Da się coś ze mną zrobić? Pomocy!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-01, 13:16   #1
Karolajna1_9_8_9
Rozeznanie
 
Avatar Karolajna1_9_8_9
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 555

Da się coś ze mną zrobić? Pomocy!!!


Hej dziewczyny Czy z taką paskudą jak ja, da się coś jeszcze zrobić? Brzydula ze mnie, wiem, ale może poradzicie jak się malować lub co zrobić żeby wyglądać chociaż odrobinkę ładniej? Mam bardzo problematyczną cerę. Jest bardzo sucha, często się rumienię i to strasznie mocno Na dodatek mam krzywy nos, małe oczy i jakieś dziwne wargi...zresztą, widać to wszystko na fotce Na tym zdjęciu mam na twarzy tylko kremy i jaśniutki puder. To jak, da się coś ze mną zrobić, czy raczej nie?
__________________

Wystarczy Karolina

Edytowane przez Karolajna1_9_8_9
Czas edycji: 2006-07-01 o 19:55
Karolajna1_9_8_9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 13:51   #2
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Da się coś ze mną zrobić? Pomocy!!!

hmm moze troche podciac wloski? takie troszke krotsze niz do ramion i mocno wycieniowane wpisz w wyszukiwarce np "fryzury" znajdzie mnostwo watkow a w nich jeszcze wiecej ciekawych fotek, co do makijazu sie nie wypowiadam bo nie jestem dobra w te klocki
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 13:52   #3
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Da się coś ze mną zrobić? Pomocy!!!

a i moze jakas grzyweczka ? a kolorek mysle ze jest ok
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 13:56   #4
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Da się coś ze mną zrobić? Pomocy!!!

Są gorsze cery - uwierz mi, wcale nie masz takiej złej. Zaraz wkleję Ci w jakich fryzurkach Cię widzę.
-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 13:58   #5
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Da się coś ze mną zrobić? Pomocy!!!

tu jest duzo ciekawych fotek, przejzyj sobie http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=67577
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 14:03   #6
Karolajna1_9_8_9
Rozeznanie
 
Avatar Karolajna1_9_8_9
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 555
Dot.: Da się coś ze mną zrobić? Pomocy!!!

Dziękuję za rady Może i są gorsze cery, ale ja mam ogólnie bardzo brzydką buzię i jeszcze ten okropny rumień
__________________

Wystarczy Karolina
Karolajna1_9_8_9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 14:05   #7
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Da się coś ze mną zrobić? Pomocy!!!

Nie ubieraj sie na czerwono ani na rozowo, wtedy rumien bedzie mniej widoczny. Kolor wlosow ok, zwlaszcza, ze jestes mlodziutka i masz czas na eksperymenty z kolorem Proponuje grzyweczke taka delikatna na cale czolo,a co do makijazu, to kredka na dolnej powiece, rozswietlony kacik oka, ladnie wytuszowane rzesy i delikatny blyszczyk. Grunt to natura
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-01, 14:14   #8
sylwek
Raczkowanie
 
Avatar sylwek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 70
Dot.: Da się coś ze mną zrobić? Pomocy!!!

Szczerze to widzialam juz "gorsze brzydule"na wizazu wiec nie musisz sie tak martwic zarty zartami ale pierwsze co mi sie rzuca w oczy to te wlosy..strasznie przylizane i w sumie bez zadnej konkretnej fryzury..od tego bym zaczela,moge sie mylic ale ze zdjecia wnioskuje ze sa cienkie i moze powinnas je porzadnie wycieniowac,z grzywka tez wycieniowana na bok..jesli chodzi o makijaz to oczy malowalabym na gleboki braz dookola bo to je powiekszy,oczywiscie z jakims jasniejszym perlowym w wewn.kaciku..policzki i nos(na skrzydelkach) bym przypudrowala pudrem brazujacym a na usta dala bezbarwny blyszczyk..a no i mocno wytuszowala rzesy(jestem zboczencem na tym punkcie),pozdrowionka
sylwek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 14:15   #9
Karolajna1_9_8_9
Rozeznanie
 
Avatar Karolajna1_9_8_9
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 555
Dot.: Da się coś ze mną zrobić? Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez mimbi
Nie ubieraj sie na czerwono ani na rozowo, wtedy rumien bedzie mniej widoczny. Kolor wlosow ok, zwlaszcza, ze jestes mlodziutka i masz czas na eksperymenty z kolorem Proponuje grzyweczke taka delikatna na cale czolo,a co do makijazu, to kredka na dolnej powiece, rozswietlony kacik oka, ladnie wytuszowane rzesy i delikatny blyszczyk. Grunt to natura
Różowego nie lubię, ale czerwony mi się podoba - trudno, zrezygnuję z niego skoro podkreśla rumień Najczęściej ubieram się na ciemno. Czarny, zgniłe zielenie, granaty itp. Kolor włosów jest naturalny. Dawno, dawno temu miałam jasne pasemka, ale już nie ma po nich śladu Na twarz kładę tylko krem, podkład lub puder i tusz do rzęs. Będę musiała nauczyć się malować, bo za bardzo nie umiem Dziękuję
__________________

Wystarczy Karolina
Karolajna1_9_8_9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 14:16   #10
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Da się coś ze mną zrobić? Pomocy!!!

Daję propozycję fryzurek i make up'iku dla Ciebie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg f 1.jpg (13,7 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f 2.jpg (27,8 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f 3.jpg (53,1 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f 4.jpg (22,2 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f 5.jpg (32,7 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg o 1.jpg (30,3 KB, 49 załadowań)
-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 14:21   #11
Karolajna1_9_8_9
Rozeznanie
 
Avatar Karolajna1_9_8_9
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 555
Dot.: Da się coś ze mną zrobić? Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez sylwek
Szczerze to widzialam juz "gorsze brzydule"na wizazu wiec nie musisz sie tak martwic zarty zartami ale pierwsze co mi sie rzuca w oczy to te wlosy..strasznie przylizane i w sumie bez zadnej konkretnej fryzury..od tego bym zaczela,moge sie mylic ale ze zdjecia wnioskuje ze sa cienkie i moze powinnas je porzadnie wycieniowac,z grzywka tez wycieniowana na bok..jesli chodzi o makijaz to oczy malowalabym na gleboki braz dookola bo to je powiekszy,oczywiscie z jakims jasniejszym perlowym w wewn.kaciku..policzki i nos(na skrzydelkach) bym przypudrowala pudrem brazujacym a na usta dala bezbarwny blyszczyk..a no i mocno wytuszowala rzesy(jestem zboczencem na tym punkcie),pozdrowionka
Wiem, wiem włosy mam okropne Ale nie wiem co z nimi zrobić. Są bardzo cienkie. Grzywkę planowałam już dawno i chyba w końcu się na jakąś zdecyduję Dziękuję bardzo
__________________

Wystarczy Karolina
Karolajna1_9_8_9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-01, 14:23   #12
des
Raczkowanie
 
Avatar des
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: Da się coś ze mną zrobić? Pomocy!!!

aaaaaaaaaaaaaa...gadasz glupoty. jetses bardzo ladna i niewiele ci trzeba. do twojego typu urody pasuje jasna cera, wiec ja na twoim miejscu uwazalabym ze sloncem i ciemnymi podkladami. z wlosami bym sie zastanowila poniewaz nie widze twojej glowy, ksztalu itd. fryzury nie dobiera sie tylko do jednego zdjecia. oczy masz smutne, ale odpowiednio malowane beda interesujace bo maja ladny ksztalt, intrygujacy. sprawdz w necie makijaze oczu ...jakies kocie na przyklad i wypróbuj na sobie. uszy do gory (tez duzych nie masz ) nie ogladaj tyle czasopism kobiecach bo tam dopiero sie mozna wprowadzic w kompleksy !
des jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 14:25   #13
faustissima
Raczkowanie
 
Avatar faustissima
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 278
Dot.: Da się coś ze mną zrobić? Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez mimbi
Nie ubieraj sie na czerwono ani na rozowo, wtedy rumien bedzie mniej widoczny.
Jak dla mnie 'rumień' brzmi bardzo medycznie i kojarzy się z chorobą (oj, niestety) a tu koleżanka Karolajna ma przecież śliczne rumieńce. Jeśli są kłopotliwe, to rzeczywiście czerwony je podkreśli. Fryzury zaproponowane przez Finezję - super. No i z resztą uwag się zgodzę - tusz, błyszczyk, rozświetlający cień na oko i może jeszcze puder. Ja np. nie lubię podkładów, nie korzystam i mam wrażenie że cera mi się w nich 'dusi'. A może brązerek??
Pozdrawiam
faustissima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 14:25   #14
Karolajna1_9_8_9
Rozeznanie
 
Avatar Karolajna1_9_8_9
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 555
Dot.: Da się coś ze mną zrobić? Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez -Finezja-
Daję propozycję fryzurek i make up'iku dla Ciebie
Śliczne fryzurki i makijaże Najbardziej podoba mi się fryzura z trzeciego zdjęcia, chętnie bym się tak obcięła. Ech, oczka obrysowane czarną kredką marzą mi się od dawna, ale jak kiedyś się tak umalowałam, to wyglądałam jak wiedźma Dziękuję
__________________

Wystarczy Karolina
Karolajna1_9_8_9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 14:31   #15
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Da się coś ze mną zrobić? Pomocy!!!

Wcale nie jest tak źle Na twoim miejscu zmieniłabym trochę te brwii - tzn trochę cieńsze bliżej nosa, bo są trochę nierówne. Z włosami poszłabym po prostu do fryzjera, skróciła, mocno wycieniowała - a może jakiś bardziej intensywny kolor albo balejaż? Na cerę polecam krem na naczyńka Daxa - świtny Oczu wcale nie masz małych - myślę, że makijaż świetnie je podkreśli. Poczytaj trochę o wykonywaniu makijażu Pozdrawiam
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 14:31   #16
Karolajna1_9_8_9
Rozeznanie
 
Avatar Karolajna1_9_8_9
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 555
Dot.: Da się coś ze mną zrobić? Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez des
aaaaaaaaaaaaaa...gadasz glupoty. jetses bardzo ladna i niewiele ci trzeba. do twojego typu urody pasuje jasna cera, wiec ja na twoim miejscu uwazalabym ze sloncem i ciemnymi podkladami. z wlosami bym sie zastanowila poniewaz nie widze twojej glowy, ksztalu itd. fryzury nie dobiera sie tylko do jednego zdjecia. oczy masz smutne, ale odpowiednio malowane beda interesujace bo maja ladny ksztalt, intrygujacy. sprawdz w necie makijaze oczu ...jakies kocie na przyklad i wypróbuj na sobie. uszy do gory (tez duzych nie masz ) nie ogladaj tyle czasopism kobiecach bo tam dopiero sie mozna wprowadzic w kompleksy !
Ojej, nieeee, ładna to ja nigdy nie byłam i raczej nie będę, ale mam nadzieję, że z Waszą pomocą stanę się chociaż znośna dla oka Cała jestem taka blada i nigdy nie przepadałam za słońcem. Jutro wkleję jeszcze jakieś fotki. Takie, na których widać całą głowę Również dziękuję
__________________

Wystarczy Karolina
Karolajna1_9_8_9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 14:39   #17
Karolajna1_9_8_9
Rozeznanie
 
Avatar Karolajna1_9_8_9
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 555
Dot.: Da się coś ze mną zrobić? Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez margitta
Wcale nie jest tak źle Na twoim miejscu zmieniłabym trochę te brwii - tzn trochę cieńsze bliżej nosa, bo są trochę nierówne. Z włosami poszłabym po prostu do fryzjera, skróciła, mocno wycieniowała - a może jakiś bardziej intensywny kolor albo balejaż? Na cerę polecam krem na naczyńka Daxa - świtny Oczu wcale nie masz małych - myślę, że makijaż świetnie je podkreśli. Poczytaj trochę o wykonywaniu makijażu Pozdrawiam

Jest źle, ale mam nadzieję, że za jakiś czas będzie lepiej A czy ten krem nie uczula? Ja mam bardzo, bardzo wrażliwą, skłonną do alergii cerę. Tak, w technikach wykonywania makijażu muszę się podszkolić, bo nie umiem się malować. Dziękuję
__________________

Wystarczy Karolina
Karolajna1_9_8_9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 14:55   #18
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Da się coś ze mną zrobić? Pomocy!!!

Pierwsze co możesz dla siebie zrobić o zmienić nastawienie Wbrew pozorom to też ważne. Osoba pewna siebie, uśmiechnięta i świadoma swoich zalet jest atrakcyjniejsza od zakompleksionej szarej myszki. Tak było zawsze i raczej sie to nie zmieni

Jeśli chodzi o suchą cerę to nie muszę mówić, że powinnaś ją nawilżać. Polecam bardziej kosmetyki apteczne niż te inne Wcale nie musza być zniewalająco drogie.
Dodatkowo ponieważ się rumienisz polecam zakup filtra, chociażby najniższego (oczywiście nie mówię tu o takich filtrach typu Kolastyna faktor 2 ). Zeby połączyc jedno i drugie polecam nawilżający krem Iwostin SPF 20
Jesli chcesz się zdecydować na wyższy filtr przejrzyj sobie biochemię (wbrew pozorom naprawdę warto)

Możesz też zakupić wodę termalną. Na upalne dni jest świetna. A dodatkowo ma właściwości kojące i niweluje zaczerwienienia. Ja używam La Roche Posay i jestem bardzo zadowolona (powiem wręcz że jest to mój niezbędnik )

Jeśli chodzi o bladą cerę nie jest to powód do płaczu, lecz dumy. Nie bez powodu powstał przecież wielostronicowy wątek "Jak podkreślić jasną cerę".

Jesli jednak bardzo zależy ci na opaleniźnie polecam zakup czegoś delikatnie opalizującego Do ciała balsam brązujący, a do twarzy np. chusteczki samoopalające (np. Vichy, La Roche Posay czy Avene). Lepsze to niż narażanie się na zaczerwienienia od słońca.

Jeśli chcesz dobrać kolory odpowiedz na pytania z wątu o typie kolorystycznym. Ja się waham pomiędzy wiosną, a latem (z naciskiem jednak na lato). Ale lepiej się upewnić Najważniejsza jest obiektywna opowiedź na pytanie czy lepiej ci w pomarańczowym czy w różowym (zapytaj się kilku osób, najbardziej chodzi o to w którym kolorze twoja cera wygląda korzystniej)

Wszystkie niedoskonałości w kształcie możesz łatwo optycznie skorygować różem lub pudrem brązującym. Ze względu na łatwość używania, obecną porę roku i to, że i tak już się rumienisz polecam puder brązujący.

Stan twojej cery jest dobry (tak mi się wydaje po zobaczeniu zdjęcia). Nie martw się ja też mam problemy z suchą cerą. Dodatkowo jest jeszcze wrażliwa i mam atopowe zapalenie skóry. I nie narzekam zbytnio Wiem, że obecnie jest w dobrym stanie i wygląda zdrowo. Trzeba się po prostu wziąć ostro za pielęgnację

I proszę nie mów o sobie źle. Kiedy sama wyrażasz się o sobei niepochlebnie inni zaczynają myśleć tak jak ty. Pamiętaj, że masz wiele zalet i to je powinnaś dostrzegać Oczywiście odrobina samokrytyki nie zaszkodzi, ale pamiętaj... tylko odrobina

__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 14:55   #19
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Da się coś ze mną zrobić? Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez Karolajna1_9_8_9
Hej dziewczyny Czy z taką paskudą jak ja, da się coś jeszcze zrobić? Brzydula ze mnie, wiem, ale może poradzicie jak się malować lub co zrobić żeby wyglądać chociaż odrobinkę ładniej? Mam bardzo problematyczną cerę. Jest bardzo sucha, często się rumienię i to strasznie mocno Na dodatek mam krzywy nos, małe oczy i jakieś dziwne wargi...zresztą, widać to wszystko na fotce Na tym zdjęciu mam na twarzy tylko kremy i jaśniutki puder. To jak, da się coś ze mną zrobić, czy raczej nie?

hhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmmmmm m
co ty widzisz w sobie brzydkiego? ładna z ciebie kobitka ale ja tez mam niska samoocene
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-01, 15:23   #20
myszeńka_74
Raczkowanie
 
Avatar myszeńka_74
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 390
Dot.: Da się coś ze mną zrobić? Pomocy!!!

Uważam, że bardzo fajnie wyglądałabyś w tej fryzurze (sorry za nieprofesjonalną przeróbkę):
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ja;2.jpg (39,5 KB, 145 załadowań)
myszeńka_74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 15:29   #21
sylwek
Raczkowanie
 
Avatar sylwek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 70
Talking Dot.: Da się coś ze mną zrobić? Pomocy!!!

Jesli bardzo cie denerwuje ze jestes blada(mnie osobiscie denerwuje jak jestem taka biala)to peeling i dobry samoopalacz wystarczy..ze wzg.na to ze masz rumience a to znaczy ze masz sklonnosci do rozszerzonych naczynek(tak jak ja)to unikaj slonca,a kosmetykiem i tak mozna troche sobie nature poprawic a jak juz sie troszke chemicznie przyciemnisz to troche pudru brazujacego i bedzie naturalnie a nie hebanowo a po drugie to troche wiecej wiary w siebie,to ze ty sie za ladna nie uwazasz to nie znaczy ze ktos inny nie zwroci na ciebie uwagi bo rozne sa gusta i akurat sie komus bedzisz podobac,a im bardziej bedziesz sie czula atrakcyjna tym bardziej atrakcyjnie beda cie odbierac inni,wiec glowa do gory i do roboty,bo nie ma nic za darmo
sylwek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 15:49   #22
myszeńka_74
Raczkowanie
 
Avatar myszeńka_74
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 390
Dot.: Da się coś ze mną zrobić? Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez sylwek
Jesli bardzo cie denerwuje ze jestes blada(mnie osobiscie denerwuje jak jestem taka biala)to peeling i dobry samoopalacz wystarczy..ze wzg.na to ze masz rumience a to znaczy ze masz sklonnosci do rozszerzonych naczynek(tak jak ja)to unikaj slonca,a kosmetykiem i tak mozna troche sobie nature poprawic
Oj tak! To prawda!!! Można zdziałać cuda za pomocą kosmetyków!
myszeńka_74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 15:52   #23
myszeńka_74
Raczkowanie
 
Avatar myszeńka_74
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 390
Dot.: Da się coś ze mną zrobić? Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez sylwek
a po drugie to troche wiecej wiary w siebie,to ze ty sie za ladna nie uwazasz to nie znaczy ze ktos inny nie zwroci na ciebie uwagi bo rozne sa gusta i akurat sie komus bedzisz podobac,a im bardziej bedziesz sie czula atrakcyjna tym bardziej atrakcyjnie beda cie odbierac inni,wiec glowa do gory i do roboty,bo nie ma nic za darmo
Z tym też się zgadzam! Nastawienie psychiczne jest bardzo ważne. Jeśli będziesz sama siebie uważać za atrakcyjną - inni ludzie też będą tak uważali. Nie jesteś brzydką dziewczyną - wręcz przeciwnie: jesteś ładna. Zmienisz fryzurę , zrobisz makijaż i będziesz wyglądać super!!
myszeńka_74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 15:54   #24
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Da się coś ze mną zrobić? Pomocy!!!

ja bym wycieniowała włoski ewentualnie grzyweczke na skos strzelic podreslic oczka wytuszowac i jestes jak laleczka
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 16:25   #25
Karolajna1_9_8_9
Rozeznanie
 
Avatar Karolajna1_9_8_9
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 555
Dot.: Da się coś ze mną zrobić? Pomocy!!!

Jejku, jesteście naprawdę kochane Dziękuję bardzo za rady i słowa pocieszenia Niestety, ja nie umiem pozbyć się kompleksów...Wiem, że jestem brzydka i trudno o tym zapomnieć ale postaram się zmienić i mam nadzieję, że stanę się choć odrobinkę ładniejsza
__________________

Wystarczy Karolina
Karolajna1_9_8_9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 17:07   #26
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 110
Dot.: Da się coś ze mną zrobić? Pomocy!!!

Skuś sie na jedna z takich bardzo modnych teraz fryzurek,ktore wklejala Finezja.
I mozesz cos zrobic z brwiami,mi wydaje sie,ze do Ciebie nie pasują.
Trzymaj się.Mam nadzieje,ze ta metamorfoza wybawi cie z kompleksow.
__________________
\
ariva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 17:40   #27
carrot
Zadomowienie
 
Avatar carrot
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 110
GG do carrot
Dot.: Da się coś ze mną zrobić? Pomocy!!!

Karolajna, wg mnie jesteś naprawdę ładną dziewczyną, ale strasznie dużo tracisz nie uśmiechając się. Myślę, że większość mężczyzn lubi wesołe kobiety, co oznacza, że ponurym spojrzeniem nie ściągniesz na siebie ich wzroku. Pierwsza więc rada - pogodne nastawienie do życia Natomiast druga rada tyczy się fryzurki. Z tego co widzę masz cieniutkie włosy, więc długa, prosta fryzura, wg mnie, nie bardzo Ci pasują. W tej sytuacji ścięłabym je na krótko (tzn. ja tak właśnie zrobiłam ), ale tu już oczywiście decyzja należy do Ciebie.
Odkurzyłam swoją starą płytkę Cosmpolitan Virtual Make Over i postanowiłam trochę popróbować. Efekty może nie są najlepsze, jakoś mi nigdy nie szła zabawa tym programem No ale, przynajmniej będziesz miała jakieś spojrzenie z innej perspektywy
A więc załączam i proszę - bez krytyki. Mimo nienajlepszej pracy, kierowało mnie dobre serce

edit: (na prośbę) wyrzucam zdjęcia

Edytowane przez carrot
Czas edycji: 2006-07-01 o 23:16
carrot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 17:41   #28
carrot
Zadomowienie
 
Avatar carrot
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 110
GG do carrot
Dot.: Da się coś ze mną zrobić? Pomocy!!!

...i jeszcze parę sztuk

edit: zdjęcia do kosza

Edytowane przez carrot
Czas edycji: 2006-07-01 o 23:17
carrot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 17:52   #29
zielona0noc
Rozeznanie
 
Avatar zielona0noc
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 706
Dot.: Da się coś ze mną zrobić? Pomocy!!!

Zgadzam się z dziewczynami- pleciesz bzdury- jesteś bardzo ładna Oczy masz bardzo podobne do moich, jeśli nie identyczne...ja maluję je najczęściej tak, że obrysowuje je czarną kredka. Nakładam cienie- na ruchomą powiekę ciemniejsze cieniuję, wyciagam w górę i dalej do łuku brwi i w wewnętrznym kąciku- jaśniejszy cień. czasem jeszcze zaznaczam kość, która znajduje się pod brwiami- ciemniejszym cieniem- to optycznie powiększa oko. No i dokładnie tuszuje rzęsy czarnym tuszem, a brwi lekko przyciemniam, y dodawały więcej wyrazu twarzy. Czasem rezygnuję z tuszowania dolnych rzęs na rzecz kolorowej kreski np. turkusowej, ale tylko wtedy, gdy pasuje to do całego makijażu.wszystko musi byc dopasowane. Zaznaczam policzki, brodę, nos i czoło pudrem brązującym i lekko muskam rozświetlającym, usta błyszczykiem i jest ok No ale pod tym of course mam podkład i puder w kamieniu nałozony.
Na usta proponuję Ci błyszczyk z drobniutkimi drobinkami np. nowy maybelline. ma fajne pastelowe kolorki np. jasny różyk lub brzoskwinka i na ustach wygląda bardzo ładnie, deliktanie a zarazem apetycznie.
Co do fryzury, to ta, która masz teraz sprawia, że wyglądasz smutno.Masz chyba dośc rzadkie włosy lub cienkie, co sprawia, że gdy sa one dłuższe, wyglądasz na przylizaną...dlatego też, proponuje obciąć je do ramion i mocno wycieniować+ grzywka tak samo mocno wycieniowana opadająca na czoło. Używaj również kosmetyków dodających objętości włosom- odżywki, szampony i jakąs piankę np. tą reklamowaną z sunsilka, którą uzyjesz po umysiu do układnia fryzurki. To doda lekkości. puszystości Twojej fryzurze, a co za tym idzie, Twoja buzia od razu nabierze wyrazu i blasku.
Uwierz w siebie! Naprawdę jesteś ładna i po prostu lekka zmiana, a na pewno poczujesz sie piekniejsza. Wierz mi, ludzie nie myślą o Tobie taki jak Ty o sobie myslisz, dopóki Ty ich do tego nie przekonasz. Ale Ci co spotykają Cię na ulicy, na pewno nie powiedzą "o jaki pasztet, jaka brzydula", bo taka nie jesteś. Wmówiłas to sobie i czas to zmienić! Może jak dokonasz zmiany wyglądu, poczujesz się lepiej. Jednak sama musisz tego chcieć, musisz się przekonac sama do siebie. Codziennie rano mówić do lustra "jestem ładna" dotąd aż w to uwierzysz! Życzę Ci tego!
Pozdrawiam serdecznie
a tu link KWC do tego błyszczyka z maybelline http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...ecenzja=106863 i jeszcze do tej pianki sunsilk http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=12495
zielona0noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 18:03   #30
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: Da się coś ze mną zrobić? Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez rambo
Pierwsze co możesz dla siebie zrobić o zmienić nastawienie Wbrew pozorom to też ważne. Osoba pewna siebie, uśmiechnięta i świadoma swoich zalet jest atrakcyjniejsza od zakompleksionej szarej myszki. Tak było zawsze i raczej sie to nie zmieni

Jeśli chodzi o suchą cerę to nie muszę mówić, że powinnaś ją nawilżać. Polecam bardziej kosmetyki apteczne niż te inne Wcale nie musza być zniewalająco drogie.
Dodatkowo ponieważ się rumienisz polecam zakup filtra, chociażby najniższego (oczywiście nie mówię tu o takich filtrach typu Kolastyna faktor 2 ). Zeby połączyc jedno i drugie polecam nawilżający krem Iwostin SPF 20
Jesli chcesz się zdecydować na wyższy filtr przejrzyj sobie biochemię (wbrew pozorom naprawdę warto)

Możesz też zakupić wodę termalną. Na upalne dni jest świetna. A dodatkowo ma właściwości kojące i niweluje zaczerwienienia. Ja używam La Roche Posay i jestem bardzo zadowolona (powiem wręcz że jest to mój niezbędnik )

Jeśli chodzi o bladą cerę nie jest to powód do płaczu, lecz dumy. Nie bez powodu powstał przecież wielostronicowy wątek "Jak podkreślić jasną cerę".

Jesli jednak bardzo zależy ci na opaleniźnie polecam zakup czegoś delikatnie opalizującego Do ciała balsam brązujący, a do twarzy np. chusteczki samoopalające (np. Vichy, La Roche Posay czy Avene). Lepsze to niż narażanie się na zaczerwienienia od słońca.

Jeśli chcesz dobrać kolory odpowiedz na pytania z wątu o typie kolorystycznym. Ja się waham pomiędzy wiosną, a latem (z naciskiem jednak na lato). Ale lepiej się upewnić Najważniejsza jest obiektywna opowiedź na pytanie czy lepiej ci w pomarańczowym czy w różowym (zapytaj się kilku osób, najbardziej chodzi o to w którym kolorze twoja cera wygląda korzystniej)

Wszystkie niedoskonałości w kształcie możesz łatwo optycznie skorygować różem lub pudrem brązującym. Ze względu na łatwość używania, obecną porę roku i to, że i tak już się rumienisz polecam puder brązujący.

Stan twojej cery jest dobry (tak mi się wydaje po zobaczeniu zdjęcia). Nie martw się ja też mam problemy z suchą cerą. Dodatkowo jest jeszcze wrażliwa i mam atopowe zapalenie skóry. I nie narzekam zbytnio Wiem, że obecnie jest w dobrym stanie i wygląda zdrowo. Trzeba się po prostu wziąć ostro za pielęgnację

I proszę nie mów o sobie źle. Kiedy sama wyrażasz się o sobei niepochlebnie inni zaczynają myśleć tak jak ty. Pamiętaj, że masz wiele zalet i to je powinnaś dostrzegać Oczywiście odrobina samokrytyki nie zaszkodzi, ale pamiętaj... tylko odrobina

podpisuję się pod tym!
Kobietki zawsze pięknieją w oczach, jak tylko postarają się zaakceptować same siebie
Każda z nas jest piękna, na swój własny, oryginalny i NIEPOWTARZALNY! sposób!
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.