pakiet medyczny w ciąży - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-20, 08:12   #1
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374

pakiet medyczny w ciąży


Cześć dziewczyny,
mam pytanie czy korzystacie z jakichś pakietów medycznych dla przyszłych mam? jeśli tak, to możecie coś konkretnego polecić? Ja nie mam takiego pakietu z pracy ale zastanawiam się czy indywidualnie nie wykupić, bo do gin chodzę prywatnie, a nawet same badania z krwi te co na początek trzeba zrobić to podobno jakieś 300 zł... potem doliczyć te wszystkie usg i inne, to może warto wykupić taki pakiet? Konkretnie interesuje mnie coś w Warszawie...
Znalazłam ofertę vision, gdzie podobno można chodzić do swojego lekarza a i tak zwracają pieniążki za to i nawet zwracają za dentystę, tylko do jakichś określonych kwot - tylko oczywiście nigdzie nie ma informacji, jakie to są kwoty, na stronie nie ma nawet cen pakietów a szanowni państwo nie odpisują na maile. Gdzieś na jakiejś stronie znalazłam porównywarkę, wg której najtańszy pakiet dla mnie (kobieta lat 26) kosztowałby ok. 170 zł, to dość dużo w porównaniu z innymi (taki zwykły pakiet medyczny bez tych wszystkich zwrotów można mieć w innych firmach za jakieś 80-100 zł) więc pytanie czy warto i jak to wygląda z tymi zwrotami, czy któraś z Was coś wie na ten temat?
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 13:03   #2
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: pakiet medyczny w ciąży

hmmm jakiś rok temu takie pakiety medyczne oferowane były do rachunku w banku ,koszty były w miarę niskie, w moim banku był ale został wycofany, poszukaj na stronach internetowych

http://www.comperia.pl/konto-osobist...uja-banki.html
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś




Edytowane przez Aaamelkaa
Czas edycji: 2013-09-20 o 13:08
Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 14:55   #3
perfuzja
Zakorzenienie
 
Avatar perfuzja
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11 672
Dot.: pakiet medyczny w ciąży

Ja zdecydowanie nie polecam jeśli miałby obejmować tylko duże sieci medyczne (typu luxmed czy enel med).
Lekarze niestety są tam bardzo przeciętni, a terminy do tych lepszych zupełnie od czapy. Dlatego mimo, że mam pakiet prowadzę ciążę prywatnie.
__________________
perfuzja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 16:29   #4
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: pakiet medyczny w ciąży

Ja mam ubezpiecznie ogólne z mbanku (Medica), wariant maksymalny i płacę 119 zł miesięczne. Jestem zadowolona, bo w jego ramach ma się normalnie lekarzy z wybranego centrum (dużo do wyboru w całej Warszawie, ja chodzilam do poloznika w centrum damiana) i jak dotąd zlecone badania mi pokrywa, nie pokryło mi tylko jednego bardzo specjalistycznego. Teraz jak mam usg, badania itp. to wszystko jest w cenie.
teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 09:58   #5
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: pakiet medyczny w ciąży

moj maz z pracy nam wykupil pakiet medicover (niecale 90zl/2os mies), prowadzilam cala ciaze i bylam zachwycona, z tymze my mamy jeden z najwyzszych wariantow, korporacja duzo doplaca. Wszystkie badania mialam darmowe, wizyty w centrach medi, placowkach wspolpracujacych, usg 12tc, polowkowe i pod sam koniec ciazy (wszystkie3d), wszystko w cenie. Mialam zagrozona ciaze, wizyty na samym poczatku nawet 3x w tyg, potem co 2 tyg, na niemal kazdym usg, i szczerze, gdybym prowadzila ciaze prywatnie to bysmy zbankrutowali. Wizyty u ortopedy, kardiologa, do tego mnostwo badan z krwi itd, wiadomo. Opiekowal sie mna naprawde fantastyczny lekarz, potem odbieral porod, my jestesmy zachwyceni.
Z tymze, gdybysmy mieli placic 'normalna' cene a nie korporacyjna to....pewnie by nas nie bylo stac
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 11:03   #6
jin
Raczkowanie
 
Avatar jin
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 243
Dot.: pakiet medyczny w ciąży

Ja mam pakiet rodzinny allianz i jestem mega zadowolona, wszystkie badania (poza usg 4d) za darmo oraz wizyty. Placówek do wyboru mnóstwo, z terminami nigdy nie ma problemu. Ale opłaca to pracodawca, więc nie wiem ile kosztuje. Moim zdaniem nie warto jednak brać tych najniższych pakietów, bo wtedy za dużo badań niestety trzeba płacić.
jin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 06:31   #7
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: pakiet medyczny w ciąży

No właśnie, mi się udało w końcu dowiedzieć jakichś szczegółów na temat ubezpieczenia, o którym pisałam. Otóż można chodzić do swojego lekarza, ale kwota którą wtedy zwracają to 69 zł - co w Warszawie nie jest nawet połową ceny wizyty (a to ten aspekt oferty głównie mnie do niej przekonywał). Poza tym po podpisaniu umowy obowiązuje 8-miesięczny okres karencji na prowadzenie ciąży.. pff, jak gdzieś widziałam karencję to 3-miesięczną, a tu 8, tyle samo na stomatologa, którego usługi są wliczone dopiero przy drugim pakiecie - ok 230 zł. Także reklama na stronach bardzo zachęcająca ale na tym się moim zdaniem kończy

Dlaczego w Krakowie w jakiejś prywatnej przychodni znalazłam pakiet nie tylko dla kobiet w ciąży, ale też dla pań które się do tej ciąży przygotowują, a w stolicy nic takiego nie ma? :/
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899

Edytowane przez gosia3103
Czas edycji: 2013-09-24 o 06:32
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-26, 14:20   #8
martaK
Raczkowanie
 
Avatar martaK
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 332
Dot.: pakiet medyczny w ciąży

http://babkamedica.pl/pl/zakres-uslug/pakiety-ciazowe
martaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 10:43   #9
NaamaH6669
Rozeznanie
 
Avatar NaamaH6669
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 975
Dot.: pakiet medyczny w ciąży

Ojoj, straszne ceny

Ja wykupiłam sobie w mBanku pakiet rozszerzony - 119 zł/mc. Tam mam prowadzenie ciąży razem ze wszystkimi badaniami, pewnie tylko bez usg 4d.
__________________
Razem od 5.04.2004
Żona od 16.02.2013

SYNEK STAŚ 25.12.2014 SN 3660 g 57 cm <3
NaamaH6669 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 11:01   #10
slodka0018
Raczkowanie
 
Avatar slodka0018
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 380
Dot.: pakiet medyczny w ciąży

Również myślałam nad jakimś pakietem za same badania w jednym dniu zapłaciłam ponad 300 zł - za te podstawowe badania :/
__________________
20.03.2010 <3
slodka0018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 11:29   #11
slonko352
Raczkowanie
 
Avatar slonko352
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 341
Dot.: pakiet medyczny w ciąży

ja polecam ubezpieczenie compensa zdrowie. cena w zależności od wieku - ja płacę 85zł/mies. w poznaniu mam 2 placówki do wyboru - niestety lux-med, więc (tak jak już ktoś wyżej pisał) lekarze nie są tam raczej jacyś super, no i terminy też czasem odległe. najgorzej jak się trafią w ciąży jakieś nieplanowane wizyty, bo np. coś się dzieje (tfu tfu) a akurat terminów nie ma, to ciężko się wbić do lekarza.
slonko352 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-26, 10:22   #12
Mama1098
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13
Dot.: pakiet medyczny w ciąży

Ja jestem w luxmedzie, płacę miesięcznie 256zł i mam w tym wszystko, czego ciężarnej kobiecie potrzeba w ramach pakietu, nazywa się magnolia, mogę bez limitu chodzić na badania, krew, usg-wszystko w ramach misięcznej opłaty. Jestem zadowolona, bo jak sobie pomysle ile wczesniej placilam za wizyty, kazde badania- to teraz mam wszystko w jednym miejscu i wychodzi mi taniej. A jak dzidzius sie urodzi to sa tu az trzy pakiety opieki dla dzieci , wiec pewnie tez skorzystam
Mama1098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 10:50   #13
slonko352
Raczkowanie
 
Avatar slonko352
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 341
Dot.: pakiet medyczny w ciąży

Cytat:
Napisane przez Mama1098 Pokaż wiadomość
Ja jestem w luxmedzie, płacę miesięcznie 256zł i mam w tym wszystko, czego ciężarnej kobiecie potrzeba w ramach pakietu, nazywa się magnolia, mogę bez limitu chodzić na badania, krew, usg-wszystko w ramach misięcznej opłaty. Jestem zadowolona, bo jak sobie pomysle ile wczesniej placilam za wizyty, kazde badania- to teraz mam wszystko w jednym miejscu i wychodzi mi taniej. A jak dzidzius sie urodzi to sa tu az trzy pakiety opieki dla dzieci , wiec pewnie tez skorzystam
No to ja mam to samo a płacę 85zł
__________________
czekamy na dzidziucha
Nela
slonko352 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 09:38   #14
Mama1098
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13
Dot.: pakiet medyczny w ciąży

Cytat:
Napisane przez slonko352 Pokaż wiadomość
No to ja mam to samo a płacę 85zł
Hmm, tylko nie wiem czy naprawde za to samo ja w ramach pakietu naprawde mam wiele. Przede wszystkim nie mam zadnych limitow na wizyte u lekarzy, moge skorzystac z 18 specjalistow, nie mam zadnych limitow na badania diagnostyczne, np rtv, usg, rezonans magnetyczny, tomograf. Mam w tym pakiecie alergologa i testy alegiczne-a ja jestem alergiczka :-( Nie mam tez limitow na zabiegi laboratoryjne. Moge takze skorzystac z szybkiej pomocy lekarzy dyzurnych, w razie jakby co. A to co mi sie najbardziej spodobalo w luxmed to ze mają pakiety opieki medycznej dla małych dzieci-a to juz niedługo będę potrzebować
Mama1098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 11:38   #15
slonko352
Raczkowanie
 
Avatar slonko352
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 341
Dot.: pakiet medyczny w ciąży

Cytat:
Napisane przez Mama1098 Pokaż wiadomość
Hmm, tylko nie wiem czy naprawde za to samo ja w ramach pakietu naprawde mam wiele. Przede wszystkim nie mam zadnych limitow na wizyte u lekarzy, moge skorzystac z 18 specjalistow, nie mam zadnych limitow na badania diagnostyczne, np rtv, usg, rezonans magnetyczny, tomograf. Mam w tym pakiecie alergologa i testy alegiczne-a ja jestem alergiczka :-( Nie mam tez limitow na zabiegi laboratoryjne. Moge takze skorzystac z szybkiej pomocy lekarzy dyzurnych, w razie jakby co. A to co mi sie najbardziej spodobalo w luxmed to ze mają pakiety opieki medycznej dla małych dzieci-a to juz niedługo będę potrzebować
No pewnie trzeba by było dokładnie porównać warunki, może jakieś różnice są. Ja mam większość specjalistów i badań też większość, z tym że na te badania musi mnie skierować lekarz, nie mogę tak sobie sama z marszu zrobić rtg czy badania krwi. Mój mąż też ma ten pakiet i w cenie miał np. gastroskopię.
Ale jeśli chodzi o ciążę, to mi ten pakiet wystarcza, wszystkie wizyty i badania mam w cenie, a różnica jest spora. W tej compensie dla dzieci też można wykupić pakiet, chyba 50zł kosztuje, ale dokładnie się jeszcze nie orientowałam.
__________________
czekamy na dzidziucha
Nela
slonko352 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 22:15   #16
misioqlka1202
Raczkowanie
 
Avatar misioqlka1202
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: pakiet medyczny w ciąży

dziewczyny, widzę różne opinie zajrzałam tu, żeby potwierdzić słowa mojej siostry na temat leczenia w luxmedzie. Bardzo sobie chwali pakiet dla dzieci, szczególnie kiedy potrzebowałą wizyt domowych, była bardzo zadowolona. No i nie musiała mieć za każdym razem skierowania do specjalisty... Ja się pomału przymierzam do wyboru lekarza/pakietu, mam jeszcze trochę czasu zanim zostanę mamą ale już na spokojnie zbieram informacje. Czy któraś z Was korzysta z usług luxmed? myślicie, że mogę wierzyć siostrze? haha
misioqlka1202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 12:28   #17
Basjenia
Zadomowienie
 
Avatar Basjenia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
Dot.: pakiet medyczny w ciąży

hej dziewczyny!
a czy któraś z was korzystała z pakietu rodzinnego i prowadzenia ciąży w ramach enel medu? od maja mam mieć wspólny abonament z Moim i zastanawiam się czy to dobry wybór po tych wszystkich opiniach że lekarze nijacy w takich medkorpo...
Basjenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 11:56   #18
misioqlka1202
Raczkowanie
 
Avatar misioqlka1202
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: pakiet medyczny w ciąży

Basjenia, musisz sama się przekonać. Myślę, że ludzie lubią ponarzekać znam wiele osób, które sobie chwalą prywatne leczenie, ja robiłam wywiad co do lux medu, ostatecznie sama sie zdecydowałm na pakiet u nich. Nie uwazam, ze jeśli przychodnia jest prywatna i uwazana za "medkorpo" to zatrudnia złych lekarzy.
misioqlka1202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 19:05   #19
Basjenia
Zadomowienie
 
Avatar Basjenia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
Dot.: pakiet medyczny w ciąży

Cytat:
Napisane przez misioqlka1202 Pokaż wiadomość
Basjenia, musisz sama się przekonać. Myślę, że ludzie lubią ponarzekać znam wiele osób, które sobie chwalą prywatne leczenie, ja robiłam wywiad co do lux medu, ostatecznie sama sie zdecydowałm na pakiet u nich. Nie uwazam, ze jeśli przychodnia jest prywatna i uwazana za "medkorpo" to zatrudnia złych lekarzy.
wszyscy mówią że tak 15min na pacjenta. jeśli wizyta jest rzeczowa i lekarz konkretny-mi wystarczy!a w razie czego można się umówić na dwie jedna po drugiej!
piszesz że zdecydowałaś sięna lux med...ja wciąż szukam kogoś fajnego w ramach enelu.
pozdrawiam!
Basjenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-21, 19:28   #20
misioqlka1202
Raczkowanie
 
Avatar misioqlka1202
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: pakiet medyczny w ciąży

Dokładnie w 15 min można się przebadać. a nie wyobrażam sobie, ze lekarz mnie wyprosi z gabinetu po 15 min jeśli wizyta będzie wymagała więcej czasu. Bez przesady... To w koncu czego ludzie się czepiają? Słabych lekarzy czy zbyt krótkich wizyt? ;P gadanie moim zdaniem! ja z wyboru luxmedu jestem zadowolona, mam nadzieję, że Ty również będziesz zadowolona ze swojej decyzji i szybkich i rzeczowych wizyt
misioqlka1202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 20:43   #21
ramona223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 28
Dot.: pakiet medyczny w ciąży

Ostatnio wpadła do nas koleżanka w ciąży, to mówiła, że też ma taki pakiet w medicover, ale ma też na prowadzenie ciąży i jakiś na malucha jak się urodzi. Niby się mówi, że kobietom w ciąży przysługuje pierwszeństwo, ale jak opowiadała co się dzieje w publicznych przychodniach to masakra.
ramona223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 16:39   #22
truskaaaawka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 61
Dot.: pakiet medyczny w ciąży

W Lux Medzie też z tego co wiem można taki pakiet wykupić, i opiekę i ubezpieczenia też widziałam że mają.
truskaaaawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 17:39   #23
colorovva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 53
Dot.: pakiet medyczny w ciąży

Czy można taki pakiet wykupić już będąc w ciąży?
__________________
2.02.2014
Suwaczek: http://www.suwaczki.com/ostatnikrok/...k1uco1hb5.html
colorovva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 21:27   #24
Basjenia
Zadomowienie
 
Avatar Basjenia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
Dot.: pakiet medyczny w ciąży

ja tam właśnie miałam wykupiony. tyle że przez firmę TŻa. z tego co wiem to firmy ubezpieczeniowe wołają tylko karencję min.9miesięcy od ubezpieczenia
Basjenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 22:28   #25
misioqlka1202
Raczkowanie
 
Avatar misioqlka1202
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: pakiet medyczny w ciąży

jak najbardziej można wykupić pakiet będąc w ciąży. Sama byłam w zaawansowanej jak zdecydowałam się na lux med. Z polecenia siostry, któa już długo korzysta z ich usług. Także nic nie stoi na przeszkodzie.
misioqlka1202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 15:35   #26
aniolek_22
Raczkowanie
 
Avatar aniolek_22
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 137
Dot.: pakiet medyczny w ciąży

Z tego co pamiętam, to jeden z pakietów lux medu o nazwie dąb obejmuje też prowadzenie ciąży. W większości przypadków na samo ubezpieczenie to raczej sa okresy karencji, ale w przypadku opieki medycznej to nie.
aniolek_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 08:59   #27
misioqlka1202
Raczkowanie
 
Avatar misioqlka1202
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: pakiet medyczny w ciąży

zgadza się, zestaw dąb zawiera między innymi prowadzenie ciąży, czyli konsultacje z ginekologiem i różnego rodzaju badania wymagane w tym czasie. teraz jest nawet rabat na wykupienie tego pakietu
misioqlka1202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 09:07   #28
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: pakiet medyczny w ciąży

Cytat:
Napisane przez misioqlka1202 Pokaż wiadomość
zgadza się, zestaw dąb zawiera między innymi prowadzenie ciąży, czyli konsultacje z ginekologiem i różnego rodzaju badania wymagane w tym czasie. teraz jest nawet rabat na wykupienie tego pakietu
Ten pakiet zawiera tylko podstawowe badania. Np nie na cytomegali czy chlamydii

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 15:40   #29
misioqlka1202
Raczkowanie
 
Avatar misioqlka1202
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: pakiet medyczny w ciąży

jasne. to jest wszystko kwestia ceny, ten moze nie ma tych badan, ale jesli wykupujesz "pełniejszy" pakiet, to masz wiecej badan, normalne. kwestia tego kto na ile moze sobie pozwolic, a pytanie dotyczyło własnie pakietu dąb.
misioqlka1202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 18:32   #30
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: pakiet medyczny w ciąży

Cytat:
Napisane przez misioqlka1202 Pokaż wiadomość
jasne. to jest wszystko kwestia ceny, ten moze nie ma tych badan, ale jesli wykupujesz "pełniejszy" pakiet, to masz wiecej badan, normalne. kwestia tego kto na ile moze sobie pozwolic, a pytanie dotyczyło własnie pakietu dąb.
Ja mam pakiet dab i nie jestem zadowolona. Badania genetyczne robiłam teraz na własną rękę na lepszym sprzecie i powiem szczerze że widziałam dużą różnice w porównaniu do badań zrobionych w poprzedniej ciąży w ramach pakietu.
Ten pakiet się opłaca jeśli mamy kilka chorób i potrzebujemy opieki kilku specjalistów.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Cytat:
Napisane przez misioqlka1202 Pokaż wiadomość
jasne. to jest wszystko kwestia ceny, ten moze nie ma tych badan, ale jesli wykupujesz "pełniejszy" pakiet, to masz wiecej badan, normalne. kwestia tego kto na ile moze sobie pozwolic, a pytanie dotyczyło własnie pakietu dąb.
Jak już pisałam wcześniej sprawdź listę badań w pakiecie. Ja część muszę robić prywatnie bo po prostu pakiet ich nie obejmuje.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-14 01:18:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:25.