele wieczorkiem ćwiczenia na brzuch i pośladki.

A oto moje wymiarki:
WAGA: 52kg
WZROST: 167cm
WIEK: 20

Nie moge znalezc centymatra wiec sie nie zmierze ale jak znajde to uzupelnie dane To od jutra dziewczynki zaczynamy!!

Jesli macie jakies zastrzezenia do tego co napisałam to piszcie smialo, z checia przyjme jakies rady odnoscie mojej dietki
__________________
Światem rządzą trzy żywioły: ogień, woda i KOBIETA !

Wizażowo-ciuszkowy wątek...
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=266705


*chocolate* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 16:08   #17
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Słaba-silna wola!!! Dla tych co diet utrzymać nie potrafią - 1 kwiecień 2006

Cytat:
Napisane przez *chocolate*
Ja się przylanczam... Juz od wczoraj staram się 3mac jakiejs wymyslonej diety :P ale facet pokusił wczoraj czipsami, a dzis zamiast zdrowego obiadku zafundowali mi sajgonki ... ale od jutra juz na serio zabieram sie za dietke... Dwa dni siedze przed kompem i ukladam jakies smieszne grafiki z cwiczeniami :P Ale ide dzis (zreszta jak co tydzien) na imprezke do klubu topewnie znowu tak się wytancze, ze jutro zakwasy bede miała.... :P

No ok, czyli postanowilam to co wyzej pisalyscie:

W moim przypadku: ZERO: cukrów, soli, tlustych rzeczy, gazowanych napojów, słodyczy, pełnego mleka i tłustego nabiału, masła, margaryny ( i tak nie lubie) (!!)...
RZADKO: ziemniaki, biały ryż, makaron, jasne pieczywo...
CODZIENNIE: przynajmniej litr mineralnej dziennie (mało pijam), oczywiscie owoce, warzywa, zamiast slodyczy jakies naturalne jogurciki, przynajmniej diwe filizanki herbatki wspomagającej przemianę materii... i jakies witaminki wspomagajace chce sobie kupic...

Cwiczenia: Callanetisc w czwartki i wtorki, środy i piątki mam po dwie godziny ostrych wf'ów (zajecia rozciągjąco-silowe),pątki i soboty zapewne balety na parkiecie w ulubionym klubie, do tego półgodzinne spacerki z psem szybkim krokiem, w piątki sauna na wypocenie. Do tego chce wcisnąc jeszcze jazde do szkoły na rowerze i bycmoze w niedziele wieczorkiem ćwiczenia na brzuch i pośladki.

A oto moje wymiarki:
WAGA: 52kg
WZROST: 167cm
WIEK: 20

Nie moge znalezc centymatra wiec sie nie zmierze ale jak znajde to uzupelnie dane To od jutra dziewczynki zaczynamy!!

Jesli macie jakies zastrzezenia do tego co napisałam to piszcie smialo, z checia przyjme jakies rady odnoscie mojej dietki
Jedno malutkie ale.... ale Ty kochana jestes szczupla . Ja jestem o cm wyzsza i waze 61 . A chce cos jak Ty, nawet nie co wiecej . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 16:13   #18
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Słaba-silna wola!!! Dla tych co diet utrzymać nie potrafią - 1 kwiecień 2006

Cytat:
Napisane przez Sheloba
Ja też nie będę stoswać żadnej konkretnej diety, bo po pierwsze nie mam na to czasu i pieniędzy, a poza tym każdy wie, co dla jego organizmu jest najlepsze. Wystarczy zastosować się jakichś ogólnych reguł i tyle. Weźmy na przykład taką dietę z piciem soku żurawinowego albo cytrynowego. No przepraszam bardzo, ale czy widziecie mnie w szkole z wielką butlą soczku pilnującą godzin przyjęcia posiłków? Bo ja siebie nie widzę. Chcę schudnąć, ale bez przesady. Jak się zawezmę to samej mi się uda. Jako motywację mam Wizaż i to wystarczy. Pozdro!
Ja tez nie mam konkretnej diety... tylko pewne zasady i redukcja. Staram sie na oko 1200 kcal trzymac. Nauczylam sie co moge, kiedy i ile zeby tak orientacyjnie sie tego trzymac . Taka bariera musi byc zeby sie pilnowac . Zawez sie za to i bedzie cudnie. Oczywiscie duzo ruchu i regularne cwiczonka. Najlepiej jest robic laczone (silowo-aerobowe) dluzsze (ponad 30 min) treningi, zeby spalic co nie co . Bierzcie sie do roboty i uda wam sie . Jestem z wami . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 16:27   #19
*chocolate*
Raczkowanie
 
Avatar *chocolate*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 182
GG do *chocolate*
Dot.: Słaba-silna wola!!! Dla tych co diet utrzymać nie potrafią - 1 kwiecień 2006

Cytat:
Napisane przez Pusiak89
Jedno malutkie ale.... ale Ty kochana jestes szczupla . Ja jestem o cm wyzsza i waze 61 . A chce cos jak Ty, nawet nie co wiecej . Pozdrawiam
No przy tych wymiarach wychodzi mi niedowaga ale sadło to ja mam. Jak bym mogła to bym odtłuscila całe ciało i wtedy byloby super. A to moje foto, zebyscie nie myslały, że mam wybujałą fantazje i jestem krytycznie nastawiona co do swojego wygladu... Moze i z daleka na szczupła wygladam ale tak na prawde to sama tk. tłuszczowa
Mozecie mi doradzic od czego ja mam zaczac?? Bo juz sie pogubilam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg schowek012uf.jpg (9,2 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg schowek0125lo.jpg (6,6 KB, 66 załadowań)
__________________
Światem rządzą trzy żywioły: ogień, woda i KOBIETA !

Wizażowo-ciuszkowy wątek...
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=266705


*chocolate* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-31, 16:30   #20
libra22
Zakorzenienie
 
Avatar libra22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 3 035
GG do libra22
Unhappy Dot.: Słaba-silna wola!!! Dla tych co diet utrzymać nie potrafią - 1 kwiecień 2006

Ah ja też bym kciała ale mój facet tego nie rozumie i wciąż kusi jakimiś smakołykami już pojawiają mi się boczki... buuu...chyba narazie ogranicze sie tylko do ćwiczeń
__________________
Moje tiulowe inspiracje
Tutuszka
libra22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 16:48   #21
Sheloba
Raczkowanie
 
Avatar Sheloba
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 171
Dot.: Słaba-silna wola!!! Dla tych co diet utrzymać nie potrafią - 1 kwiecień 2006

..
__________________
"Don't give up on the dream, don't give up on the wanting"

Edytowane przez Sheloba
Czas edycji: 2007-05-03 o 14:53
Sheloba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 16:50   #22
*chocolate*
Raczkowanie
 
Avatar *chocolate*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 182
GG do *chocolate*
Dot.: Słaba-silna wola!!! Dla tych co diet utrzymać nie potrafią - 1 kwiecień 2006

U mnie jest to samo... Wczoraj taki ladny jadlospis mialam, poszlam do swojego i wepchnol we mnie cala paczke czipsow... Nie pomagaly stwierdzenia, ze zniszczy mi caly dzien pracy... Powiedzial, ze jak nie zjem to sie wkurzy, bo on nie pozwala mi sie odchudzac jedyne co to pozwala mi cwiczyc ale powiedziala, ze jak mi waga spadnie ponizej 50 to codziennie pizza bedzie mnie upychal :P

Moje wymiarki:

50,5 - udo
87 - biust
68,5 - talia
88 - biodra
20 - kostka
35 - lydka
35 - nad kolanem
__________________
Światem rządzą trzy żywioły: ogień, woda i KOBIETA !

Wizażowo-ciuszkowy wątek...
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=266705


*chocolate* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 17:02   #23
nestka
Raczkowanie
 
Avatar nestka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 476
Dot.: Słaba-silna wola!!! Dla tych co diet utrzymać nie potrafią - 1 kwiecień 2006

hej dziewczyny korci mnie żeby się do Was przyłączyc tylko troszkę się boję. Ja jakieś trzy lata temu bardzo schudłam ok 13 kg w ciągu kilku miesięcy głównie latem jak dzień w dzień jeździłam na rowerze po 25 km, nie jadłam słodyczy a poza tym praktycznie wszytko inne w racjonalnych dawkach ale ... no właśnie poszłam na studia do innego miasta, rowerek poszedł w odstawkę, na ćwiczenia tez braknie czasu, wracam koło 20 z uczelni, i wtedy praktycznie jem obiad (niezdrowo prawda) i nie mam na nic siły a jeszcze trzeba się nauczyc na kolejne laborki, i tak przez dwa lata przybyło mi 8 kg z tego co straciłam szczuplejsze spodnie które kiedyś kupowałam z taką radością leża w szafie bo się nie dopinają i wcale mi z tym dobrze nie jest tylko już tyle razy próbowałam..
nestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 17:15   #24
*chocolate*
Raczkowanie
 
Avatar *chocolate*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 182
GG do *chocolate*
Dot.: Słaba-silna wola!!! Dla tych co diet utrzymać nie potrafią - 1 kwiecień 2006

nestka ja uwazam, ze nic na sile... Chociaz minimalny ruch... np. zamiast spacerkiem isc do sklepu to truchcikiem... siadząc i się uczac napinac rozne partie i miesnie no i starac sie nie jadac na wieczor... (mnie obzarstwo nocne sprowadzilo na taka droge) Ja mam zajecia do 18 i wtedy najbardziej chce mi sie jesc... staralam sie do tej godziny nic nie jesc i konczylo sie wieczornym obzarstwem... Dlatego postanowilam w krotkich przerwach miedzy zajeciami wyskakiwac do zabki na przeciwko po jakis jogurt, sucha grahamke i tymbarka... Takie drugie sniadanie kosztuje mnie 2 zł a przynajmniej glodna nie chodze i nie jem na wieczor... Pozatym teraz wiosna idzie, takze nie bedzie juz sie mialo takich wielkich apetytow na "zbieranie zimowych zapasow", przyjdzie ochota na soczki, napoje, lekkie przekaski i ruch
__________________
Światem rządzą trzy żywioły: ogień, woda i KOBIETA !

Wizażowo-ciuszkowy wątek...
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=266705


*chocolate* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 19:31   #25
anka85
Raczkowanie
 
Avatar anka85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 86
Dot.: Słaba-silna wola!!! Dla tych co diet utrzymać nie potrafią - 1 kwiecień 2006

No to ja tez sie przylacze,niestety mam bardzo slaba wole jak widze slodkosci to dieta odrazu idzie w kat
Postaram sie ograniczyc slodycze (to moj glowny problem)
Moze tym razem uda sie dluzej wytrzymac na diecie niz tydzien
Moje wymiary:94/75/94 waga 63+/- kg.Najwiekszym problemem jest brzuch chcialabym aby do wakacji byl plaski.Zostaly 3 miesiace moze sie uda...
anka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 20:45   #26
redangel
Raczkowanie
 
Avatar redangel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 283
GG do redangel
Dot.: Słaba-silna wola!!! Dla tych co diet utrzymać nie potrafią - 1 kwiecień 2006

ja tez sie przylaczam,moj plan to 1200kcal,weglowodany rano,bialeczko na wieczor,nie jesc po 19,jak najczesciej (ale niestety brak czasu..) rowerek,callanetics,space ry tylko ja mam sporawo do schudniecia
redangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 21:03   #27
doryta
Zadomowienie
 
Avatar doryta
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 048
Dot.: Słaba-silna wola!!! Dla tych co diet utrzymać nie potrafią - 1 kwiecień 2006

to ja też bardzo chętnie się przyłączę moim planem jest odstawienie dosładzanych produktów, chleba, wysokoprzetworzonych produktów (konserwy, zupki chińskie, serki topione itp.), napojów gazowanych , natomiast za nic w świecie nie będę unikać tłuszczów i węglowodanów - jedynie mocno ograniczać - np. tłuszcze roślinne 2 * dziennie; mile widziane w mojej diecie będą warzywa, owoce - może tylko bez bananów i awokado, bo jak na owoce to chyba sporo kcal mają i duuuuuuuużo wody;
dodam, że również należę do tych co mają sporo do zrzucenia
__________________

doryta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 21:14   #28
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Słaba-silna wola!!! Dla tych co diet utrzymać nie potrafią - 1 kwiecień 2006

no to i ja sie w koncu przylacze.. Moja waga to 58kg przy 160.. cel 51-52kg..
plan
- bialego chleba to juz dawno nie jem.. od czasu do czasu biore jedna mala kanapke z chleba pelnoziarnistego (Fitness)
- jesc sniadanie.. od paru dni zaczelam jesc owiasnke (bo juz nie wiem co wymyslac a to proste i dobre) dodaje pare orzechow i rodzynek
- na drugie sniadanie: albo jogurt, albo wlasnie mala kanapka albo laska odluszczonej mozzarelli
- na obiad- przewanie jem rybe z warzywami i kuskusem(pelnoziarnistym)- niestety smaze to na dwoch lyzkach oliwy z oliwek . Myslicie, ze nie jest to zbrodnia przeciwko odchudzaniu?
- na podwieczorek: nie wiem co
- na kolacje: piers kurczaka z warzywami albo rybe z warzywami
Duzo zielonej i czerwonej herbaty. Ograniczenie kawy..ale jedna malutka to musze wypic. Jak najmniej wina.. ale w sobote do obiadu, kieliszek czerwonego nie bedzie chyba zbrodnia.

No i cwiczenia
- trzy razy w tygodniu w domu z kaseta (na nogi i pupe)
- trzy razy w tygodniu silownia
- dwa razy cwiczenia na brzuch
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 21:45   #29
aajjii
Zadomowienie
 
Avatar aajjii
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 340
Dot.: Słaba-silna wola!!! Dla tych co diet utrzymać nie potrafią - 1 kwiecień 2006

czesc

to jeszcze ja sie zalapie
w zasadzie to jestem juz na diecie ale jem slodycze i dorzdzowki z czego zamierzam od jutra zrezygnowac
ponadto musze ogrnaiczyc margaryny bo ja uwielbiam po prostu , moge nawet sama :/
postaram sie albo wogole nei smarowac nia chlebka albo bardzo bardzo cieniutko
bede sie ograniczac do 1000-1200 kcal i mam zamiar schudnac do polowy maja 5 kg mam andzieje ze mi si eto uda
a mam 168 wzrosu i waze 55 kg , nie powiem ze jestem gruba bo nie jestem ale troche przydaloby sie zrzucic
aajjii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 21:55   #30
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Słaba-silna wola!!! Dla tych co diet utrzymać nie potrafią - 1 kwiecień 2006

dolanczam sie do was nie jem slodyczy od dwoch dni i jest ciezko ale staram sie mam postanowienie ze do swiat nie tkne nic slodkiego.. a w swieta tez postaram sie oragniczac, upieke ciasto z maski pelnoziarnistej.. ale gdzie taka mozna kupic?

zastanawiam sie co jesc na obiad skoro nie mozna ziamniakow, makaronu i ryzu.. jadlam przez ajkis czas ryz brazowy ale nie chudlam.. i przestalam ,ale chyba do niego wroce.. mimo ze tez ma duzo kalorii
i mam straszna ochote na ziemniaczki.. chocby dwa
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.