Zmiana fryzury:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-08, 14:31   #1
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja

Zmiana fryzury:)


Od lat nie zmieniałam drastycznie fryzury. Ale dziś coś mnie uderzyło i chciałabym nadać mojej czuprynce więcej charakteru. Nie wiem jak powinnam obciąć moję kręcone włosy, może zmiana koloru? Może po prostu jakaś inna fryzura? Dziewczyny proszę o rade Jak mnie widzicie? Myślałam o rudych włoskach, co wy na to?
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 15:22   #2
pulcino84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 43
Dot.: Zmiana fryzury:)

piękne masz te włoski super szkoda je farbą zabijać eeh
pulcino84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 15:41   #3
biedrona00007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6
Dot.: Zmiana fryzury:)

Ja bym na Twoim miejscu je po pierwsze skróciła, po drugie WYCIENIOWAŁA, włosy kręcone lepiej układają się jak są wycieniowane. Nie ma tego efektu: płasko przy nasadzie i push-up na końcach. Co do koloru to zostaw jak jest
biedrona00007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 17:06   #4
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Zmiana fryzury:)

właśnie jeśli chodzi o wycieniowanie to nie jest dla mnie totalnie, raz się skusiłam ale to była tragedia, włosy kręciły się słabiej i puszyły bardziej. Chyba coś z nimi nie tak
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 17:56   #5
Nena517
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 36
Dot.: Zmiana fryzury:)

no napatrzec się nie moge na twoje włosy... są przepiękne..... nie ścinaj ich, ślicznie w nnich wyglądasz. Fenomenalnie wręcz
__________________
rób co chcesz.
niczego nie żałuj.!

Nena517 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 10:53   #6
miikki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 48
Dot.: Zmiana fryzury:)

Ewentualnie możesz zmienić kolor na ciemniejszy. Doda im to trochę innego charakteru.
miikki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 15:10   #7
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Zmiana fryzury:)

up

może macie jeszcze inne pomysły?
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-11, 19:17   #8
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Zmiana fryzury:)

wow, przepiękne włosy. rzadko się zdarza zobaczyć takie włosy ktore wyglądają naturalnie i nie są jakoś na siłę przekombinowane. w Twoim wypadku dalabym sobie spokoj i nawet bym ich nie skracała. wyglądasz super! na pewno te wlosy przykuwają uwagę, nie farbuj i nie ścinaj, bo to nie bedzie to samo. ciężko doradzić ze zdjęć, może wymagają jedynie drobnych poprawek. dołącz jakieś zdjęcie gdzie widać więcej, np całe wlosy, moze byc od przodu i tylu
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 20:43   #9
czera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 88
Dot.: Zmiana fryzury:)

Wiem że taka sama fryzura może się znudzić...ale z takimi rewelacyjnymi włosami lepiej nie kombinować! Moja koleżanka też miała takie loki, od kiedy zaczela farbowac wlosy wyprostolwaly jej sie:/
__________________
www.newlook.info.pl
czera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 15:50   #10
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Zmiana fryzury:)

Właśnie może się znudzić i to mnie denerwuje;D Jedyne zdjęcia na których widać bardziej moje włosy to te które teraz wstawię, nie mam aparatu więc nie mogłam zrobić nowych. Dziękuję za komplementy Ale ileż można mieć taką samą fryzurkę? Chciałabym się poczuć wyjątkowo i oryginalnie

PS: na jednej fotce mam wyprostowane włosy:P niestety nie maiłam mojego pomocnika i zrobiłam to sama dlatego wyglądają jak wyglądają
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 19:52   #11
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Zmiana fryzury:)

Myślicie że obcięcie takiej dłuższej grzywki było by przy moich włosach katastrofą?
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 08:57   #12
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: Zmiana fryzury:)

Jeju jakie masz boskie te włoski!!:love :
zazdroszcze ale rozumiem Twoją chęć zmian bo nawet najladniejsza fryzura może sie kiedyś znudzić kolor jest bardzo ładny, ale ładnie by Ci było również w takim kasztanowym brązie
co do długiej grzywki... hmm... a mialas keidys grzywke ? jak sie układała? nie wiem czy to dobry pomysł.
ale zazdorszcze szczerze nic nie pomogłam:P
__________________
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 09:07   #13
behemotkot
Rozeznanie
 
Avatar behemotkot
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: punkt w przestrzeni
Wiadomości: 930
Dot.: Zmiana fryzury:)

takie piękne włosy...szkoda je ruszać...ja bym postawiła na pielęgnacje, żeby były jeszcze piękniejsze...
boskie sa
__________________
"...bo ona ona różne ma imiona
jedni wołają ją miłość inni zgaga pieprzona
bo ona ona imiona różne ma
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 14:07   #14
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Zmiana fryzury:)

Grazin dziękuję nie miałam nigdy grzywki dlatego się waham, moje włosy im krótsze tym mniej się kręcą więc może nie układałaby się źle... ale tego nie wiem na pewno behemotkot dziękuję bardzo;* właśnie ostatnio kształcę się na wizażu i dbam porządnie o włosy więc może niedługo mi się odwdzięczą;D już widzę efekty!

To może pomożecie mi znaleźć jakieś fajne uczesania czy upięcia które dodadzą mi trochę nowości Bez sensu byłoby gdybym je tylko skróciła, zero efektu i widocznych zmian. Jak macie jakieś fajne zdjęcia to proszę o pomoc
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 15:48   #15
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Zmiana fryzury:)

up
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 18:46   #16
_Tosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 54
Dot.: Zmiana fryzury:)

Jajku dziewczyno masz śliczne włosy.
Wiem że taka sama fryzura może się znudzić.
Proponuję np teochę podciąć i zrobić jakieś jaśniejszcze pasemka albo przefarbować na taki połyskowy kolor.
_Tosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 21:01   #17
nicki86
Zadomowienie
 
Avatar nicki86
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 1 713
Dot.: Zmiana fryzury:)

Ja proszę nie obcinaj!!
obłędne masz te włosy
błagam nie zamęczaj ich prostownicą, szkoda byłoby je niszczyć
Nie wiem co Ci doradzić, bo są perfekcyjne... długie, gęstę, kręcone... i przecudny naturalny kolor.
Rudy świetny i pewnie ładnie też by Ci było, ale ten kolor szybko płowieje i robi się nijaki... przy takich długich włosach to nie widzi mi się często farbować, a i loki nie wiem czy nie reagują na farby...

Masz w ogóle cudną urodę ja Cię widzę w takim letnim, może odrobinę hippi wydaniu.
http://www.zeberka.pl/img/el/1091_1.jpg
chodzi mi o takie białe tuniczki, lub zwiewne sukienki ... ślicznie podkreślą Twoją nietuzinkową, romantyczną urodę. A fryzura... hmmm to widziałabym cię w takich luźnych upięciach jak to http://stylio.pl/zdjecia/9/9606_xl/S...rtrait/Kok.jpg
http://img190.imageshack.us/i/pictur...updos7686.jpg/ do tego jakiś wpięty kwiatek... tak wakacyjnie mi się kojarzy
albo po prostu zwykłą "agatkę" śliczna jesteś,nie niszcz swojego naturalnego piękna bo będziesz żałowała
nicki86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 21:28   #18
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Zmiana fryzury:)

nicki86 dziękuję:cmok : Bardzo mi miło usłyszeć takie rzeczy
Bardzo podobają mi się zdjęcia które pokazałaś szczególnie ta druga fryzurka. Sama zazwyczaj nosze rozpuszczone włosy albo luźny warkocz Jakbyś zgadła dobrze czuję się właśnie z kwiatami we włosach i luźnych romantycznych tunikach. A prostuję włosy bardzo rzadko i bardzo okazjonalnie Jeszcze przemyślę co zrobić ale Twoje zdanie może być decydujące

Popawiłaś strasznie moje samopoczucie dziękuuję!

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

ps co to jest zwykła "agatka"?
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 15:20   #19
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Zmiana fryzury:)

Mogę liczyć jeszcze na inne propozycje fryzur? Macie dziewczyny pomysły czy wydaję się być sytuacją beznadziejną
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-15, 18:18   #20
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Zmiana fryzury:)

__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 20:01   #21
Cinderella22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 30
Dot.: Zmiana fryzury:)

Jeżeli potrzebujesz takiej drastycznej zmiany, to może spróbuj z krótkimi włoskami?
Cinderella22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 21:28   #22
n_omi
Rozeznanie
 
Avatar n_omi
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 794
Dot.: Zmiana fryzury:)

na poczatek chciałam zauwazyc ze masz sliczne wlosy. napisałas ze chciałabys nadac im troche charakteru. ja na Twoim miejscu pofarbowałabym je na rudo. Nie ma fajniejszego zestawienia niz dlugie, rude, krecone włosy, i na pewno nadadza głowie charakterku jesli pomysł Ci sie spodoba zacznij od henny (bardzo polecam Balsam koloryzujący Henna Venity- koniecznie balsam nie zioła koloryzujace). Maja cudowne rudosci o roznych odcieniach. Nadaja piekny kolor i wypłukja sie po ok 2 tygodniach wiec spokojnie mozna pofarbowac i szukac dobrego odcienia. jesli cos sie znajdzie mozna kupic zblizona farbe chemiczna i cieszyc sie efektem dobrze dobranego koloru na stałe albo zostac przy hennie bo ona nie zniszczy włosów a wrecz poprawia ich kondycje
n_omi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 13:20   #23
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Zmiana fryzury:)

Cinderella22 krótkie ale jakie? to zbyt ogólne pojęcie w jakich było by mi dobrze oto jest pytanie

n_omi kusisz mnie jak tylko znajdę ją to kupię i spróbuje nie mogę nigdzie znaleźć jakie są rude kolory tego balsamu... masz możne link jakiś do nich po nim można farbować włosy chemiczną farbą?używałaś go? Ciekawa jestem czy spłuka się całkowicie 2 tyg to krótko ale w sumie chyba właśnie tego mi potrzeba
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 23:01   #24
n_omi
Rozeznanie
 
Avatar n_omi
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 794
Dot.: Zmiana fryzury:)

hej, ciesze sie ze moj pomysł Ci sie spodobał. spróbuj. henna dziala w zupelnie inny sposob niz farba chemiczna. nie ma substancji aktywnych wiec tylko jakby oblepia wlos pigmentem i stopniowo sie wyplukuje, nie ma w ogole zadnej szansy ze niechciany kolor zostanie na dluzej. wyplukuje sie rownomiernie wiec co mycie mamy troszke inny odcien, dzieki temu tez latwo znalezc odpowiedni (jasniejszy, ciemniejszy, mniej intesywny czy bardziej etc). Kolor wyjsciowy zalezy od tego czy wlos byl rozjasniany, ogolnej kondycji wlosa, dlugosci czasu trzymania na glowie farby i temperatury (np glowa owinieta czepkiem i podrzewana suszarka przez kilkanascie minut to kolor mega intensywny, kiedy tak robie ludzie juz pare razy mowili mi ze mam wlosy jak z obrazu Tycjana ;-P
Czy mozna uzywac razem z farba chemiczna. w teori nie. w praktyce robie to od kilku lat i moje wlosy maja sie duzo duzo lepiej niz po samej chemicznej. mam nawet opracowana metode. farbuje chemicznie na intensywna rudosc Palette plomienny feniks i co dwa, trzy tygodnie odswiezam kolor henna ognisty oranz (3) venity i tak przez 1,5 miesiaca- 2 miesiecy i znow feniks i co pare tygodni henna. trzeba sie nachodzic ale ja uwielbiam intensywne rudosci ogolnie jesli wlosy sa pofarbowane chemicznie i polozona jest henna w podobnym odcieniu praktycznie nie widac ze sie wypłukuje, wiec jak znajdzie sie odpowiedni odcien mozna sie przyzwyczaic. balasam kosztuje u mnie na osiedlu 5 zł. sa w wiekszosci malych drogerii. aha farby na bazie henny mozna mieszac. kiedy w drogeri nie ma mojego oranzu biore sobie miedz i blond, mieszam i wychodzi to co potrzeba henna duzo lepiej i intensywniej lapie na wlosy koloryzowane chemicznie (zalecana jest przerwa choc ja jej nie stosuje)
kawalek mojej czupryny dla przykładu (wlosy przechodza faze odrostu po moim szalonym cieciu wiec na ich ogolny wyglad prosze nie patrzec blada jestem bo zdjecie z Halloween ( i nie chcialybyscie zobaczyc go w calosci
n_omi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 19:56   #25
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Zmiana fryzury:)

jakie miałaś naturalne włoski? i jaki stosujesz balsam? Śliczny kolorek chętnie bym się w takim widziała
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 08:49   #26
n_omi
Rozeznanie
 
Avatar n_omi
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 794
Dot.: Zmiana fryzury:)

dziekuje. naturalnie jestem jasna blondynka. dlugo farbowalam wlosy na popiel. gdy postanowilam zostac rudzielcem pofarbowalam wlosy na ciemna czerwien (wiedzialam ze i tak w efekcie wyjda rude z popielatego, gdybym wybrala zwykly rudy jak mam teraz pewnie skonczylabym z zarowiasta marchewka . tak czy owak gdy moje wlosy napewno juz nigdzie nie byly siwe zaczelam swoj schemat i do dzis go nie zmienilam. farbuje chemicznie Palette color xxl Plomienny feniks i co 2-3 tygodnie odswiezam henna- balsamem Venity kolorem 3 -ognisty oranż. ja zawsze balsam trzymam na glowie dlugo i w wysokiej temperaturze. wlosom to nie szkodzi w zaden sposob a tym sposobem decydujemy same o intensywnosci koloru.
podejzewam ze na naturalnych wlosach efekt bedzie słabszy ale przynajmniej da Ci wglad w sytuacje czy w kolorze rudym jest Ci do twarzy.
n_omi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 11:37   #27
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Zmiana fryzury:)

Ale ze mnie gapa przecież pisałaś już jakiego koloru używasz Znasz się lepiej niż ja więc mam prośbę jakim kolorem mogłabym otrzymać takie włoski? szczególnie te drugie mi się podobają:Chodzi mi o hennę Bo nie wiem którego spróbować A bardzo trudno mi samej podejmować decyzje
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 18:34   #28
n_omi
Rozeznanie
 
Avatar n_omi
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 794
Dot.: Zmiana fryzury:)

hej mysle ze efekt podobny do drugiego zdjecia powinnas otrzymac z koloru nr 4 chna, a ten z trzeciego zdjęcia nr 5 papryka trzymana dlugo na glowie albo 6 tycjan. te kolory Venity przynajmniej na moich farbowanych włoskach wychodza duzo ciemniejsze i intesywniejsze niz te prezentowane przez producenta wiec bez obaw. zreszta to balsamy kosztuja grosze a henne mozna nakladac jedna po drugiej wiec jak bedzie zle probujesz az wyjdzie dobrze, henna wlosom nie zaszkodzi nawet nalozona w 5 roznych kolorach pod rzad
n_omi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 17:53   #29
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Zmiana fryzury:)

A pierwsze zdjęcie jak to uzyskać? taki rudy blond dziewczyny macie jeszcze pomysły na fajne upięcia dla mnie?
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 19:20   #30
Barbietta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Barbie World
Wiadomości: 41
Dot.: Zmiana fryzury:)

Mysle ze powinnas je podciąc, poniewaz sprawiają wrazenie takich cięzkich, przytłaczających Ciebie.
Nie duzo, ale troche podciąć, wycieniowac.
Barbietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:38.