co ja narobilam:(( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-11, 08:27   #1
marthama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 85

co ja narobilam:((


Strasznie mi przykro, zrobilam okropne glupstwo. Poznalam pewnego chlopaka, znajomosc zaczynala się fajnie, wydawalo mi się ze z obu stron. Jednak ostatnio on zaprzestal inicjatywy i kilka dni sie nie odzywalismy. Wczoraj rano wyslalam mu więc sms-a z propozycją spotkania i caly dzien nie odpisal nic. Bylo mi przykro bo juz kiedys pewien facet wykorzystal mnie i przestal odbierac moje smsy i telefony wiec mi sie to od razu przypomnialo. Dzis rano napisalam więc temu chlopakowi ze to bardzo niemile ze nie odpisal i ze nie ma klasy. Odpisal, ze wczoraj caly dzien byl bez telefonu i jak wrocil to bylo za pozno zeby pisac i chcial wlasnie to zrobic ale teraz widzi ze to nie ma sensu. Strasznie mi przykro, to wrazliwy czlowiek, a ja chyba przesadzilam. Co mam zrobic? PRzeprosic go, wytlumaczyc? Czy spisac na straty? Proszę o radę, okropnie się czuję...
marthama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 08:43   #2
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: co ja narobilam:((

To narobiłaś... Dziwie się, że w ogóle coś Ci napisał, bo ja wcale bym już się na jego miejscu nie odezwała. Spróbuj go przeprosić, zaprosić gdzieś w ramach przeprosin, jeśli mu się naprawdę spodobałaś to może uda Ci się go do siebie przekonać. Jeśli nie, to masz nauczkę na przyszłość. A odpisałaś mu coś na tego jego ostatniego sms-a?
Classic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 08:43   #3
red high heels
Rozeznanie
 
Avatar red high heels
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 613
Dot.: co ja narobilam:((

Bez względu na to czy to coś da, czy nie - przeprosić.
red high heels jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 08:45   #4
marthama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 85
Dot.: co ja narobilam:((

Nie, jeszcze nie odpisalam nic. Napisac mu maila? JEst w pracy wiec chyba nie bede dzwonic a wiem ze maila sprawdzi...Ale mi glupio, zalezy mi na nim
marthama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 08:45   #5
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: co ja narobilam:((

Cytat:
Napisane przez marthama Pokaż wiadomość
Strasznie mi przykro, zrobilam okropne glupstwo. Poznalam pewnego chlopaka, znajomosc zaczynala się fajnie, wydawalo mi się ze z obu stron. Jednak ostatnio on zaprzestal inicjatywy i kilka dni sie nie odzywalismy. Wczoraj rano wyslalam mu więc sms-a z propozycją spotkania i caly dzien nie odpisal nic. Bylo mi przykro bo juz kiedys pewien facet wykorzystal mnie i przestal odbierac moje smsy i telefony wiec mi sie to od razu przypomnialo. Dzis rano napisalam więc temu chlopakowi ze to bardzo niemile ze nie odpisal i ze nie ma klasy. Odpisal, ze wczoraj caly dzien byl bez telefonu i jak wrocil to bylo za pozno zeby pisac i chcial wlasnie to zrobic ale teraz widzi ze to nie ma sensu. Strasznie mi przykro, to wrazliwy czlowiek, a ja chyba przesadzilam. Co mam zrobic? PRzeprosic go, wytlumaczyc? Czy spisac na straty? Proszę o radę, okropnie się czuję...
Powinnaś przeprosić za brak cierpliwości, ale przede wszystkim za hasło, że on "nie ma klasy" - to było niemiłe. Nawet jeśli nici ze znajomości, to przeprosić warto, aby nie zostawiać za sobą famy niecierpliwej świruski. To, czy rzeczywiście chciał Cię olać, to osobna kwestia. Tylko przeproś po prostu, bez "bo ja coś tam...", "bo mogłeś odpisać", "przepraszam, ale...". Po prostu przeproś (i napisz za co konkretnie, aby wiedział, że wiesz, iż zachowałaś się jak niecierpliwe dziecko), a potem ewentualnie wytłumacz skąd taka reakcja.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2010-10-11 o 08:48
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 08:47   #6
enigma77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 12
Dot.: co ja narobilam:((

Marthamo...faceci jak świat długi i szeroki boją się jakiegokolwiek nacisku i stwarzania mu sytuacji w ktorej sie musi tłumaczyć.... nas wszystkie zawsze korci by cos napisac tudzież zadzwonić jak ON się nie odzywa. Ale wiesz co? Mnie mój najlepszy przyjaciel zawsze powtarza że jak facetowi zależy, jak chce to sie sam odezwie. STanie na głowie a sie odezwie. Troszkę cierpliwości z naszej strony naprawde popłaca. WIem jest to trudne. Ale cos za cos.
Moja rada: jesli on juz po czyms takim od razu stwierdzil ze to nie ma sensu tzn ze i tak nic by dalej z tego nie bylo.

Ile masz lat?
enigma77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 08:50   #7
marthama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 85
Dot.: co ja narobilam:((

26. Ale to fajny czlowiek, widac ze dosc wrazliwy i taki porządny. Moze tez ma zle doswiadczenia i jak dostal takiego smsa to pomyslal ze jakas wariatka ze mnie.
marthama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-11, 08:52   #8
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: co ja narobilam:((

Cytat:
Napisane przez enigma77 Pokaż wiadomość
(...)
Moja rada: jesli on juz po czyms takim od razu stwierdzil ze to nie ma sensu tzn ze i tak nic by dalej z tego nie bylo.
(...)
To swoją drogą (również mi się to nasunęło na myśl), ale nie zmienia to faktu, że powinna przeprosić, zachować się jak dojrzała, potrafiąca się przyznać do błędu, osoba.


Może wyślij mu SMS-a, że chcesz zadzwonić i przeprosić i czy możesz?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 08:56   #9
czarnusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 80
Dot.: co ja narobilam:((

W sumie, ja też bym się zirytowala, gdyby kilka dni się nie odzywał ( a wedlug mnie facet powinien pierwszy się odezwac, nie lubie "latać za facetem") a potem jak już napisalabym smsa, cały dzien cisza.
Powiedz, ze zle zinterpretowałaś sytuacje, i przepros.
__________________
Odchudzam się.
Zapuszczam włosy.
Pięknieje. < 3
czarnusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 09:02   #10
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: co ja narobilam:((

Wykaż się klasą ,zadzwoń i przeproś.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 09:03   #11
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: co ja narobilam:((

Z drugiej strony, nie odzywaliście się do siebie przez kilka dni, a nagle się okazało, że facet nie miał telefonu POPRZEDNIEGO dnia. A dzień, dwa wcześniej? Akurat tego jednego dnia nie miał telefonu, no ale mógł zadzwonić wcześniej. I w dodatku co za przypadek, wysłalaś mu smsa dokładnie w tym samym momencie, w którym on miał do Ciebie pisać. Jakoś nie wierzę w taką telepatię.

Jak wyglądały wczesniej Wasze kontakty? Czy oczekiwalaś, że to on będzie zawsze odzywał się pierwszy, czy Ty również do niego dzwoniłaś? Bo jeśli czekałaś tylko na jego ruch, facetowi mogło się zacząć powoli odechciewać.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-11, 09:08   #12
marthama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 85
Dot.: co ja narobilam:((

W sumie nie znalismy się dlugo, on zaprosil mnie na kawe, potem napisal sms-a, potem na drugi dzien znow mnie zaprosil, potem ja napisalam sms-a i nastala cisza trwająca od czwartku do dzis.
marthama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 09:16   #13
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: co ja narobilam:((

E tam, chciał Cię olać i tyle. Bardzo dobrze, że zrobiłaś mu wyrzut. Jak dla mnie to jasne, że nie zależało mu przez ten czas (tych kilka dni kiedy milczał), nie zalezy mu i teraz, łatwo zrezygnował. Niech spada. Za nic nie przepraszaj, nie pisz już i nie dzwoń. Zapomnij.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 09:21   #14
sensitiv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 126
Dot.: co ja narobilam:((

Były dwie randki, facet odpuścił. Nie odzywał się kilka dni. Ona zaproponowała spotkanie a on nic.

Szczerze mówiąc nie wierzę w teksty w stylu: właśnie do Ciebie pisałem.

Gość cię olał, a na koniec jeszcze wyszło, że Ty jesteś winna
__________________
Jeżeli całujemy się do bólu - jest to słodycz, a gdy dusimy się w krótkim, gwałtownym pocałunku - ta sekundowa śmierć jest piękna ! ♥
sensitiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 09:28   #15
Krakovianka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 647
Dot.: co ja narobilam:((

Marthama, bardzo dobrze zrobilas
Choc, nie za dobrze ze w ogole napisalas.
Krakovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 09:28   #16
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 484
Dot.: co ja narobilam:((

wierz mi, jeżeli mu zależy to wytrzasnąłby telefon spod ziemi, bo bałby się, że się obrazisz. I to on przeprosiłby, że nie odzywał się. a tak, to ułatwiłaś mu sytuację i dałaś znakomity pretekst do zakończenia znajomości.
Żeby wyjść z tego z twarzą, napisz tylko "przepraszam, to było nieładne z mojej strony" Jeżeli odezwie się i zaproponuje spotkanie to ok. jeżeli nie to...no cóż. Trochę godności, nic na siłę.
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 09:45   #17
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: co ja narobilam:((

Cytat:
Napisane przez sensitiv Pokaż wiadomość
Gość cię olał, a na koniec jeszcze wyszło, że Ty jesteś winna
No dokładnie. Dlatego ja bym sobie dała siana z przepraszaniem i kajaniem się. Nic złego nie zrobiła - zareagowała na parę dni ciszy i brak odpowiedzi ze strony faceta na propozycję spotkania. Nie dziwię się jej, też bym pewnie tak zrobiła. Z tym, że nia miałabym potem wyrzutów sumienia. Tym bardziej, że koleś otwarcie przyznał, że "to nie ma sensu". No nie ma, fakt. Tyle tylko, ze mógłby to powiedzieć otwarcie wcześniej, a nie chować głowę w piasek, a potem szukać pretekstu.

Cytat:
Napisane przez sensitiv Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nie wierzę w teksty w stylu: właśnie do Ciebie pisałem.
Kocham wykręt pod tytułem: "właśnie miałem do ciebie zadzwonić" Tiaaa...oczywiście.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 09:52   #18
araneaa
Rozeznanie
 
Avatar araneaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 651
GG do araneaa
Dot.: co ja narobilam:((

Ja uwazam ze to byl pretekst zeby zerwac znajomosc i sie wiecej nie odezwac juz
wiec dalabym spokoj z delikwentem.
__________________


zaczynamy walkę z wagą!

69 -68 -67 - 66 - 65,7 - 64,5 - 63 - 62,5 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56! -----> tyle ma być )
araneaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 09:56   #19
marthama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 85
Dot.: co ja narobilam:((

Napisalam mu maila z przeprosinami i zaproszeniem na wieczor, juz godzina minela i nic nie odpisal. Czuje sie wstretnie.
marthama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-11, 09:58   #20
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: co ja narobilam:((

Cytat:
Napisane przez marthama Pokaż wiadomość
Napisalam mu maila z przeprosinami i zaproszeniem na wieczor, juz godzina minela i nic nie odpisal. Czuje sie wstretnie.
O losie...
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 09:59   #21
preetamsingh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z pępka świata
Wiadomości: 1 427
Dot.: co ja narobilam:((

Jeśli facet nie dzwoni, nie pisze, to nie dlatego, że mu babcia zachorowała, wyjechał na Alaskę, czy nagle "coś mu wypadło", ale- w 99%- po prostu nie chciał!
Lubimy sobie tłumaczyć milecznie faceta na tysiąc różnych sposobów, ale prawda jest taka, że w XXI wieku, mając do dyspozycji kilka technologii(sms, mms, mail, i czego jeszcze dusza zapragnie), naprawdę nie jest wielką trudnością naskrobać parę słów.
Jeśli facet chce, to obdzwoni znajomych znajomych, żeby dostać twoj numer, znajdzie Cię na portalu społecznościowym, itp.
Nie warto się narzucać. Nikomu.
Pozdrawiam
preetamsingh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 10:00   #22
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: co ja narobilam:((

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Kocham wykręt pod tytułem: "właśnie miałem do ciebie zadzwonić" Tiaaa...oczywiście.
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 10:02   #23
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: co ja narobilam:((

Cytat:
Napisane przez marthama Pokaż wiadomość
W sumie nie znalismy się dlugo, on zaprosil mnie na kawe, potem napisal sms-a, potem na drugi dzien znow mnie zaprosil, potem ja napisalam sms-a i nastala cisza trwająca od czwartku do dzis.
Skoro od czwartku sie nie odzywal to widocznie chcial to zakonczyc a Ty wysylajac mu sms'a a "jego klasie" jedynie mu w tym pomoglas.
Olej go a na drugi raz naucz sie cierpliwosci. Bo jesli facet bedzie chcial to sam napisze .
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 10:09   #24
sensitiv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 126
Dot.: co ja narobilam:((

Cytat:
Napisane przez marthama Pokaż wiadomość
Napisalam mu maila z przeprosinami i zaproszeniem na wieczor, juz godzina minela i nic nie odpisal. Czuje sie wstretnie.

Laska face Cię olał. Tak po prostu. Po co się przed nim płaszczysz?

Jak facetowi zależy TO NIE MA sytuacji, że się kilka dni nie odzywa. Bo się po prostu boi, że kobieta się obrazi. Tak po prostu. A już sytuacja gdy ONA się odzywa a on ją olewa... w ogóle nie wchodzi w grę.

Przecież tekst: właśnie do Ciebie pisałem był głupią ściemą. Nie miał facet jaj Ci powiedzieć ani wsześniej ani wtedy: sorry rozmyśliłem się nic z tego.

A Ty zamiast to zaakceptować to jeszcze mu sie narzucasz i przepraszasz. Za co? Za to, że mu napisałaś, że nie ma klasy? Bo nie ma. Facet z klasą potrafi kulturalnie znajomość zakończyć bez takich akcji.

Masakra kobieto normalnie.
__________________
Jeżeli całujemy się do bólu - jest to słodycz, a gdy dusimy się w krótkim, gwałtownym pocałunku - ta sekundowa śmierć jest piękna ! ♥
sensitiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 10:09   #25
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 484
Dot.: co ja narobilam:((

Cytat:
Napisane przez marthama Pokaż wiadomość
Napisalam mu maila z przeprosinami i zaproszeniem na wieczor, juz godzina minela i nic nie odpisal. Czuje sie wstretnie.
ło jeny! to, że przeprosiłaś, to oki (obrażanie kogoś zawsze źle świadczy o nas) ale, że TO TY zaproponowałaś spotkanie to już żenada. Siedź na dupie i nic więcej nie pisz. Jeżeli jest szaleńczo zakochany to odpisze (Ty byś chyba tak zrobiła, czyż nie?) a jeżeli nie odpisze to nie rób z siebie więcej NATRĘTA. Nie zyskasz w jego oczach latając za nim, łasząc się, nadskakując...JAK KOCHA DO SZALEŃSTWA TO W TE PĘDY ODPISZE I TO ON PRZEPROSI UKOCHANĄ KOBIETĘ.
przepraszam, że tak po bandzie, ale lepiej, żebyś w ODPOWIEDNIM momencie odpuściła, choć boli, niż żebyś miała się później czuć jak pies kopnięty butem.
Wiem, Kochana, że to boli. Przykro mi.
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 10:14   #26
Krakovianka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 647
Dot.: co ja narobilam:((

Cytat:
Napisane przez marthama Pokaż wiadomość
Napisalam mu maila z przeprosinami i zaproszeniem na wieczor, juz godzina minela i nic nie odpisal. Czuje sie wstretnie.
Teraz to juz tytul watku pasuje!
Juz Ci nic nie pomoze.
Krakovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 10:14   #27
marthama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 85
Dot.: co ja narobilam:((

Ale jak on ma mnie 'kochac' jak sie nie znamy dobrze? To poczatek znajomosci dopiero byl... Juz drugi raz mi sie tak zdarza, ze facet nie odpisal na sms-a, doprowadza mnie to do szalu, ja nigdy tak nie robie. Jestem wsciekla na siebie, ze sie tak tym drecze, caly dzien mam juz zmarnowany...Najgorsze ze oczywiscie myslalam, ze on jest inny...
marthama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 10:20   #28
Krakovianka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 647
Dot.: co ja narobilam:((

I daj Boze zebys przy nastepnym tez tak pomyslala, ale narzucanie sie facetowi to naprade stawia nas ZAWSZE w pozycji przegranej.
No nic, nastepnym razem tak juz nie rob
Krakovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 10:29   #29
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: co ja narobilam:((

Cytat:
Napisane przez tinpanalley Pokaż wiadomość
(obrażanie kogoś zawsze źle świadczy o nas)
Ale w którym momencie ona go niby obraziła ? Bo napisała, że "bardzo niemile ze nie odpisal i ze nie ma klasy" ? No przecież takie są fakty. Jest to niemiłe i on nie ma klasy, że nie umie wymiksować się ze znajomości otwarcie. No już bez przesady. Pisała o swoich odczuciach i o tym jak ocenia jego zachowanie, nie mówiła niczego obraźliwego, nawet nie mówiła o nim samym, tylko o tym jak go postrzega.

Cytat:
Napisane przez marthama Pokaż wiadomość
Ale jak on ma mnie 'kochac' jak sie nie znamy dobrze? To poczatek znajomosci dopiero byl...
No tak, oczywiście, to początki, zaledwie zarzewie znajomości. Wiele związków nie powstaje już po tych pierwszych kilku spotkaniach. De facto nie stało sie nic strasznego dlatego powinnaś odpuścić temat i przestać się nim zajmować. Bywa po prostu.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 10:30   #30
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: co ja narobilam:((

A nie wydaje Wam się, że dla faceta była to zwyczajna znajomość z dziewczyną, a nie żadne podchody w celu jej zdobycia? Spotkali się na kawie raz, potem drugi. Może facet doszedł do wniosku, że miło się rozmawiało i tyle, większym uczuciem nie zapałał, podszedł do całej znajomości jak do zwykłego spotkania na kawie i miłych pogaduszek. A dziewczyna zaatakowala go tak, jakby byli w związku.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.