Czy płacicie czasem za "rozrywki" będąc z TŻem ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-25, 12:16   #1
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Question

Czy płacicie czasem za "rozrywki" będąc z TŻem ?


No własnie pytanie jak w temacie. Czy płacicie czasem za Was oboje np, za bilety do kina albo kolacje w knajpie? Czy zawsze płaci TŻ? A może każdy za siebie?

Jakie macie zdanie na ten temat?


PS. Te podkreślające się, linkujący wyrazy są dobijające :ściana: Kto to wymyślił? :P

Edytowane przez 201606210931
Czas edycji: 2009-04-25 o 12:17
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 12:21   #2
Goshia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 946
Dot.: Czy płacicie czasem za "rozrywki" będąc z TŻem ?

czasami zrzucamy się po połowie, ale najczęsciej to on płaci

PS. w dziale sprawy techniczne mozna sie wypowiedziec o tych podkreslajacych sie wyrazach
Goshia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 12:29   #3
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: Czy płacicie czasem za "rozrywki" będąc z TŻem ?

Jestem za tym, zeby raz stawial on, raz ja. Raz robil zakupy on, raz ja.
Niestety, z powodu moje sytuacji - studiuje, na razie nie pracuje, nie mam wiele oszczednosci - a mieszkamy razem - za rozrywki oraz wydatki w stylu zakupy i dom, placi on.
Mnie jest troche glupio z tego powodu, ale wiele razy o tym rozmawialismy i on nie wyobraza sobie innego rozwiazania. Jak ja dostane swoja wymarzona prace i zaczne tez zarabiac normalnie - wtedy sie bedziemy dzielic.
Na razie za wszystko placi on (pomijam rzeczy typu podroze, moje auto, moj kon, jakies zabiegi kosmetyczne, ciuchowe zakupy czy cos w tym rodzaju - za to place sama).
Ale cos co robimy wspolnie, albo z czego korzystamy wspolnie, albo jakies pojedyncze kosmetyki dla mnie, rzeczy do domu i jedzenie - on.
__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 12:31   #4
panierrka
Zadomowienie
 
Avatar panierrka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 323
Dot.: Czy płacicie czasem za "rozrywki" będąc z TŻem ?

Płacę czasem za nas oboje, czasami on, a czasem robimy zrzutkę kto ile ma i może dać

Oboje jesteśmy studenciaki
panierrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 12:35   #5
agnes 20
Zadomowienie
 
Avatar agnes 20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 210
Dot.: Czy płacicie czasem za "rozrywki" będąc z TŻem ?

u nas każdy płaci za siebie i to mnie czasem troche wkurza, bo ja studiuje i nie pracuje wiec nie mam za dużo kasy, więc mógłby chociaż płacić za tabletki antykoncepcyjne.jak raz nie miałam naprawdę kasy i musiałam pożyczać to mu wręczyłam receptę do wykupienia, ale sam z siebie się nie pali do tego
agnes 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 12:42   #6
owca79
Raczkowanie
 
Avatar owca79
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: pastwisko
Wiadomości: 470
Dot.: Czy płacicie czasem za "rozrywki" będąc z TŻem ?

Bardzo różnie. Czasem on placi a czasem ja kupuje bilety do kina. Generalnie dzielimy sie. Raz ja raz on płacimy za zakupy. W knajpach tez róznie bywa. Np on placi za obiad a ja za bilety...
Mysle ze to ok. Nigdy nie potrafilam "naciągac" faceta. To chyba kwestia wychowania.
Ale bez przesady. Jak TZ chce zaplacic to nie wciskam mu pieniedzy do kieszeni na siłe zeby było równo...
Nie ma co przesadzac z tym rownouprawnieniem

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Cytat:
Napisane przez agnes 20 Pokaż wiadomość
u nas każdy płaci za siebie i to mnie czasem troche wkurza, bo ja studiuje i nie pracuje wiec nie mam za dużo kasy, więc mógłby chociaż płacić za tabletki antykoncepcyjne.jak raz nie miałam naprawdę kasy i musiałam pożyczać to mu wręczyłam receptę do wykupienia, ale sam z siebie się nie pali do tego
A to juz przesada
Moj TZ zawsze płacił czesc za antykoncepcje...
Moze pokaz mu gumki i powiedz ze sa tansze... Ciekawe co zrobi
Inaczej jest jak facet pracyje a kobitka studiuje...

Edytowane przez owca79
Czas edycji: 2009-04-25 o 12:39
owca79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 12:45   #7
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Czy płacicie czasem za "rozrywki" będąc z TŻem ?

Teraz generalnie on,
kiedyś bardziej po połowie, ale teraz on pracuje a ja jeszcze studiuję więc płaci on. Tak samo funduje jakieś wycieczki czy wczasy
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-25, 12:52   #8
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: Czy płacicie czasem za "rozrywki" będąc z TŻem ?

Różnie. Czasem On czasem ja, czasem po połowie. Jak mam akurat kase a on nie ma, a mam ochote gdzieś wyjść do kina, knajpki to nie widze problemu, zeby za niego zapłacić. Jeszcze tego by brakowało, zebym żałowała na swojego TŻ.
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 12:54   #9
laura999
Raczkowanie
 
Avatar laura999
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 164
Dot.: Czy płacicie czasem za "rozrywki" będąc z TŻem ?

Zawsze płaci TŻ.
Po pierwsze po prostu on uważa to za normalne a po drugie ja jestem studentką dzienną i nie mam za wiele kasy np. na dość częste wyjścia do kina czy restauracji.
No, chyba, że mamy iść np. do mojego mieszkania posiedzieć, ja z nim robię jakieś zakupy spożywcze itp. dla nas to wtedy zawsze płacę ja, chociaż zwykle muszę przy tej okazji odpierać jego propozycje płacenia.
laura999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 13:01   #10
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Czy płacicie czasem za "rozrywki" będąc z TŻem ?

Głównie to TŻ płaci, ale czasem upieram się, że ja będę płacić. A dar przekonywania mam
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 13:02   #11
Flames
Zakorzenienie
 
Avatar Flames
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 804
Dot.: Czy płacicie czasem za "rozrywki" będąc z TŻem ?

Bywa, że ja płacę za nas oboje, jak on np nie ma kasy, no albo na odwrót. Ale najczęściej dzielimy się rachunkiem na pół. Oboje skończyliśmy właśnie lo i nie pracujemy jeszcze
__________________

Flames jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-25, 13:04   #12
milena21
Raczkowanie
 
Avatar milena21
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 101
Dot.: Czy płacicie czasem za "rozrywki" będąc z TŻem ?

Zawsze On płaci choć oboje pracujemy ... zawsze upieram się aby było na pół lecz on na to nie pozwala.

edit:
chyba że to ja robię niespodziankę i stawiam go przed faktem dokonanym - mam już zakupione bilety np do kina, wtedy płacę ja
__________________
*** ***

Być nikim, ale sobą, w świecie, który robi wszystko,
co w jego mocy, dniami i nocami, by zrobić z ciebie przeciętniaka,
oznacza walkę w najcięższej bitwie, w jakiej dane było walczyć ludzkości
i która nigdy się nie skończy

E.E CUMMINGS

Edytowane przez milena21
Czas edycji: 2009-04-25 o 13:06
milena21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 13:09   #13
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Czy płacicie czasem za "rozrywki" będąc z TŻem ?

On lub po połowie. Ze względu na to,że jego kieszonkowe to 4 razy moje, inaczej sie nie da
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 13:47   #14
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Czy płacicie czasem za "rozrywki" będąc z TŻem ?

Różnie to bywa, częściej płaci On. Ale czasem udaje mi się tak wymanewrować że ja nam kupuję np. bilety do kina czy płacę jak skoczymy coś zjeść. Zazwyczaj próbuje mi wtedy oddać chociaż połowę ale nie pozwalam na to. Nie widzę powodu dlaczego dziewczyna nie może zapłacić czasem za swojego faceta
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 13:59   #15
Monifash34
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 235
Dot.: Czy płacicie czasem za "rozrywki" będąc z TŻem ?

Kiedy się poznaliśmy to oboje już pracowaliśmy,ale to zawsze mój TŻ za wszystko płacił.Co mnie z kolei wkurzało,bo jeśli kupowałam sobie np.gazetę w kiosku to On też wyciągał portfel i chciał płacić.W efekcie kłóciliśmy się pod kioskiem kto ma zapłacić za tę gazetę
I żeby skończyć kłótnię godziłam się w końcu na to ,aby On zapłacił.
Do antykoncepcji też się dokładał
Nawet jak sobie kupowałam aparat fotograficzny to była awantura kto zapłaci za niego.Był dość drogi jak na tamte czasy.TŻ chciał na pół,a ja się nie chciałam zgodzić ponieważ w razie rozstania(a wówczas jeszcze nie było mowy o ślubie) co z aparatem zrobimy?
I to był chyba jedyny raz kiedy postawiłam na swoim!
__________________
Monika
Monifash34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 14:04   #16
53a79fa446cdfb8869bfead901fb105f1bedb9e1_5f7ba57211d4f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 953
Dot.: Czy płacicie czasem za "rozrywki" będąc z TŻem ?

Ja zawsze płace za oboje. Jestem z obibokiem.
53a79fa446cdfb8869bfead901fb105f1bedb9e1_5f7ba57211d4f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 14:05   #17
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Dot.: Czy płacicie czasem za "rozrywki" będąc z TŻem ?

Za wypady, zakupy etc płaci On, ale czasem gdy wiem, że nie ma kasy, a mamy na coś ochote to ja to kupuje choc on jest bardzo zły i nie chce..
__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP

tamonita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 14:05   #18
myszkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar myszkaaa88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 623
GG do myszkaaa88
Dot.: Czy płacicie czasem za "rozrywki" będąc z TŻem ?

Wszystko zalezy od tego, ktore z nas akurat ma kase. Oboje studiujemy zaocznie i pracujemy,ale wiadomo,ze roznie bywa. Nie raz ja placilam za nas oboje, nie raz moj tz, albo sie skladamy
Natomiast srodki anty kupuje sama i nie wyobrazam sobie leciec do faceta z recepta zeby dac mu do zrozumienia,ze ma mi kupic tabsy. Kupuje sama i jest mi z tym dobrze
__________________
"A pewnego dnia zapytasz mnie:
Co bardziej kocham?
Ciebie czy moje życie? Ja odpowiem:
-Moje życie.
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa,
nie wiedząc,że moje życie to Ty."



myszkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 14:11   #19
Libra2
Zadomowienie
 
Avatar Libra2
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 203
Dot.: Czy płacicie czasem za "rozrywki" będąc z TŻem ?

Co prawda teraz już nie jestem w związku,ale kiedy byłam to zawsze starałam się aby każdy płacił za siebie , może jestem jakaś dziwna ale nie lubię jak ktoś za mnie płaci do tego jestem bardzo drażliwa na tym punkcie.
__________________
"W naszym kraju żyje dziś wielu ludzi, którzy nie z własnej winy są zdrowi na umyśle."
Libra2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-25, 14:19   #20
Ginger1989
Raczkowanie
 
Avatar Ginger1989
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lublin/Kraków
Wiadomości: 210
Dot.: Czy płacicie czasem za "rozrywki" będąc z TŻem ?

Ja uważam że najlepiej jest zawsze jak każdy płaci za siebie i zwykle tak też u nas jest.
Jak jest jakaś specjalna okazja to mógłby on zapłacić,ale z reguły (w moim przypadku) on nie ma na tyle szarych komórek żeby to zaproponować a ja nic nie sugeruje,i wychodzi znowu na to że każdy płaci za siebie.I wsumie dobrze mi z tym, - może dlatego że jestem osobą,która bardzo głupio się się czuję jak ktoś za nią płaci,nawet jeśli jest to TŻ i wydaje to się być uzasadnione

Tylko z prezentami na walentynki,urodziny itd jest tak,że mój prezent jest zawsze 3 razy droższy niż to co ja od niego dostaje,ale to wynika chyba z tego, że ja zajmuję się tym na miesiąc wcześniej i wkładam w to pełnię mojej kobiecej solidności -bo sprawia mi to radość a on w ostatniej chwili biega i panikuje że zapomniał ^^.
__________________

Razem od 31.03.2010
Zaręczeni od 13.06.2013
1.08.2015 Nasz wielki dzień



Ginger1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 14:31   #21
myszkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar myszkaaa88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 623
GG do myszkaaa88
Dot.: Czy płacicie czasem za "rozrywki" będąc z TŻem ?

Cytat:
Napisane przez Ginger1989 Pokaż wiadomość
Ja uważam że najlepiej jest zawsze jak każdy płaci za siebie i zwykle tak też u nas jest.
Jak jest jakaś specjalna okazja to mógłby on zapłacić,ale z reguły (w moim przypadku) on nie ma na tyle szarych komórek żeby to zaproponować a ja nic nie sugeruje,i wychodzi znowu na to że każdy płaci za siebie.I wsumie dobrze mi z tym, - może dlatego że jestem osobą,która bardzo głupio się się czuję jak ktoś za nią płaci,nawet jeśli jest to TŻ i wydaje to się być uzasadnione

Tylko z prezentami na walentynki,urodziny itd jest tak,że mój prezent jest zawsze 3 razy droższy niż to co ja od niego dostaje,ale to wynika chyba z tego, że ja zajmuję się tym na miesiąc wcześniej i wkładam w to pełnię mojej kobiecej solidności -bo sprawia mi to radość a on w ostatniej chwili biega i panikuje że zapomniał ^^.
A jestes pewna,ze ma tyle kasy zeby kupic drogi prezent? Poza tym to co Ty sprawdzasz ile wydalas na prezent a ile kosztowal Twoj? Mi sie wydaje,ze prezenty daje sie z przyjemnoscia osobie,ktora sie kocha i niekoniecznie musi byc drogi a nawet gdy tak jest to chyba nie oczekuje sie tego samego.
__________________
"A pewnego dnia zapytasz mnie:
Co bardziej kocham?
Ciebie czy moje życie? Ja odpowiem:
-Moje życie.
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa,
nie wiedząc,że moje życie to Ty."



myszkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 14:59   #22
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Czy płacicie czasem za "rozrywki" będąc z TŻem ?

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
Jestem za tym, zeby raz stawial on, raz ja. Raz robil zakupy on, raz ja.
Niestety, z powodu moje sytuacji - studiuje, na razie nie pracuje, nie mam wiele oszczednosci - a mieszkamy razem - za rozrywki oraz wydatki w stylu zakupy i dom, placi on.
Mnie jest troche glupio z tego powodu, ale wiele razy o tym rozmawialismy i on nie wyobraza sobie innego rozwiazania. Jak ja dostane swoja wymarzona prace i zaczne tez zarabiac normalnie - wtedy sie bedziemy dzielic.
Na razie za wszystko placi on (pomijam rzeczy typu podroze, moje auto, moj kon, jakies zabiegi kosmetyczne, ciuchowe zakupy czy cos w tym rodzaju - za to place sama).
Ale cos co robimy wspolnie, albo z czego korzystamy wspolnie, albo jakies pojedyncze kosmetyki dla mnie, rzeczy do domu i jedzenie - on.
Jestem w lekkim szoku.. Na podróże, samochód, konia, zabiegi kosmetyczne, kosmetyki czy ciuchy masz, ale uważasz że nie stać Cię, żeby dołożyć się, chociaż symbolicznie, do wspólnego życia
Jak dla mnie to absurd, zwłaszcza jeśli dziewczyna mieszka jeszcze nie daj panie Boże u swojego chłopaka i jest na jego utrzymaniu.
Ja też studiuję dziennie, a mój TŻ pracuje więc automatycznie ma więcej pieniędzy, ale nie wyobrażam sobie, żeby to on miał pokrywać wszystkie wydatki do domu Płacimy pół na pół za jedzenie, kosmetyki (te do wspólnego użytku ), lekarstwa, środki czystości, utrzymanie naszego pieska itp. itd.

Cytat:
Napisane przez agnes 20 Pokaż wiadomość
u nas każdy płaci za siebie i to mnie czasem troche wkurza, bo ja studiuje i nie pracuje wiec nie mam za dużo kasy, więc mógłby chociaż płacić za tabletki antykoncepcyjne.jak raz nie miałam naprawdę kasy i musiałam pożyczać to mu wręczyłam receptę do wykupienia, ale sam z siebie się nie pali do tego
Wydaje mi się, że powinnaś z nim o tym porozmawiać. Bez przesady, ale antykoncepcja to w końcu nie tylko Twoja sprawa, ale też jego! Powinien czuć się w obowiązku, żeby składać się z Tobą na tabletki, zwłaszcza jeśli są one z rodzaju tych droższych.
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 15:14   #23
Martyska011
Rozeznanie
 
Avatar Martyska011
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 517
Dot.: Czy płacicie czasem za "rozrywki" będąc z TŻem ?

U nas bywa różnie. Zazwyczaj Płaci On,czasem ja .
W niektórych sytuacjach jak np. wyjazd na wakacje wydatkami dzielimy sie po połowie . Uważamy, że tak jest sprawiedliwie.
Martyska011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 15:23   #24
Ginger1989
Raczkowanie
 
Avatar Ginger1989
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lublin/Kraków
Wiadomości: 210
Dot.: Czy płacicie czasem za "rozrywki" będąc z TŻem ?

Cytat:
Napisane przez myszkaaa88 Pokaż wiadomość
A jestes pewna,ze ma tyle kasy zeby kupic drogi prezent? Poza tym to co Ty sprawdzasz ile wydalas na prezent a ile kosztowal Twoj? Mi sie wydaje,ze prezenty daje sie z przyjemnoscia osobie,ktora sie kocha i niekoniecznie musi byc drogi a nawet gdy tak jest to chyba nie oczekuje sie tego samego.

Oczywiście że nie sprawdzam ile kosztował prezent.(Chociaż on nieraz zapomina zdjąć ceny)
A jak nie to na oko się widzi.Poza tym to sprawa symboliczna,cena nie ma znaczenia tylko gest i nie napisałam na ten temat po to,żeby się pożalić że dostaję 'gorsze' czy tam tańsze prezenty i że mój TŻ się nie stara,- nie uważam tak wcale,ani też nie oczekuje żeby coś się co do tego zmieniło .
to ma mniej związek z kasą samą w sobie tylko bardziej z pomysłowością,przynajmnie j ja tak mam dużo pomysłów na prezenty i lubię realizować kilka na raz,i czemu mam tego nie robic,jeśli mam na to fundusze i ochotę?
A gdybym nie mogła sobie pozwolić na prezent taki czy inny dla niego bym go nie kupowała,a jak mogę to chętnie robię - właśnie dlatego że sprawia mi to przyjemność.Mam pracę o stały dochód i kupując mu coś z tego co zarobiłam czuję że zapracowałam na to żeby sprawić mu przejmność i to jest bardzo fajne uczucie.Ale nie powiem że fajnie by też było jakby on raz na jakiś czas mi kupił kwiatka - albo chociażby zerwał - bez okazji.Jak sama mówisz-chodzi o gest.
__________________

Razem od 31.03.2010
Zaręczeni od 13.06.2013
1.08.2015 Nasz wielki dzień



Ginger1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 15:45   #25
agnes 20
Zadomowienie
 
Avatar agnes 20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 210
Dot.: Czy płacicie czasem za "rozrywki" będąc z TŻem ?

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość



Wydaje mi się, że powinnaś z nim o tym porozmawiać. Bez przesady, ale antykoncepcja to w końcu nie tylko Twoja sprawa, ale też jego! Powinien czuć się w obowiązku, żeby składać się z Tobą na tabletki, zwłaszcza jeśli są one z rodzaju tych droższych.
swojego czasu kupywałam tabletki które kosztowały chyba koło 80 zł, teraz z powodu właśnie finansów poprosiłam gina o tańsze i płacę i 30 zł.
agnes 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 15:48   #26
Titane
Rozeznanie
 
Avatar Titane
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 703
Dot.: Czy płacicie czasem za "rozrywki" będąc z TŻem ?

Jest już obszerny wątek na ten temat
Titane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 15:51   #27
agnes 20
Zadomowienie
 
Avatar agnes 20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 210
Dot.: Czy płacicie czasem za "rozrywki" będąc z TŻem ?

Cytat:
Napisane przez Ginger1989 Pokaż wiadomość

Tylko z prezentami na walentynki,urodziny itd jest tak,że mój prezent jest zawsze 3 razy droższy niż to co ja od niego dostaje,ale to wynika chyba z tego, że ja zajmuję się tym na miesiąc wcześniej i wkładam w to pełnię mojej kobiecej solidności -bo sprawia mi to radość a on w ostatniej chwili biega i panikuje że zapomniał ^^.
z prezentami też tak ma, ja nie pracuje ale zawsze dużo wcześniej zaczynam oszczędzać kasę żeby sprawić mu przyjemność.tż często gdzieś dorabia więc stać go na drogie radia do samochodu, zmienianie co roku telefonu na bardziej wypasiony a szkoda mu kasy na kwiatek dla mnie.prezenty zazwyczaj kupuje w ostatniej chwili( lub zleca to siostrze) w kiosku na rogu, albo wogóle nic nie dostaję.jakiś początek skąpstwa czy co
agnes 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 16:29   #28
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czy płacicie czasem za "rozrywki" będąc z TŻem ?

Róznie. Jak idziemy do kina i np. ja wyjmuję portfel i mowię: "Ja stawiam bilety", to on wtedy kupuje nam coś do zjedzenia czy picia. I odwrotnie. Nie rozliczamy się z każdego grosza, kto ma kasę albo gest, ten płaci. W knajpie płacimy róznie, albo on wyjmuje portfel, albo ja.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 16:36   #29
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Czy płacicie czasem za "rozrywki" będąc z TŻem ?

u mnie jest podobnie jak u większości dziewczyn, płacimy raz On raz ja, zależy kto w danym momencie jest przy kasie. Ja studiuję dziennie, a mój TŻ pracuje ale nie zarabia jakiś kokosów żeby mógł za wszysko płącić

czasami bywa tak, że oboje nie mamy kasy więc wtedy zapominamy np. na 2tygodnie o wyjściach i robimy maratony filmowe w domu
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 19:00   #30
sandrina
Zadomowienie
 
Avatar sandrina
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 700
Dot.: Czy płacicie czasem za "rozrywki" będąc z TŻem ?

u nas przeważnie każdy płaci za siebie; ale zdarza się że za oboje płacę raz ja raz TŻ
__________________

sandrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:37.