Chudnięcie 30+kg! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-05, 22:36   #1
DiFrancesco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 30
Red face

Chudnięcie 30+kg!


Hej!
Szukam dziewczyn ktore chca wspolnie schudnac ponad 30kg.
Obojetnie jaki wiek,byleby razem. Potrzebna mi motywacja innych ludzi, jak wiadomo w grupie razniej. Zawsze mozna podzielic sie przepisami,cwiczeniami, i otrzymac potrzebne wsparcie na przezycie kolejnego dnia!
Jezeli jest ktos chetny chetnie opisz co jest powodem otylosci, jak sobei z tym do tej pory radzisz, czemu checsz to zmienic. Pozwolcie ze zaczne

Od zawsze bylam grubszym dzieckiem, z czasem przestalam wychodzic z domu i siedzialam przed komputerem ponad 10godzin dziennie. W tym przyczyna byly choroby. Zawsze na cos choruje, to codzienne wymioty,goraczk itp itd, dlugo by wymieniac. Co sprawia ze nei zawsze bylam w stanie cwiczyc, przygotowac sobie jedzenie.
Lekko ponad tydzien temu stanelam na wage i sie przerazilam, zawsze bylam otyla, ale nigdy waga nie poszla od 0 do 0... Wazylam 120kg,przy wzroscie 164cm. Moim celem jest 75kg, a przynajmniej 90 do wakacji, wiem ze dam rade, ze wzgledu na duza wage szybko zleci. Kiedys schudlam w miesiac 15kg,waga sie utrzymywala 4 lata, do teraz. Mam 17lat, oraz BMI wskazuje 42. Chce dozyc wiecej niz 30lat, nie chce cukrzycy,chorej tarczycy,chorych kolan,stawow. Chce pozyc przynajmniej do 65!
Iz ze nigdy wchodzac na wage nie przezylam takiego szoku, mam duza motywacje by za siebie sie wziac, i mam nadzieje ze ktos sie przylaczy!

Chce abyscie dzieliy sie przepisami,cwiczeniami, jaka diete uzywacie! Wszystko co pomoze nam sie motywowac nawzajem.
DiFrancesco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 00:11   #2
slimmingwithme
Przyczajenie
 
Avatar slimmingwithme
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Chudnięcie 30+kg!

Hej x
Nie jest sekretem, że odchudzanie nie jest proste i właśnie dlatego miliony ludzi zmaga się z tym problemem każdego dnia.
Ja zmagam się ponad połowę mojego życia, wypróbowałam wszystkiego: wypróbowałam 1000 diet, kupowałam tabletki odchudzające, wydałam tysiące! Ba! - nawet chciałam zakupić tasiemca w kapsułce gdy osiągnęłam wagę 121 kilogramów przy wzroście 157cm, byłam tak bardzo zdesperowana. Wreszcie znalazłam coś, co działa!!! W 3 miesiące schudłam 19,2 kilo bez żadnej diety czy ćwiczeń. Nie ma efektu jo-jo i chudnę dalej, pozostało mi jeszcze 46,8 kilogramów do zrzucenia.
Jestem wręcz oszołomiona efektami i zamierzam dołączyć do mojego trybu życia ćwiczenia na siłowni oraz pływanie; jak tylko uporam się z przeziębieniem aby zmaksymalizować utratę wagi oraz wymodelować sylwetkę i nie mieć obwisłej skóry.
Dodałam swoje zdjęcie x
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg slimmngwithme.jpg (103,8 KB, 83 załadowań)
slimmingwithme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 12:25   #3
Gloria100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 373
Dot.: Chudnięcie 30+kg!

Cytat:
Napisane przez DiFrancesco Pokaż wiadomość
Hej!
Szukam dziewczyn ktore chca wspolnie schudnac ponad 30kg.
Obojetnie jaki wiek,byleby razem. Potrzebna mi motywacja innych ludzi, jak wiadomo w grupie razniej. Zawsze mozna podzielic sie przepisami,cwiczeniami, i otrzymac potrzebne wsparcie na przezycie kolejnego dnia!
Jezeli jest ktos chetny chetnie opisz co jest powodem otylosci, jak sobei z tym do tej pory radzisz, czemu checsz to zmienic. Pozwolcie ze zaczne

Od zawsze bylam grubszym dzieckiem, z czasem przestalam wychodzic z domu i siedzialam przed komputerem ponad 10godzin dziennie. W tym przyczyna byly choroby. Zawsze na cos choruje, to codzienne wymioty,goraczk itp itd, dlugo by wymieniac. Co sprawia ze nei zawsze bylam w stanie cwiczyc, przygotowac sobie jedzenie.
Lekko ponad tydzien temu stanelam na wage i sie przerazilam, zawsze bylam otyla, ale nigdy waga nie poszla od 0 do 0... Wazylam 120kg,przy wzroscie 164cm. Moim celem jest 75kg, a przynajmniej 90 do wakacji, wiem ze dam rade, ze wzgledu na duza wage szybko zleci. Kiedys schudlam w miesiac 15kg,waga sie utrzymywala 4 lata, do teraz. Mam 17lat, oraz BMI wskazuje 42. Chce dozyc wiecej niz 30lat, nie chce cukrzycy,chorej tarczycy,chorych kolan,stawow. Chce pozyc przynajmniej do 65!
Iz ze nigdy wchodzac na wage nie przezylam takiego szoku, mam duza motywacje by za siebie sie wziac, i mam nadzieje ze ktos sie przylaczy!

Chce abyscie dzieliy sie przepisami,cwiczeniami, jaka diete uzywacie! Wszystko co pomoze nam sie motywowac nawzajem.
Ja Ci chętnie będę towarzyszyć w odchudzaniu.
Mam zamiar chudnąć ok. 1 kg na tydzień, tak w sumie ze 20 kg przydałoby mi się schudnąć.
Motywacją jest to, że w sierpniu mam wesele w rodzinie, chciałabym pójść w jakiejś zwiewnej sukience i wyglądać w niej dobrze.
Zamierzam stosować dietę oraz więcej się ruszać, zwiększyć aktywność fizyczną bo prowadzę siedzący tryb życia.
Kupiłam sobie rowerek treningowy, lada dzień nadejdzie przesyłka.
Trzeba by opracować jakiś plan żywienia, mam nadzieję, że tu jeszcze zgłoszą się osoby, które mają doświadczenie w odchudzaniu i coś podpowiedzą.
Sama też szukam porad w internecie, przepisów dietetycznych.

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez slimmingwithme Pokaż wiadomość
Hej x
Nie jest sekretem, że odchudzanie nie jest proste i właśnie dlatego miliony ludzi zmaga się z tym problemem każdego dnia.
Ja zmagam się ponad połowę mojego życia, wypróbowałam wszystkiego: wypróbowałam 1000 diet, kupowałam tabletki odchudzające, wydałam tysiące! Ba! - nawet chciałam zakupić tasiemca w kapsułce gdy osiągnęłam wagę 121 kilogramów przy wzroście 157cm, byłam tak bardzo zdesperowana. Wreszcie znalazłam coś, co działa!!! W 3 miesiące schudłam 19,2 kilo bez żadnej diety czy ćwiczeń. Nie ma efektu jo-jo i chudnę dalej, pozostało mi jeszcze 46,8 kilogramów do zrzucenia.
Jestem wręcz oszołomiona efektami i zamierzam dołączyć do mojego trybu życia ćwiczenia na siłowni oraz pływanie; jak tylko uporam się z przeziębieniem aby zmaksymalizować utratę wagi oraz wymodelować sylwetkę i nie mieć obwisłej skóry.
Dodałam swoje zdjęcie x
Gratulacje, piękny wynik.
Ale, że tak bez żadnej diety, bez ćwiczeń to trudno mi uwierzyć.
Gloria100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 01:19   #4
DiFrancesco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 30
Dot.: Chudnięcie 30+kg!

Cytat:
Napisane przez Gloria100 Pokaż wiadomość
Ja Ci chętnie będę towarzyszyć w odchudzaniu.

Mam zamiar chudnąć ok. 1 kg na tydzień, tak w sumie ze 20 kg przydałoby mi się schudnąć.

Motywacją jest to, że w sierpniu mam wesele w rodzinie, chciałabym pójść w jakiejś zwiewnej sukience i wyglądać w niej dobrze.

Zamierzam stosować dietę oraz więcej się ruszać, zwiększyć aktywność fizyczną bo prowadzę siedzący tryb życia.

Kupiłam sobie rowerek treningowy, lada dzień nadejdzie przesyłka.

Trzeba by opracować jakiś plan żywienia, mam nadzieję, że tu jeszcze zgłoszą się osoby, które mają doświadczenie w odchudzaniu i coś podpowiedzą.

Sama też szukam porad w internecie, przepisów dietetycznych.

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------





Gratulacje, piękny wynik.

Ale, że tak bez żadnej diety, bez ćwiczeń to trudno mi uwierzyć.

Milo ze sie odezwalas, juz tracilam nadzieje.
Ja 2 lata temu stosowalam diete plaz poludnia, nie dla kazdego bo naprawde wiele trzeba odstawic i dokladnie ja stosowac ale efekty niesamowite. Niestety nie wiem czy moge do niej wrocic bo tak wiele schudlam w krotkim czasie ze skora popekala, a robilam to bez cwiczen mianowicie 15kg w 3 tygodnie. Najlepsze jest to ze poki co bez efektu jojo ja mam w domu bieznie ktora mam zamiar zaczac uzywac od poniedzialku- musze zrobic wiecej miejsca na nia w pokoju
Co masz zamiar cwiczyc procz rowerka? Czy tylkoto? Ja przekonalam mame i potowarzyszy mi w weekend na basen poniewaz ma problemy z plecami. Ciekawi mnie jak dlugo na ten basen pochodze


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
DiFrancesco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 15:29   #5
Gloria100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 373
Dot.: Chudnięcie 30+kg!

Cytat:
Napisane przez DiFrancesco Pokaż wiadomość
Milo ze sie odezwalas, juz tracilam nadzieje.
Ja 2 lata temu stosowalam diete plaz poludnia, nie dla kazdego bo naprawde wiele trzeba odstawic i dokladnie ja stosowac ale efekty niesamowite. Niestety nie wiem czy moge do niej wrocic bo tak wiele schudlam w krotkim czasie ze skora popekala, a robilam to bez cwiczen mianowicie 15kg w 3 tygodnie. Najlepsze jest to ze poki co bez efektu jojo ja mam w domu bieznie ktora mam zamiar zaczac uzywac od poniedzialku- musze zrobic wiecej miejsca na nia w pokoju
Co masz zamiar cwiczyc procz rowerka? Czy tylkoto? Ja przekonalam mame i potowarzyszy mi w weekend na basen poniewaz ma problemy z plecami. Ciekawi mnie jak dlugo na ten basen pochodze


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oprócz rowerka to jeszcze mam zamiar dużo chodzić. Kupiłam już też kijki do chodzenia. A także jakieś ćwiczenia w domu wzorując się na filmikach z internetu. Jestem słaba kondycyjnie, szybko się męczę. Pani Chodakowska czy Mel B to nie dla mnie, nie nadążyłabym. Może za jakiś czas spróbuję.
W sprawie diety to zbieram różne przepisy na razie, jutro i w niedzielę będę podliczać ile to ma kalorii.
Zrobię też odpowiednie zakupy. I zaczynam z dietą od poniedziałku.
W diecie to u mnie będzie ogromna zmiana.
Na spacer z kijkami to już jutro pójdę.
To miło, że masz chętną mamę do towarzyszenia Ci w odchudzaniu.
Ja muszę sobie dać radę sama jakoś, jedynie liczę na Twoje wirtualne wsparcie.
Damy radę.
Gloria100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 14:54   #6
DiFrancesco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 30
Dot.: Chudnięcie 30+kg!

Cytat:
Napisane przez Gloria100 Pokaż wiadomość
Oprócz rowerka to jeszcze mam zamiar dużo chodzić. Kupiłam już też kijki do chodzenia. A także jakieś ćwiczenia w domu wzorując się na filmikach z internetu. Jestem słaba kondycyjnie, szybko się męczę. Pani Chodakowska czy Mel B to nie dla mnie, nie nadążyłabym. Może za jakiś czas spróbuję.

W sprawie diety to zbieram różne przepisy na razie, jutro i w niedzielę będę podliczać ile to ma kalorii.

Zrobię też odpowiednie zakupy. I zaczynam z dietą od poniedziałku.

W diecie to u mnie będzie ogromna zmiana.

Na spacer z kijkami to już jutro pójdę.

To miło, że masz chętną mamę do towarzyszenia Ci w odchudzaniu.

Ja muszę sobie dać radę sama jakoś, jedynie liczę na Twoje wirtualne wsparcie.

Damy radę.

Kijki bardzo dobrze dzialaja bo uzywasz prawie calego ciala tez mam slaba kondycje ale skalpel Chodakowskej dam rade do 15 min i pozniej juz sie dusze na podlodze haha.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
DiFrancesco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 15:26   #7
Gloria100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 373
Dot.: Chudnięcie 30+kg!

Zrobiłam zakupy na nową drogę życia.
Witaj zielona herbato, wodo niegazowana
Kupiłam sporo warzyw, owoców, których do tej pory nie jadałam zbyt często a nawet wcale.
Wzięłam też kilka produktów z półki ze zdrową żywnością o których istnieniu nawet nie wiedziałam. I sporo przypraw naturalnych bez zawartości wegety.
Ciężko będzie zapewne bo to radykalna zmiana w moim odżywianiu, w którym królowały kajzerki z masłem i wędliną, zupa pomidorowa z ryżem albo rosół i schabowe na zmianę z pieczonym kurczakiem.
A także jogurty i serki owocowe.
Z owoców to jadłam głównie banany i mandarynki, w lecie jeszcze truskawki, czereśnie, z warzyw ogórki korniszony, pomidory w lecie i sok marchewkowy z kartonika.
Nie mam zamiaru rezygnować ze słodyczy bo wiem, że nie dam rady żyć bez przekąszenia czegoś słodkiego.
Mam zamiar zamienić gotowe kupione w sklepie na robione w domu ze zdrowych składników z ksylitolem zamiast cukru lub na bazie daktyli, banana.
Miałam zacząć w poniedziałek lecz ponieważ mam większość składników to już jutro zacznę.
Dziś byłam pół godziny na kijkach. Miałam zamiar iść szybkim krokiem ale z powodu oblodzonej drogi a czasem zasp nie dało się.
Do tego rażące słońce a ja bez okularów. Wróciłam szybciej niż zamierzałam bo łzawiły mi oczy.
Jutro przygotuję się lepiej.

A jak u Ciebie? Jak Ci idzie?

Edytowane przez Gloria100
Czas edycji: 2017-02-11 o 15:28
Gloria100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-11, 21:20   #8
DiFrancesco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 30
Dot.: Chudnięcie 30+kg!

Ja zaczynam od Poniedzialku z dieta. Poki co poleglam, dzisiaj cala pizza z kurczakiem,pieczarkami i rokietta siewna. Nie jest jakis tlusta ale wiadomo-ser

Musze sie troche ogarnac ze spaniem, siedze do 5 o 9 wstaje ide z psami na spacer i wracam spie do 15 haha.

Slodycze polecam probowac odstawic. Sproboj zamiennikow, jest wiele batonow ktore mozesz robic, babki lub ciasta. Wszystko zdrowe i slodkie. Ja odstawiam czekolade na czekolade gorzka 85%. 90% juz nie przelkne, a wspiera trawienie.

Ja w tygodniu zamiast slodyczy i przekasek jem smakowe twarogi, kiedys mi nie podchodzily ale teraz smakuja jak nigdy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
DiFrancesco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 14:16   #9
Gloria100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 373
Dot.: Chudnięcie 30+kg!

Cytat:
Napisane przez DiFrancesco Pokaż wiadomość
Ja zaczynam od Poniedzialku z dieta. Poki co poleglam, dzisiaj cala pizza z kurczakiem,pieczarkami i rokietta siewna. Nie jest jakis tlusta ale wiadomo-ser

Musze sie troche ogarnac ze spaniem, siedze do 5 o 9 wstaje ide z psami na spacer i wracam spie do 15 haha.

Slodycze polecam probowac odstawic. Sproboj zamiennikow, jest wiele batonow ktore mozesz robic, babki lub ciasta. Wszystko zdrowe i slodkie. Ja odstawiam czekolade na czekolade gorzka 85%. 90% juz nie przelkne, a wspiera trawienie.

Ja w tygodniu zamiast slodyczy i przekasek jem smakowe twarogi, kiedys mi nie podchodzily ale teraz smakuja jak nigdy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smakowe twarogi to masz na myśli takie serki słodzone owocowe, czy jakieś inne?
Ja takie owocowe słodzone właśnie chce odstawić, nie będę ich już kupować. Tylko naturalne bez dodatków będę jeść.
Jestem po trzech posiłkach z nowej diety.
Dziś jeszcze bez ważenia porcji, liczenia kalorii.
Spróbowałam kilka nowych smaków, pierwszy raz od kilku lat zjadłam kaszę gryczaną, a zupełnie po raz pierwszy w życiu seler naciowy. Niespecjalnie mi to smakuje ale da się zjeść.
Będę jadła 5 posiłków dziennie, w każdym mają być przynajmniej 2 warzywa. W 1 i 2 posiłku także owoce. Potem owoce już nie tylko same warzywa.
Do tego kasze różne, mięso, ryba przynajmniej 2 razy na tydzień, jaja, naturalne ser, jogurt, kefir.
Jakoś to muszę ogarnąć aby zbyt dużo czasu nie poświęcać na gotowanie tylko gotować na 2-3 dni.

Z kijkami chodziłam dziś jakieś 2 km. Obeszłam swój dom dookoła na zewnątrz 50 razy. Dom ma jakieś 40 m obwodu. Po przeliczeniu wychodzi, ze to 2 km. Więcej mi się nie chciało.
Gloria100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 14:39   #10
DiFrancesco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 30
Dot.: Chudnięcie 30+kg!

Ja wlasnie wstalam, zbudzil mnie chlopak o 15
Wiesz twarog jak sie dodaje do sernika? Nie wiem czy w Polsce jest takie fostepne ale tu w Szwecji sa wlasnie takie twarogi co sie daje do sernika tylko ze BEZ CURKU, natruralne i sa smakowe. Maja bardzo malutko kalori i najczesciej jedza je sportowcy zawodowi bo maja az 16g protein.

Ja uwielbiam kasze gryczana, do tylu rzeczy pasuje !

Ja zaczynam od 3-4 posilkow, musze jesc je o tycj samych porach bo teraz to tak roznie jem ze masakra

Ja w tej chwili jem zawsze POL talerza warzyw. I soki z owocow warzyw.
Np- pomarancz-burak-seler-ananas-szpinak
Rozne soki swiezo wycisniete
We wtorek musze poprosic o badanie na cukrzyce i tarczyce, nie jem tak tragicznke a mimo wszystko mam 40kg nadwagi

Swoja droga ile wazysz i ile masz wzrostu?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
DiFrancesco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 15:25   #11
Gloria100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 373
Dot.: Chudnięcie 30+kg!

Cytat:
Napisane przez DiFrancesco Pokaż wiadomość
Ja wlasnie wstalam, zbudzil mnie chlopak o 15
Wiesz twarog jak sie dodaje do sernika? Nie wiem czy w Polsce jest takie fostepne ale tu w Szwecji sa wlasnie takie twarogi co sie daje do sernika tylko ze BEZ CURKU, natruralne i sa smakowe. Maja bardzo malutko kalori i najczesciej jedza je sportowcy zawodowi bo maja az 16g protein.

Ja uwielbiam kasze gryczana, do tylu rzeczy pasuje !

Ja zaczynam od 3-4 posilkow, musze jesc je o tycj samych porach bo teraz to tak roznie jem ze masakra

Ja w tej chwili jem zawsze POL talerza warzyw. I soki z owocow warzyw.
Np- pomarancz-burak-seler-ananas-szpinak
Rozne soki swiezo wycisniete
We wtorek musze poprosic o badanie na cukrzyce i tarczyce, nie jem tak tragicznke a mimo wszystko mam 40kg nadwagi

Swoja droga ile wazysz i ile masz wzrostu?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam 178 cm wzrostu i waga jak w nicku prawie 100 kg.
Kilka dni temu ważyłam się i było 98,5 w ubraniu.
Potrzebuje schudnąć ze 20 kg. Wtedy już będę dobrze wyglądać, zniknie opona z brzucha.
Założyłam sobie, że to się stanie do 15 sierpnia.
Mam 6 miesięcy, co daje ok. 3,5 kg na miesiąc. Jest to możliwe.
Przy okazji chciałabym zdrowo się odżywiać bo to co jadłam do tej pory to zdrowe nie było za bardzo.
Nie obżerałam się aż tak bardzo, ilościowo to nie było dużo, jednak dużo było w moich posiłkach i napojach cukru, piłam dużo napojów gazowanych słodzonych, trochę cukierków, ciastek.
Już wiem o jaki twaróg chodzi, w Polsce też taki jest w kilku rodzajach, chudy, półtłusty, tłusty. Różnią się zawartością tłuszczu.
Twarożki niesłodzone smakowe też są, ze szczypiorkiem, z rzodkiewką, z ziołami.

A czemu tak nieregularnie śpisz i w takich dziwnych godzinach?
Nie chodzisz do szkoły?
Gloria100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-13, 06:56   #12
ewa 81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 245
Dot.: Chudnięcie 30+kg!

Witam mogę do Was ,mogę ?

troszkę starsza koleżanka

Wiedzę teoretyczną co do odchudzania mam opanowaną do perfekcji gorzej z praktyką jestem niestety też " niegrzecznym "pacjentem -byłam w poradni leczenia otyłości ale z racji tego że rozczarowałam się wizytą tyle mnie tam widzieli ...Z racji problemów zdrowotnych wiedzę mam sporą o dietach więc służę pomocą

Startuję z podobną wagą jak autorka - 112 kg i wzrost 158 cm

Podstawy zdrowej diety od mojej Pani diabetolog :
- minimum 5 posiłków ( 3 + drugie śniadanie i podwieczorek ) najlepiej w równych odstępach ...Dla tych których dzień jest długi nawet 6 posiłków ...
Unikać produktów Light
Dla chętnych -warto zwracać uwagę na IG (indeks glikemiczny ) produktów

Zanim zaczniecie się odchudzać warto zrobić minimum badań -tsh + FT4 + glukoza na czczo bo tu może być problem
__________________
Ludzie nie płaczą dlatego, że są słabi.... płaczą, ponieważ byli silni zbyt długo....
ewa 81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 11:50   #13
Gloria100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 373
Dot.: Chudnięcie 30+kg!

Cytat:
Napisane przez ewa 81 Pokaż wiadomość
Witam mogę do Was ,mogę ?

troszkę starsza koleżanka

Wiedzę teoretyczną co do odchudzania mam opanowaną do perfekcji gorzej z praktyką jestem niestety też " niegrzecznym "pacjentem -byłam w poradni leczenia otyłości ale z racji tego że rozczarowałam się wizytą tyle mnie tam widzieli ...Z racji problemów zdrowotnych wiedzę mam sporą o dietach więc służę pomocą

Startuję z podobną wagą jak autorka - 112 kg i wzrost 158 cm

Podstawy zdrowej diety od mojej Pani diabetolog :
- minimum 5 posiłków ( 3 + drugie śniadanie i podwieczorek ) najlepiej w równych odstępach ...Dla tych których dzień jest długi nawet 6 posiłków ...
Unikać produktów Light
Dla chętnych -warto zwracać uwagę na IG (indeks glikemiczny ) produktów

Zanim zaczniecie się odchudzać warto zrobić minimum badań -tsh + FT4 + glukoza na czczo bo tu może być problem
Świetnie, że chcesz dołączyć do nas.

A co było powodem rozczarowania w poradni leczenia otyłości?
Sama też kiedyś zastanawiałam się nad wizytą w takiej poradni.
Jednak na razie postanowiłam sama dać sobie radę.
Miałam też pomysł zapisać się do Centrum Gaca po obejrzeniu w telewizji programu "Pytanie na śniadanie"
Lecz gdy dowiedziałam się jakie to koszty miesięczne to zrezygnowałam, wole za te pieniądze kupić zdrowsze jedzenie a potem mniejsze ubrania.

Nagotowałam 3 garnki zdrowych potraw, leczo, zupa warzywna, kapuśniak z warzywami.
Będę tylko odgrzewać przez najbliższe 3 dni.
Mam problem z ustaleniem kaloryczności tych dań bo ponieważ to mieszanka warzyw to trudno mi wyliczyć ile danego warzywa jest w potrawie, ile w porcji bo gotowałam dużą ilość na raz.

Kupiłam nasiona chia i nie bardzo wiem co z nimi zrobić.
Gloria100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 13:37   #14
DiFrancesco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 30
Dot.: Chudnięcie 30+kg!

Fajnie ze nowa osoba Glorio, chodze do szkoly ale z powodow zdrowotnych nie czesto tam jestem.
Ja dzisiaj robie obiady na kolejne 2 dni, piersi kurczaka pieczone i przerozne warzywa. 0chleba makaronow i ryzu.
Ciezko u mnie by jesc regularnie. Wstalam o 9, teraz dopiero zjadlam pierwszy posilek (14:30) i byla nim bulka z lekka szynka serem ogorkiem i pomidorem, jedyne co mialam pod reka w szkole. Po szkole jade po serki twarogowe.

Ewo, ja chodze do przychodni takiej i jest bardzo mila pani. Dostaje stamtad skierowania do lekarzy itp wiec z wiekszosci jest to jedynym powodem
Dlaczego tam jestem bo mam duze problemy zdrowotne. Jutro mam wizyte, vede prosila o scisla diete i zestaw cwiczen od gymnastyka. Robilam 2 tygodnie temu robilam badania krwi na wiekszosc rzeczy i zobaczymy co i jak wyglada. Dalej bede robila badania na tarczyce, cukrzyce itp


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
DiFrancesco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 14:44   #15
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Chudnięcie 30+kg!

Cytat:
Napisane przez slimmingwithme Pokaż wiadomość
Hej x
Nie jest sekretem, że odchudzanie nie jest proste i właśnie dlatego miliony ludzi zmaga się z tym problemem każdego dnia.
Ja zmagam się ponad połowę mojego życia, wypróbowałam wszystkiego: wypróbowałam 1000 diet, kupowałam tabletki odchudzające, wydałam tysiące! Ba! - nawet chciałam zakupić tasiemca w kapsułce gdy osiągnęłam wagę 121 kilogramów przy wzroście 157cm, byłam tak bardzo zdesperowana. Wreszcie znalazłam coś, co działa!!! W 3 miesiące schudłam 19,2 kilo bez żadnej diety czy ćwiczeń. Nie ma efektu jo-jo i chudnę dalej, pozostało mi jeszcze 46,8 kilogramów do zrzucenia.
Jestem wręcz oszołomiona efektami i zamierzam dołączyć do mojego trybu życia ćwiczenia na siłowni oraz pływanie; jak tylko uporam się z przeziębieniem aby zmaksymalizować utratę wagi oraz wymodelować sylwetkę i nie mieć obwisłej skóry.
Dodałam swoje zdjęcie x
ja się pytam jak?
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 15:03   #16
DiFrancesco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 30
Dot.: Chudnięcie 30+kg!

Cytat:
Napisane przez dorris23 Pokaż wiadomość
ja się pytam jak?

Mi sie wydaje ze to jakis spam reklama "magicznych preparatow" na diete gdzie kazdy wie ze nie dzialaja


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
DiFrancesco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 16:34   #17
ewa 81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 245
Dot.: Chudnięcie 30+kg!

Cytat:
Napisane przez Gloria100 Pokaż wiadomość
Świetnie, że chcesz dołączyć do nas.

A co było powodem rozczarowania w poradni leczenia otyłości?

Kupiłam nasiona chia i nie bardzo wiem co z nimi zrobić.
Rozczarowałam się ponieważ po za wykładem co wolno jeść a co nie wolno i wręczeniu kartki z wykazem IG -oraz terminem kolejnej wiz za 3 mieś nic więcej nie otrzymałam :tzn -skier.na badania /do specjalisty itd..

Nasiona chia -super sprawa -można z nich puding zrobić ,dodawać do wszelkiego rodzaju płatków owsianek ,koktajli,sałatek itd ...
Warzywa -moja diabetolog twierdzi ze te można bez ograniczeń

Bułka na śniadanie i to puźne -kiepski pomysł po pierwsze -sniadanie powinniśmy zjeść do godziny od wstania ( to w teorii bo praktyka ) po drugie bułka =wysokie IG więc szybki wzrost glukozy -uczucie najedzenia i szybki spadek -głodek ...

Cytat:
Napisane przez DiFrancesco Pokaż wiadomość
Mi sie wydaje ze to jakis spam reklama "magicznych preparatow" na diete gdzie kazdy wie ze nie dzialaja


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak myślę
__________________
Ludzie nie płaczą dlatego, że są słabi.... płaczą, ponieważ byli silni zbyt długo....
ewa 81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 19:52   #18
katanaka
Raczkowanie
 
Avatar katanaka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 125
Dot.: Chudnięcie 30+kg!

Cześć dziewczyny,
Też właśnie mam zamiar się odchudzać, a odchudzałam się już milion razy bo właściwie całe życie jestem "większa", najwięcej schudłam na dukanie prawie 20 kg, ale tak jak szybko schudłam szybko wróciło bo nie zastosowałam wszystkich faz. Teraz mam zamiar mniej jeść bo mnie gubią słodycze. Od kilku lat moja waga było w granicy 106 kg a dziś pokazała 114,5 przy 172cm wzrostu. Motywację mam bo za 7 miesięcy mam ślub i chce jakoś wyglądać w sukni ślubnej, nie oczekuje nie wiadomo jakiś cudów ale te 15, 20 kg by mi starczyło i wiem ze mogę dać radę. Tylko koniec podjadania słodyczy, dziś np. zjadłam całe pudełko ptasiego mleczka
Moja dieta to MŻ mam nadzieje że dam radę choćby do tych 99 kg schudnąć do ślubu.
katanaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-14, 13:25   #19
Gloria100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 373
Dot.: Chudnięcie 30+kg!

Jak fajnie, że coraz nas tu więcej zainteresowanych niszczeniem tłuszczu

Wczoraj chciałam coś napisać ale nie mogłam się zalogować, próbując kilka razy.

Mam rowerek stacjonarny, wczoraj miałam wielki zapał i pedałowałam zbyt długo, dzisiaj mam zakwasy, trudno mi wchodzić po schodach, kucnąć.
Dieta jakoś idzie tylko pewnie zgrzeszę wkrótce bo dostałam trochę walentynkowych słodyczy, pralinki i piernikowe serce w czekoladzie. I kusi. Sprawdziłam datę ważności, mogą poczekać jeszcze parę miesięcy. Gdyby miały krótką datę ważności to miałabym usprawiedliwienie, że trzeba to koniecznie zjeść aby się nie zmarnowało. Będzie to sprawdzian dla mojej silnej woli.
Gloria100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-14, 13:30   #20
DiFrancesco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 30
Dot.: Chudnięcie 30+kg!

Cytat:
Napisane przez ewa 81 Pokaż wiadomość
Rozczarowałam się ponieważ po za wykładem co wolno jeść a co nie wolno i wręczeniu kartki z wykazem IG -oraz terminem kolejnej wiz za 3 mieś nic więcej nie otrzymałam :tzn -skier.na badania /do specjalisty itd..

Nasiona chia -super sprawa -można z nich puding zrobić ,dodawać do wszelkiego rodzaju płatków owsianek ,koktajli,sałatek itd ...
Warzywa -moja diabetolog twierdzi ze te można bez ograniczeń

Bułka na śniadanie i to puźne -kiepski pomysł po pierwsze -sniadanie powinniśmy zjeść do godziny od wstania ( to w teorii bo praktyka ) po drugie bułka =wysokie IG więc szybki wzrost glukozy -uczucie najedzenia i szybki spadek -głodek ...

Też tak myślę

Wiem o tym. Nie mialam wyboru, zaspalam do szkoly a trzeba sie ogarnac i wyjsc z psami. Mialam do wyboru to lub glodzenie sie az wroce do domu a w domu bylam o 18.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez katanaka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
Też właśnie mam zamiar się odchudzać, a odchudzałam się już milion razy bo właściwie całe życie jestem "większa", najwięcej schudłam na dukanie prawie 20 kg, ale tak jak szybko schudłam szybko wróciło bo nie zastosowałam wszystkich faz. Teraz mam zamiar mniej jeść bo mnie gubią słodycze. Od kilku lat moja waga było w granicy 106 kg a dziś pokazała 114,5 przy 172cm wzrostu. Motywację mam bo za 7 miesięcy mam ślub i chce jakoś wyglądać w sukni ślubnej, nie oczekuje nie wiadomo jakiś cudów ale te 15, 20 kg by mi starczyło i wiem ze mogę dać radę. Tylko koniec podjadania słodyczy, dziś np. zjadłam całe pudełko ptasiego mleczka
Moja dieta to MŻ mam nadzieje że dam radę choćby do tych 99 kg schudnąć do ślubu.

Ale wez i wez sie sie oprzyj. Co prawda ja po 6 kostkach zaczynam wymiotowac no ale ... wsumie u mnie to plus, nie jem wiele slodkiego bo po tym zawsze wymiotuje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
DiFrancesco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-14, 15:20   #21
katanaka
Raczkowanie
 
Avatar katanaka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 125
Dot.: Chudnięcie 30+kg!

Zrobiłam sobie dziś zakupy - sałata, serek wiejski, szynkę drobiową, chleb ciemny pełnoziarnisty, jako przekąskę 2 kalarepy, a coś słodkiego to 2 banany i tyle na dziś starczy.
katanaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-14, 23:53   #22
DiFrancesco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 30
Dot.: Chudnięcie 30+kg!

IMG_1487116147.861835.jpg


Wstalam o 13 pojechalam na zakupy i okolo 15 zjadlam pierwszy posilek. Jak wstane nie moge jesc przynajmniej przez 2-3h poniewaz wywoluje u mnie to wymioty. Ahhh te problemy z zaladkiem.Tak wygladaly dzisiaj moje 2 obiady. W taki sposob kiedys schudlam w miesiac 15kg. Do tego 4 litry wody z kranu. 100gram zwyklego twarogu i jeden banan. Niestety nie mialam ciemnego makaronu wiec uzylam zwyklego.
Mieso z piersi kurczaka-zmielone
Sos- podstawowe przyprawy,cebula, zgniecione pomidory.
Salatka- pomidor,papryka,marchewka ,seler,burak oraz szczypior bez zadnej oliwki ani innych dodatkow, plus domowe ogorki.
Zrobilam sobie dzisiaj kanapke na jutro z szynka z indyka ser pomidor zeby znowu nie kupic bulki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
DiFrancesco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-15, 11:54   #23
katanaka
Raczkowanie
 
Avatar katanaka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 125
Dot.: Chudnięcie 30+kg!

Apetycznie wygląda ten obiad.
Dzisiaj miałam pierś w kurczaka w papirusie z ziemniakami i surówką z kapusty pekińskiej, na śniadanie 1 kromka chleba pełnoziarnistego z almette i serem wiejski z szynka z kurczaka.
katanaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-15, 17:50   #24
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Chudnięcie 30+kg!

a jak u was osób otyłych z cukrem? cukrzycą?
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-15, 18:56   #25
Gloria100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 373
Dot.: Chudnięcie 30+kg!

Cytat:
Napisane przez dorris23 Pokaż wiadomość
a jak u was osób otyłych z cukrem? cukrzycą?
Mój poziom cukru rano na czczo to 115-120
Jest to powyżej normy jednak nigdy lekarz rodzinny nie dał mi skierowania do poradni diabetologicznej twierdząc, że to jest normalne u osób z taką otyłością jak moja te ponad 20 kg nadwagi.
Dostałam zalecenia aby schudnąć i więcej się ruszać, mniej jeść, nie jeść słodkiego i poziom cukru spadnie.
Dlatego jeśli mam nadzieję uda mi się chudnąć to zrobię znowu badania na cukier.
Ostatnio robiłam w grudniu, waga ta sama co dziś.

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez DiFrancesco Pokaż wiadomość
Załącznik 6915867


Wstalam o 13 pojechalam na zakupy i okolo 15 zjadlam pierwszy posilek. Jak wstane nie moge jesc przynajmniej przez 2-3h poniewaz wywoluje u mnie to wymioty. Ahhh te problemy z zaladkiem.Tak wygladaly dzisiaj moje 2 obiady. W taki sposob kiedys schudlam w miesiac 15kg. Do tego 4 litry wody z kranu. 100gram zwyklego twarogu i jeden banan. Niestety nie mialam ciemnego makaronu wiec uzylam zwyklego.
Mieso z piersi kurczaka-zmielone
Sos- podstawowe przyprawy,cebula, zgniecione pomidory.
Salatka- pomidor,papryka,marchewka ,seler,burak oraz szczypior bez zadnej oliwki ani innych dodatkow, plus domowe ogorki.
Zrobilam sobie dzisiaj kanapke na jutro z szynka z indyka ser pomidor zeby znowu nie kupic bulki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wiesz, ja nie chcę abyś pomyślała, że się wymądrzam bo żaden ze mnie lekarz czy dietetyk ale wydaje mi się, że picie dziennie 4 l wody to za dużo.
Gdzieś czytałam, że za dużo to nie można pić bo wypłukuje się różne potrzebne pierwiastki z organizmu.
Dodatkowo rozcieńcza się za bardzo sok żołądkowy i są problemy z trawieniem.
Nie pamiętam gdzie to czytałam, nie podam linka do tych wiadomości.

Jeszcze chciałam dodać, że też czytałam i stosuję się do tego, że do warzyw trzeba dodać niewielką ilość tłuszczu aby witaminy rozpuszczalne w tłuszczach się wchłaniały.

Edytowane przez Gloria100
Czas edycji: 2017-02-15 o 19:00
Gloria100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-15, 19:13   #26
DiFrancesco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 30
Dot.: Chudnięcie 30+kg!

Cytat:
Napisane przez Gloria100 Pokaż wiadomość
Mój poziom cukru rano na czczo to 115-120
Jest to powyżej normy jednak nigdy lekarz rodzinny nie dał mi skierowania do poradni diabetologicznej twierdząc, że to jest normalne u osób z taką otyłością jak moja te ponad 20 kg nadwagi.
Dostałam zalecenia aby schudnąć i więcej się ruszać, mniej jeść, nie jeść słodkiego i poziom cukru spadnie.
Dlatego jeśli mam nadzieję uda mi się chudnąć to zrobię znowu badania na cukier.
Ostatnio robiłam w grudniu, waga ta sama co dziś.

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------




Wiesz, ja nie chcę abyś pomyślała, że się wymądrzam bo żaden ze mnie lekarz czy dietetyk ale wydaje mi się, że picie dziennie 4 l wody to za dużo.
Gdzieś czytałam, że za dużo to nie można pić bo wypłukuje się różne potrzebne pierwiastki z organizmu.
Dodatkowo rozcieńcza się za bardzo sok żołądkowy i są problemy z trawieniem.
Nie pamiętam gdzie to czytałam, nie podam linka do tych wiadomości.

Jeszcze chciałam dodać, że też czytałam i stosuję się do tego, że do warzyw trzeba dodać niewielką ilość tłuszczu aby witaminy rozpuszczalne w tłuszczach się wchłaniały.

Powinno sie pic iles tam wody na 1kg ciala. U mnie wyliczal to lekarz przy mojej nadwadze 40kg wypada okolo 3.5-4kg, kazda osoba potrzebuje innej ilosci. Np osoba z normalna waga potrzebuje 2-2.5l
Ja musze duzo uzupelniac poniewaz mam problemy ze skora jezeli nie nawadniam od wewnatrz to wychodza na wierzch egzyma i zapalenie skory


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Napisane przez dorris23 Pokaż wiadomość
a jak u was osób otyłych z cukrem? cukrzycą?
Ja niestety nie wiem jaki mam poziom cukru, niecaly rok temu mialam badany i byl w normie. Cukrzycy jak nigdy nie mialam tak i nie mam, lecz niedlugo ide znowu na badania kontrolne.
DiFrancesco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-15, 20:33   #27
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Chudnięcie 30+kg!

Cytat:
Napisane przez Gloria100 Pokaż wiadomość
Jeszcze chciałam dodać, że też czytałam i stosuję się do tego, że do warzyw trzeba dodać niewielką ilość tłuszczu aby witaminy rozpuszczalne w tłuszczach się wchłaniały.
Witam

tłuszcz do witamin to mit. Warzywa posiadają wystarczającą ilość tłuszczu by witaminy się wchłaniały. Natura jest bardzo mądra i wie co robi
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-16, 12:49   #28
Gloria100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 373
Dot.: Chudnięcie 30+kg!

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
Witam

tłuszcz do witamin to mit. Warzywa posiadają wystarczającą ilość tłuszczu by witaminy się wchłaniały. Natura jest bardzo mądra i wie co robi
Przeciętnemu człowiekowi trudno się w tym wszystkim połapać co jest prawdą a co mitem. Jesteśmy zalewani nieraz sprzecznymi informacjami dotyczących wielu dziedzin zdrowia.
Tak jak np. ostatnio z tym szczepieniem dzieci, szczepić czy nie szczepić.
Gloria100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-16, 13:27   #29
DiFrancesco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 30
Dot.: Chudnięcie 30+kg!

Cytat:
Napisane przez Gloria100 Pokaż wiadomość
Przeciętnemu człowiekowi trudno się w tym wszystkim połapać co jest prawdą a co mitem. Jesteśmy zalewani nieraz sprzecznymi informacjami dotyczących wielu dziedzin zdrowia.

Tak jak np. ostatnio z tym szczepieniem dzieci, szczepić czy nie szczepić.

Owszem ciezko z tym. Dlatego jezeli sie nie czytalo tego samego wiele razy albo nie sprawdzalo sie skad informacja pochodzi oraz nie jest sie pewnym nie powinno sie podawac takich informacji aby nie wpedzac w blad innych ludzi. Jak osoba wyzej powiedziala- warzywa zawieraja to same w sobie olej czy inne rzeczy nie sa potrzebne


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
DiFrancesco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 16:12   #30
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Chudnięcie 30+kg!

[/COLOR]Gloria w 100 % się z Tobą zgadam ! dużo sprzecznych informacji do nas dociera, dlatego musimy dużo czytać i docierać do tych prawdziwych informacji!
Ze szczepieniami masakra - nadal nie wiem, jak to jest ze szczepieniami ? Moje dzieci są zaszczepione obowiązkowymi szczepieniami + pneumo, ale te na grypę czy ospę odpadają !

Wracając do witaminek dr Gerson lecząc ludzi z ciężkich chorób podaje im dziennie nawet 10 kg głównie marchwi i jabłek, przerobionych na sok bez grama oliwy czy oleju Ludzie zdrowieją, co jest udokumentowane więc to najlepszy znak, że witaminy się wchłaniają.
Pozdrawiam

Edytowane przez Bettina_
Czas edycji: 2017-02-17 o 16:29
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-20 17:10:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.