Nie wiem, czy dalej z nim być - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-27, 00:31   #1
airad96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2

Nie wiem, czy dalej z nim być


Witam. Jestem z moim chłopakiem od 1,5 roku. Dla mnie jest to mój pierwszy prawdziwy związek, on przede mną miał niezliczoną ilość partnerek "na chwilę". Na początku martwiła mnie jego przeszłość, bałam się, że będę jedynie tą kolejną, i może najpierw tak właśnie było. Jednak po 2-3 miesiącach zobaczyłam, że naprawdę mu na mnie zależy. Było cudownie do czasu, kiedy mnie zdradził-całował się z jakąś koleżanką po pijaku na imprezie, z której ja parę godzin temu wyszłam... Ale zależało mi na nim na tyle, że mu wybaczyłam i było ok, przez 2 miesiące-do czasu, kiedy nie zaczął kręcić z jakąś kolejną koleżanką (widać nawyki z przeszłości..). Ale gdy to zauważyłam, kazałam mu to zakończyć i było dobrze. Kolejne 2 miesiące po tym znowu problemy, tym razem ja go zdradziłam, w ten sam sposób, w jaki on mnie... Zaskakująco szybko mi wybaczył. Później było jeszcze kilka kłótni, zawsze o to samo-albo ja byłam zła o jego kontakty z koleżankami, albo on o moje z kolegami (obydwoje jesteśmy strasznymi zazdrośnikami). Co jakiś czas miałam chwile zawahania co do tego, czy dalej chcę z nim być, ale szybko mijały, jednak teraz poważnie się nad tym zastanawiam.. Dalej bolą mnie jego wszystkie "skoki w bok", nie potrafię o tym po prostu zapomnieć. Coraz częściej po prostu nudzę się w jego towarzystwie, on chyba w moim też, bo gdy tylko jest okazja, to spotykając się ze mną widzimy się też z jego kolegami.. Kolejnym problemem jest to, że mam dopiero 18 lat i mam ochotę się wyszaleć, spotykać też z innymi facetami, bo w sumie nie miałam nikogo poza nim. Myślałam, że naprawdę go kocham, niby 1,5 roku to tak naprawdę nic, ale czułam "to coś", a teraz naszły mnie wątpliwości. Widzę, że on mnie kocha i zraniłabym go zerwaniem, ale może tak byłoby lepiej? Nie wiem, co robić.

Edytowane przez klempaa
Czas edycji: 2014-03-03 o 21:01 Powód: przywrócenie treści posta
airad96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 00:39   #2
oh audrey
Rozeznanie
 
Avatar oh audrey
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 815
Dot.: Nie wiem, czy dalej z nim być

Jeżeli masz wątpliwości to go nie kochasz, on chyba Ciebie też nie. Na takie zachowania nie ma miejsca w miłości.
__________________
oh audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 01:40   #3
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Nie wiem, czy dalej z nim być

W ogóle nazwałabyś to związkiem?!!
ZDRADY CO CHWILĘ ?
To co wy do CH* do siebie czujecie?!
Zdradzacie się co sekundę z byle osobami,pod wpływem ? Nie potrafię tego skomentować ,dla mnie to jest maksymalnie nielogiczne BA!
Gdzie tu mowa o miłości?
Tak miłość rozumiesz?ze zdradzasz sama ?
Kobieto miej litość,naprawdę..
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 02:30   #4
pauliinaa1
Przyczajenie
 
Avatar pauliinaa1
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13
Dot.: Nie wiem, czy dalej z nim być

Cytat:
Napisane przez airad96 Pokaż wiadomość
Witam. Jestem z moim chłopakiem od 1,5 roku. Dla mnie jest to mój pierwszy prawdziwy związek, on przede mną miał niezliczoną ilość partnerek "na chwilę". Na początku martwiła mnie jego przeszłość, bałam się, że będę jedynie tą kolejną, i może najpierw tak właśnie było. Jednak po 2-3 miesiącach zobaczyłam, że naprawdę mu na mnie zależy. Było cudownie do czasu, kiedy mnie zdradził-całował się z jakąś koleżanką po pijaku na imprezie, z której ja parę godzin temu wyszłam... Ale zależało mi na nim na tyle, że mu wybaczyłam i było ok, przez 2 miesiące-do czasu, kiedy nie zaczął kręcić z jakąś kolejną koleżanką (widać nawyki z przeszłości..). Ale gdy to zauważyłam, kazałam mu to zakończyć i było dobrze. Kolejne 2 miesiące po tym znowu problemy, tym razem ja go zdradziłam, w ten sam sposób, w jaki on mnie... Zaskakująco szybko mi wybaczył. Później było jeszcze kilka kłótni, zawsze o to samo-albo ja byłam zła o jego kontakty z koleżankami, albo on o moje z kolegami (obydwoje jesteśmy strasznymi zazdrośnikami). Co jakiś czas miałam chwile zawahania co do tego, czy dalej chcę z nim być, ale szybko mijały, jednak teraz poważnie się nad tym zastanawiam.. Dalej bolą mnie jego wszystkie "skoki w bok", nie potrafię o tym po prostu zapomnieć. Coraz częściej po prostu nudzę się w jego towarzystwie, on chyba w moim też, bo gdy tylko jest okazja, to spotykając się ze mną widzimy się też z jego kolegami.. Kolejnym problemem jest to, że mam dopiero 18 lat i mam ochotę się wyszaleć, spotykać też z innymi facetami, bo w sumie nie miałam nikogo poza nim. Myślałam, że naprawdę go kocham, niby 1,5 roku to tak naprawdę nic, ale czułam "to coś", a teraz naszły mnie wątpliwości. Widzę, że on mnie kocha i zraniłabym go zerwaniem, ale może tak byłoby lepiej? Nie wiem, co robić.

Pomieszanie z poplątaniem. Bardzo mi przykro to pisać, ale to nie jest związek pomiędzy dwojgiem ludzi. To co Wy robicie/robiliście jest to chory układ, z którego im szybciej wybrniecie tym lepiej. Alkohol, jakieś całowanie, zdrady. Jesteś młoda, zanim oboje zrozumiecie czym jest prawdziwy związek, w którym powinno być zaufanie, szczerość i wierność to zdążycie mieć w międzyczasie jeszcze kilkanaście takich wybryków.
Korzystaj z życia w sposób w jaki chcesz, ale mniejsza szkoda dla Ciebie jeśli teraz to przerwiesz.


Z ciekawości, ile Twój chłopak ma lat?
pauliinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 08:18   #5
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Nie wiem, czy dalej z nim być

Clemence, pauliinaa1 zgadzam się z dziewczynami

Nie męcz się z nim kolejne 1,5 roku..
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 09:40   #6
airad96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Dot.: Nie wiem, czy dalej z nim być

Jest trochę ponad rok starszy. Te jego "wybryki" itd. skończyły się jakieś pół roku temu, tłumaczyłam sobie to tym, że musi się przyzwyczaić do takiego związku, bo wcześniej miał po 2 dziewczyny na raz, co tydzień inna itd... Ale właśnie pół roku temu jakoś się ogarnął i było ok, tyle że boję się, że jeśli kiedyś taki był to tego się nie zmieni i mnie będzie robił w ch*** dalej..
airad96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 10:35   #7
Koza_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 184
Dot.: Nie wiem, czy dalej z nim być

Matko Boska Częstochowska. Gdzie takie lalunie się rodzą? .
Ty i Twój ''TŻ'' nie jesteście wystarczająco dojrzali do związku,ale jak Wam taki układ pasuje to proszę bardzo. Zdradzajcie się nawzajem ile wlezie.
Koza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-27, 10:47   #8
oh audrey
Rozeznanie
 
Avatar oh audrey
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 815
Dot.: Nie wiem, czy dalej z nim być

To taka nowa moda wśród roczników 96 i niższych?
__________________
oh audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 11:24   #9
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Nie wiem, czy dalej z nim być

Pasujecie do siebie
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 12:45   #10
pauliinaa1
Przyczajenie
 
Avatar pauliinaa1
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13
Dot.: Nie wiem, czy dalej z nim być

Cytat:
Napisane przez airad96 Pokaż wiadomość
Jest trochę ponad rok starszy. Te jego "wybryki" itd. skończyły się jakieś pół roku temu, tłumaczyłam sobie to tym, że musi się przyzwyczaić do takiego związku, bo wcześniej miał po 2 dziewczyny na raz, co tydzień inna itd... Ale właśnie pół roku temu jakoś się ogarnął i było ok, tyle że boję się, że jeśli kiedyś taki był to tego się nie zmieni i mnie będzie robił w ch*** dalej..
Omatko bosko, 2 dziewczyny na raz? co tydzień inna? I Ty chciałaś z nim być? Miałaś dużo szczęścia, znałaś jego przeszłość, upodobania zanim z nim byłaś, wiele dziewczyn tej możliwości nie ma i potem wychodzą jakieś chore akcje ale one były nieświadome. Ty świadomie się krzywdzisz, znałaś jego przeszłość, wiesz jak potraktował Cię będąc z Tobą to już powinno definitywnie Tobą potrząsnąć. On się nie zmienił i nie zmieni, bo ma na takie zachowanie Twoje przyzwolenie ( to że mu wybaczyłaś).

Nie masz co się bać, kopnij kogucika w zadek i pozwól mu robić to co lubi ale bez Ciebie
pauliinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 14:46   #11
Vler
Raczkowanie
 
Avatar Vler
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalimdor
Wiadomości: 168
Dot.: Nie wiem, czy dalej z nim być

O borze zielony... Jedno drugiego warte

Zgadzam się z Clemence...
Cytat:
Napisane przez Clemence Pokaż wiadomość
W ogóle nazwałabyś to związkiem?!!
ZDRADY CO CHWILĘ ?
To co wy do CH* do siebie czujecie?!
Zdradzacie się co sekundę z byle osobami,pod wpływem ? Nie potrafię tego skomentować ,dla mnie to jest maksymalnie nielogiczne BA!
Gdzie tu mowa o miłości?
Tak miłość rozumiesz?ze zdradzasz sama ?
Kobieto miej litość,naprawdę..
__________________
"Problem to nie problem. Problem to Twoje podejście do problemu"
- Jack Sparrow
Vler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-27, 20:43   #12
Kocica84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 320
Dot.: Nie wiem, czy dalej z nim być

O rany dziewczyna potrzebuje porady bo jest młoda a nie które tu widze oceniają nie sytuacje ale ją samą Wiesz co ja myśle że to z jego strony nie jest miłość i raczej nie traktuje cie zbyt powaznie ma cie bo ma a poza tym jak piszesz potrzebujesz sie wyszaleć to szalejMoże powinniście od siebie odpocząć bo widać że ani ty ani on nie dojrzeliście do naprawde poważnego związku tym bardziej że masz wątpliwości to juz coś znaczy Pogadaj z nim o tym szczera rozmowa dobrze wam zrobi i wiele wyjaśni
Kocica84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 05:04   #13
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Nie wiem, czy dalej z nim być

Cytat:
Napisane przez airad96 Pokaż wiadomość
Witam. Jestem z moim chłopakiem od 1,5 roku. Dla mnie jest to mój pierwszy prawdziwy związek, on przede mną miał niezliczoną ilość partnerek "na chwilę". Na początku martwiła mnie jego przeszłość, bałam się, że będę jedynie tą kolejną, i może najpierw tak właśnie było. Jednak po 2-3 miesiącach zobaczyłam, że naprawdę mu na mnie zależy. Było cudownie do czasu, kiedy mnie zdradził-całował się z jakąś koleżanką po pijaku na imprezie, z której ja parę godzin temu wyszłam... Ale zależało mi na nim na tyle, że mu wybaczyłam i było ok, przez 2 miesiące-do czasu, kiedy nie zaczął kręcić z jakąś kolejną koleżanką (widać nawyki z przeszłości..). Ale gdy to zauważyłam, kazałam mu to zakończyć i było dobrze. Kolejne 2 miesiące po tym znowu problemy, tym razem ja go zdradziłam, w ten sam sposób, w jaki on mnie... Zaskakująco szybko mi wybaczył. Później było jeszcze kilka kłótni, zawsze o to samo-albo ja byłam zła o jego kontakty z koleżankami, albo on o moje z kolegami (obydwoje jesteśmy strasznymi zazdrośnikami). Co jakiś czas miałam chwile zawahania co do tego, czy dalej chcę z nim być, ale szybko mijały, jednak teraz poważnie się nad tym zastanawiam.. Dalej bolą mnie jego wszystkie "skoki w bok", nie potrafię o tym po prostu zapomnieć. Coraz częściej po prostu nudzę się w jego towarzystwie, on chyba w moim też, bo gdy tylko jest okazja, to spotykając się ze mną widzimy się też z jego kolegami.. Kolejnym problemem jest to, że mam dopiero 18 lat i mam ochotę się wyszaleć, spotykać też z innymi facetami, bo w sumie nie miałam nikogo poza nim. Myślałam, że naprawdę go kocham, niby 1,5 roku to tak naprawdę nic, ale czułam "to coś", a teraz naszły mnie wątpliwości. Widzę, że on mnie kocha i zraniłabym go zerwaniem, ale może tak byłoby lepiej? Nie wiem, co robić.
Krótko: bez urazy, ale oboje jeszcze nie dorośliscie (nie mam tu na myśli metryki) do poważnego związku. On ma skoki w bok, Ty miałaś skok w bok i chcesz się jeszcze wyszaleć. Odpuść sobie, wyszalej się a potem myśl o związku na powaznie. Najlepiej z kimś, kto będzie myśleć równie powaznie.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 09:04   #14
anna331
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3
Dot.: Nie wiem, czy dalej z nim być

Myślę że zdrady są niedopuszczalne w związku, ale co ja tam wiem.
Ps. Czy zawitalby ktoś do mnie,poniewaz mam podobny problem i już nie wie m co zrobić
anna331 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 16:58   #15
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Nie wiem, czy dalej z nim być

Cytat:
Napisane przez nick-reklama Pokaż wiadomość
Gratulacje kocica84! Dobre rady są zawsze w cenie a ocena moralności niewiele wnosi.
Anna331 - pisz śmiało, będziemy myśleć
bez urazy,ale takie porady są do niczego.dziewczyna zerwie obecny związek,ale nienauczona zasad między ludzkich przeniesie swoje kiepskie doświadczenie na kolejny związek.
proszę wybaczyć,ale może dlatego,że za darmo to taka rada do

Cytat:
Napisane przez Kocica84 Pokaż wiadomość
O rany dziewczyna potrzebuje porady bo jest młoda a nie które tu widze oceniają nie sytuacje ale ją samą Wiesz co ja myśle że to z jego strony nie jest miłość i raczej nie traktuje cie zbyt powaznie ma cie bo ma a poza tym jak piszesz potrzebujesz sie wyszaleć to szalejMoże powinniście od siebie odpocząć bo widać że ani ty ani on nie dojrzeliście do naprawde poważnego związku tym bardziej że masz wątpliwości to juz coś znaczy Pogadaj z nim o tym szczera rozmowa dobrze wam zrobi i wiele wyjaśni
mlodość nie jest tu usprawiedliwieniem,a brak moralności wyniesionej z domu
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-03-04 o 10:00 Powód: nick-reklama
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 20:15   #16
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Nie wiem, czy dalej z nim być

Cytat:
Napisane przez nick-reklama Pokaż wiadomość
Spokojnie, nie ma się co irytować. Moralności nie uczy się na forum
głaskanie po głowie nie pomoże,a utwierdza w przekonaniu o pozytywnym zachowaniu
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-03-04 o 10:00
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 18:00   #17
lipali95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 80
Dot.: Nie wiem, czy dalej z nim być

Przecież Ty już sama sobie odpowiedziałaś.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
lipali95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 00:04   #18
martyna_milka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4
Dot.: Nie wiem, czy dalej z nim być

Tak jak piszą moje poprzedniczki, niestety to jest trochę chory układ, ale 1,5 roku to nie jest tak mało i pewnie zdążyłaś już się przyzwyczaić do tego, że On jest. Na pewno nie łatwo będzie Ci się z nim rozstać, bo Twoje życie zmieni się diametralnie, ale myślę że wyjdzie Ci to na dobre. Będziesz miała wolną rękę do tego, żeby się wyszaleć itp. Być może wtedy zrozumiesz, że jednak Go kochasz i chcesz z Nim być bez skoków w bok. Tylko, że nie wiadomo czy wtedy z jego strony nie będzie już za późno.
martyna_milka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-09 01:04:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.