Czujecie czasem smutek, że wasze życie nie wygląda tak jak waszych koleżanek? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-07, 14:37   #1
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381

Czujecie czasem smutek, że wasze życie nie wygląda tak jak waszych koleżanek?


Ja dość często się na tym łapie- wpadam czasem w dolek, ze koleżanka ma fajne auto, ze nie ma zmartwien, że ma ładne włosy, że ma zdrowych rodziców, że ma rodzeństwo pomocne. Czasem chcialabym być na jej miejscu.
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 14:40   #2
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Czujecie czasem smutek, że wasze życie nie wygląda tak jak waszych koleżanek?

Hm not rly. To wszystko wygląda ładnie z boku ale kto wie czy czasem nie ma depresji, bulimii, cukrzycy... czy czegoś innego? Trudno komuś wejść do głowy, człowiek z luksusami idealny z boku może mieć piekło w domu. Auto - jak pójdę do pracy to sobie kupię, nie pracuję - logiczne - że nie mam. Nie raczej nikomu niczego nie zazdroszczę, mam do czego wracać po męczącym dniu i mam się do kogo przytulić.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 14:53   #3
boinnenazwybylyzajete
Zakorzenienie
 
Avatar boinnenazwybylyzajete
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 588
Dot.: Czujecie czasem smutek, że wasze życie nie wygląda tak jak waszych koleżanek?

Nie, bo jak spojrzeć głębiej każdy ma problemy.
__________________


Mother
Tell your children not to walk my way
Tell your children not to hear my words
boinnenazwybylyzajete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 15:02   #4
star15
Zakorzenienie
 
Avatar star15
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 483
Dot.: Czujecie czasem smutek, że wasze życie nie wygląda tak jak waszych koleżanek?

Czasami mi się zdarza, acz rzadko, bo jak to głębiej przemyślę, to:

Ona ma coś, czego ja nie mam, a ja mam coś, czego nie ma ona. W przyrodzie równowaga zostaje zachowana, choć na pozór tak wyglądać to nie musi.
Jednak ludzie mają zazwyczaj tendencję do dostrzegania czyjegoś, a niedoceniania swojego własnego.

Co z tego, że koleżanka ma piękne włosy (co widać na pierwszy rzut oka), skoro np. jej rodzice się rozwodzą (czego już na pierwszy, ani na żaden kolejny rzut oka nie widać)? Ja mogę sobie piękne włosy jakoś wypracować, a nawet jeśli mi się nie uda - trudno, nic się nie stanie, a za to mam pełną, szczęśliwą rodzinę. To tak przykładowo, bez odnoszenia do mnie osobiście.
__________________
"Różne momenty wiszą w przestrzeni jak prześcieradła, jak ekrany, na których wyświetla się jakiś moment; świat składa się z takich nieruchomych momentów, wielkich metazdjęć, a my przeskakujemy z jednego na drugi."


Studentka
star15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 15:05   #5
Kirsti
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 816
Dot.: Czujecie czasem smutek, że wasze życie nie wygląda tak jak waszych koleżanek?

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
Ja dość często się na tym łapie- wpadam czasem w dolek, ze koleżanka ma fajne auto, ze nie ma zmartwien, że ma ładne włosy, że ma zdrowych rodziców, że ma rodzeństwo pomocne. Czasem chcialabym być na jej miejscu.
Moja koleżanka ma auto, ale takie które zupełnie mi się nie podoba, ma ładne włosy, ale ja brzydszych nie mam
Oczywiście, że czasami zazdroszczę tego, że koleżanka ma większe powodzenie, więcej przygód, lepiej jej idzie na studiach, ale są też takie rzeczy w moim życiu, których bym nie zmieniła i bym nie oddała nikomu, a wiem, że jej się nie przydarzyły
__________________
Dzwonek budzika: czas do ciebie telefonuje
Kirsti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 15:13   #6
Pancza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 100
Dot.: Czujecie czasem smutek, że wasze życie nie wygląda tak jak waszych koleżanek?

Życie jako całokształt - nie, ponieważ są one takimi samymi dziewczynami jak ja i mają swoje problemy jak każdy człowiek. Jedna z TŻ, druga z rodzicami, inne z pieniędzmi - no cóż życie
Ale w pewnych aspektach im zazdroszczę. Na pewno posiadania TŻ, osoby do której mogą się przytulić i wiedzą, że ona ich kocha. Chyba tylko dlatego czuje się nie do końca spełniona
Aaa i niektórym tego, że mogą jeść, jeść, jeść i nie tyją
__________________
nauczyłam się, że to nie grzech mówić prawdę,
nawet jeśli
siebie przedstawia się wtedy w samych superlatywach
Pancza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 15:18   #7
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Czujecie czasem smutek, że wasze życie nie wygląda tak jak waszych koleżanek?

w życiu to mi dobrze

czasem najwyżej komuś zazdroszczę figury bo sama nad swoją nie mogę dojść do porządku ;D
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 15:34   #8
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Czujecie czasem smutek, że wasze życie nie wygląda tak jak waszych koleżanek?

Wiesz..nie masz chyba co zazdroscic ze ktos ma TŻ. DUzo dziewczyn jest ze swoim TŻ bo jest. I nie jest to jakas wielka milosc. Tak to wyglada w moim otoczeniu. Owsze,. sa i pary bardzo dobrane i bardzo kochajace sie.
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 15:42   #9
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Czujecie czasem smutek, że wasze życie nie wygląda tak jak waszych koleżanek?

Cytat:
DUzo dziewczyn jest ze swoim TŻ bo jest.
Widzę że posiadłaś umiejętność przenikania do cudzych umysłów
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 15:42   #10
peggy_blue
Zakorzenienie
 
Avatar peggy_blue
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5 240
Dot.: Czujecie czasem smutek, że wasze życie nie wygląda tak jak waszych koleżanek?

Kiedyś miałam koleżankę której zazdrościłam dosłownie wszystkiego. Czułam się z tym źle, bo ona była dla mnie miła, a mnie zżerała zazdrość, że ona jest ładna, bogata, ma powodzenie w facetów i jeszcze inteligentna do tego. Poznałam ją bliżej- mama nieuleczalnie chora, ojciec uciekał od problemów w pracę, z rodzeństwem zero kontaktu. przeszło mi raz a dobrze od tej pory nie porównuję swojego życia do innych, i tak nie mam źle
peggy_blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 15:48   #11
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Czujecie czasem smutek, że wasze życie nie wygląda tak jak waszych koleżanek?

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Widzę że posiadłaś umiejętność przenikania do cudzych umysłów
No ale tak rzeczywiście jest, nie trzeba specjalnej umiętności przenikania do cudzych umysłów, jak to ironicznie ujęłaś. Wiele potem już starszych kobit jest ze swoimi mężami, bo jest, tylko np. z przyzwyczajenia, ze strachu, z wygody, itd.
Tak to w życiu bywa. To truizm.

I często rzeczywiście jest tak, że pod świetnymi pozorami w życiu innych coś się dzieje nie bardzo.
__________________
Kot najgorszego sortu

Edytowane przez Kota
Czas edycji: 2010-03-07 o 15:50
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 15:52   #12
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Czujecie czasem smutek, że wasze życie nie wygląda tak jak waszych koleżanek?

Czasem zazdroszczę sparowanym koleżankom i tym, które mają czas na imprezy Mnie np. bardzo dużo pewności i kolorytu w życiu dodaje chłopak, który darzy mnie uczuciem. Mam koleżankę, która jest stypendystką, jeździ na obozy z fundacji, w weekendy imprezuje. Przestałam zazdrościć po tym jak sobie pomyślałam: stypendium ma, bo przypada na nią kaski poniżej średniej krajowej, wychowuje ją tylko mama, itp.
Ale są rzeczy, których nikomu nie oddam Pewne wspomnienia, przeżycia, pasje.

Edytowane przez agniesikk
Czas edycji: 2010-03-07 o 15:54
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 15:53   #13
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Czujecie czasem smutek, że wasze życie nie wygląda tak jak waszych koleżanek?

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
No ale tak rzeczywiście jest, nie trzeba specjalnej umiętności przenikania do cudzych umysłów, jak to ironicznie ujęłaś. Wiele potem już starszych kobit jest ze swoimi mężami, bo jest, tylko np. z przyzwyczajenia, ze strachu, z wygody, itd.
Tak to w życiu bywa. To truizm.
Tak własnie.. W moim otoczeniu, patrzac na kobiety 40-50 letnie, jest zaledwie pare pan które są zadowolone i szczęsliwe przy boku swoich męzczyzn. Reszta narzeka- narzeka, ze zle, ze niedobrze, ze z checia by wziela rozwod jakby tylko mogla sama sie utrzymac, itp.

Ale nie chce znow mowic ze to tak wszedzie, bo znam i bardzo udane malzenstwa. Jednak, duzy procent kobiet jest z druga polowka dla wygody, z przyzwyczajenia, z czystego dbania o wlasny tylek i wlasne interesy, z egoizmu, z braku innego obiketu westchnien itd.
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 15:59   #14
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Czujecie czasem smutek, że wasze życie nie wygląda tak jak waszych koleżanek?

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Hm not rly. To wszystko wygląda ładnie z boku ale kto wie czy czasem nie ma depresji, bulimii, cukrzycy... czy czegoś innego? Trudno komuś wejść do głowy, człowiek z luksusami idealny z boku może mieć piekło w domu. Auto - jak pójdę do pracy to sobie kupię, nie pracuję - logiczne - że nie mam. Nie raczej nikomu niczego nie zazdroszczę, mam do czego wracać po męczącym dniu i mam się do kogo przytulić.
zgadzam się

moja przyjaciółka ze szkolnej ławki ma.. wszystko (jak by się mogło wydawać) tato kupił jej sportowy samochód, postawił piękny dom. nawet na operacje plastyczne sypnął groszem dziewczyna jest piękna, zakochana, planuje ślub. ale mimo to jest nieszczęśliwa. z czym się nie kryje... zazdroszczę jej czasem łatwości z jaką wszystko jej przyszło. zazdroszczę też niezależności jaką daje samochód. ale nie jest to uczucie, które towarzyszy mi każdego dnia. raczej kończy się na pustym gadaniu: "ale Ty masz fajne to auto" i nie towarzyszy temu uczucie smutku.

za to zazdroszczę ludziom rzeczy niematerialnych. zazdroszczę wewnętrznej radości, spokoju, cierpliwości, pracowitości. wiem, że gdybym wypracowała w sobie te cechy moje życie byłoby lepsze.

zazdroszczę też ludziom.. urody czyli rzeczy na którą nie mają wpływu jako takiego. zazdroszczę nie tyle figury - którą można wypracować dietą i ćwiczeniami. zazdroszczę wdzięku, pięknej cery i uśmiechu, dobrze układających się włosów i mocnych paznokci. tego, że wyglądają pięknie już po otworzeniu oczu o poranku.
tego zazdroszczę. i czasami jest mi smutno, że zanim opuszczę dom muszę przykryć twarz grubą warstwą makeupu żeby nie wystraszyć ludzi na ulicy

na resztę rzeczy albo nie mamy bezpośrednio wpływu (zdrowie, wypadki losowe) i mogą się nam one przydarzyć niezależnie od okoliczności. inne z kolei można osiągnąć ciężką pracą i wytrwałością.

jaki więc sens w siedzeniu i użalaniu się nad sobą? żaden... a przecież już sama w sobie zazdrość jest bardzo nieładną cechą. jedni mają w życiu więcej szczęścia, inni mniej. a dla jeszcze innych rzeczywistość jest grą pozorów. życiem ponad stan, lansem, szpanerstwem. "niech widzą, niech mi zazdroszczą".
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 16:01   #15
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Czujecie czasem smutek, że wasze życie nie wygląda tak jak waszych koleżanek?

Owszem. I nie chodzi tu o zazdrosc, ale o to, ze zycie bardzo nierówno rozdziela.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 16:01   #16
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: Czujecie czasem smutek, że wasze życie nie wygląda tak jak waszych koleżanek?

Nie, ale mam do siebie pretensje, że moje życie nie wygląda tak, jak powinno. Ze mnie taki słomiany zapał jest ;]
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 17:13   #17
Pancza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 100
Dot.: Czujecie czasem smutek, że wasze życie nie wygląda tak jak waszych koleżanek?

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
Wiesz..nie masz chyba co zazdroscic ze ktos ma TŻ. DUzo dziewczyn jest ze swoim TŻ bo jest. I nie jest to jakas wielka milosc. Tak to wyglada w moim otoczeniu. Owsze,. sa i pary bardzo dobrane i bardzo kochajace sie.
Wiem, wiem. Ogólnie jest mi dobrze samej, ale czasami jest taki dołek pt. dlaczegoinnemająajanie Trzymam się zasady - każda potwora ...
__________________
nauczyłam się, że to nie grzech mówić prawdę,
nawet jeśli
siebie przedstawia się wtedy w samych superlatywach
Pancza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 17:33   #18
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Czujecie czasem smutek, że wasze życie nie wygląda tak jak waszych koleżanek?

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
Ja dość często się na tym łapie- wpadam czasem w dolek, ze koleżanka ma fajne auto, ze nie ma zmartwien, że ma ładne włosy, że ma zdrowych rodziców, że ma rodzeństwo pomocne. Czasem chcialabym być na jej miejscu.
Nie. Nie mam takich chwil, bo nie mam kompleksów, a co do rzeczy materialnych to po prostu umiem doceniać to co mam, bo zdaję sobie sprawę z tego, że np. w Afryce niektórzy nie mają dostępu nawet do czystej wody. Nie chodzi o to, że cieszę się, że inni mają gorzej, ale czytając tego typu historie uświadamiam sobie, jak dużo dobrego spotkało mnie w życiu. I chyba tak powinno być, że nie powinniśmy oglądać się i zazdrościć tym, którzy mają więcej, ale docenić to co mamy i pomagać tym, którzy mają mniej.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 17:52   #19
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Czujecie czasem smutek, że wasze życie nie wygląda tak jak waszych koleżanek?

Mam jedna kolezanke, ktorej czasami zazdroszcze. Ja sie mecze zeby zaoszczedzic 5tys na auto, a ona kupuje takie z salonu, rocznik 09/10. Ciagle gdzies wyjezdza - Francja, Egipt, Tajlandia. Czasami zaluje, ze nie urodzilam sie w jej rodzinie. Bogatej. Ale pozniej wracam do rzeczywistosci i dziekuje za to co mam. Bo zawsze moglo byc gorzej. Moglam byc bezdomna itd. Mam dach nad glowa, wlasne mieszkanie, narzeczonego i dziecko pod sercem.
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 17:53   #20
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Czujecie czasem smutek, że wasze życie nie wygląda tak jak waszych koleżanek?

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Nie. Nie mam takich chwil, bo nie mam kompleksów, a co do rzeczy materialnych to po prostu umiem doceniać to co mam, bo zdaję sobie sprawę z tego, że np. w Afryce niektórzy nie mają dostępu nawet do czystej wody. Nie chodzi o to, że cieszę się, że inni mają gorzej, ale czytając tego typu historie uświadamiam sobie, jak dużo dobrego spotkało mnie w życiu. I chyba tak powinno być, że nie powinniśmy oglądać się i zazdrościć tym, którzy mają więcej, ale docenić to co mamy i pomagać tym, którzy mają mniej.
Masz rację, ale czasami to jest silniejsze od czlowieka i cięzko zwlaczyc te zazdrość-smutek.
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 18:43   #21
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Czujecie czasem smutek, że wasze życie nie wygląda tak jak waszych koleżanek?

Nie, nie zdarza mi się to. Lubię moje życie
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 18:44   #22
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czujecie czasem smutek, że wasze życie nie wygląda tak jak waszych koleżanek?

tak, czuję smutek patrząc na znajomych z dziećmi. Tylko w tym przypadku
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 18:50   #23
eternitymoment
Zadomowienie
 
Avatar eternitymoment
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: olimp
Wiadomości: 1 626
Dot.: Czujecie czasem smutek, że wasze życie nie wygląda tak jak waszych koleżanek?

dzis rozmawialamz kolega wlasnie na ten temat,niema czego zazdroscic ludziom...jak juz jedna z nas napisala powyzej,niewiadomo czy wlasnie ta super dziewczyna,nadziana i wogole oh ah...niema problemow.... niema super szczesliwych ludzi na swiecie
eternitymoment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 19:08   #24
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: Czujecie czasem smutek, że wasze życie nie wygląda tak jak waszych koleżanek?

Tutmirlajt- mam nadzieję, że nie odbierzesz tego źle, ale powinnaś się bardziej skupić na swoim życiu

"śledzisz" znajomych na n-k, wpisujesz ich nazwiska w google, stale porównujesz się z innymi, jako nauczycielka czujesz się gorsza od innych...
a to przecież Twoje życie! Musisz wziąć się za siebie i zamiast żyć życiem innych, zrobić coś, żebyś była szczęśliwa-taka jaką jesteś
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 19:30   #25
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Czujecie czasem smutek, że wasze życie nie wygląda tak jak waszych koleżanek?

Cytat:
Napisane przez TOMORROW Pokaż wiadomość
Tutmirlajt- mam nadzieję, że nie odbierzesz tego źle, ale powinnaś się bardziej skupić na swoim życiu

"śledzisz" znajomych na n-k, wpisujesz ich nazwiska w google, stale porównujesz się z innymi, jako nauczycielka czujesz się gorsza od innych...
a to przecież Twoje życie! Musisz wziąć się za siebie i zamiast żyć życiem innych, zrobić coś, żebyś była szczęśliwa-taka jaką jesteś
Przepraszam bardzo, ale konta na NK juz dawno nie mam, a w google wpisałam nazwisko swoje i rodziny własnie wczoraj przed zalozeniem postu, po tym jak jeden z uczniów powiedział na lekcji wychowawczej, że to stały element jego bytowania na internecie..

Czasem, przemysl, zanim cos powiesz.
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 19:32   #26
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Czujecie czasem smutek, że wasze życie nie wygląda tak jak waszych koleżanek?

NIE,dlatego,ze życie mnie nauczyło mądrej maksymy :wszędzie dobrze,gdzie nas nie ma.

często zdarza się ,że ludzie zazdroszczą życia innym nie mając pojęcia o kłopotach i problemach.myślą,że takiej to dobrze,ma męża,kasę,ale nie wie,co ją boli.czasem sa to drobne klopoty,a czasem ludzkie tragedie.
wolę patrzeć przed siebie nie oglądając się na innych,a jesli już czegoś zazdroszczę staram się ,aby przerodziło się to w motywację do działania i spełnienia marzeń.

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
tak, czuję smutek patrząc na znajomych z dziećmi. Tylko w tym przypadku
-choć mam wiele mądrości życiowych,tu nic nie poradzę.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 19:34   #27
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Czujecie czasem smutek, że wasze życie nie wygląda tak jak waszych koleżanek?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
tak, czuję smutek patrząc na znajomych z dziećmi. Tylko w tym przypadku
Aguś, mam identycznie.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 19:47   #28
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: Czujecie czasem smutek, że wasze życie nie wygląda tak jak waszych koleżanek?

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
Przepraszam bardzo, ale konta na NK juz dawno nie mam, a w google wpisałam nazwisko swoje i rodziny własnie wczoraj przed zalozeniem postu, po tym jak jeden z uczniów powiedział na lekcji wychowawczej, że to stały element jego bytowania na internecie..

Czasem, przemysl, zanim cos powiesz.
przepraszam, chciałam dobrze, po prostu taki mam Twój obraz z wizażu-jako osoby nieszczęśliwej, a warto było by zrobić coś, żeby to zmienić, bo życie jest tylko jedno
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 19:56   #29
elsha
Rozeznanie
 
Avatar elsha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rz-ów/W-wa
Wiadomości: 891
GG do elsha
Dot.: Czujecie czasem smutek, że wasze życie nie wygląda tak jak waszych koleżanek?

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
Ja dość często się na tym łapie- wpadam czasem w dolek, ze koleżanka ma fajne auto, ze nie ma zmartwien, że ma ładne włosy, że ma zdrowych rodziców, że ma rodzeństwo pomocne. Czasem chcialabym być na jej miejscu.
Tak, zdarza mi się zazdrościć tego, co niematerialne-szczęśliwej rodziny, związku, zrozumienia, akceptacji i wsparcia bliskich, charakteru (i nie chodzi tu o cechy, które można wypracować), odwagi bycia sobą, tego, że realizują się w życiu.
Tego, co sprawia, że łatwiej im się uporać z codziennymi problemami, brakiem samochodu i nieukładającymi się włosami.


No dobra, urody też.



Jednocześnie zdaje sobie sprawę, że są rzeczy, których można i mi zazdrościć. Cóż, człowiekowi nigdy nie dogodzi.
__________________

Edytowane przez elsha
Czas edycji: 2010-03-07 o 19:58
elsha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 20:02   #30
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Czujecie czasem smutek, że wasze życie nie wygląda tak jak waszych koleżanek?

Nie.

Ja siebie, swoje zycie lubie. Cokolwiek maja to ja do tego dojde - jesli jeszcze tego nie mam.
A w chwili obecnej to nie mam czego innym zazdroscic.

Mam sie wpedzac w doliny bo ktos ma ladniejsze wlosy czy tam nowszy samochod? Zawsze moge znalesc u siebie co, co jest lepsze niz u tamtej osoby. Tyle.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:29.